Донецкий техникум промышленной автоматики

Київстар запустив безлімітний 3G

Мобільний оператор Київстар представив дві нові лінійки безлімітних тарифів для клієнтів передплаченого зв'язку і контрактних клієнтів, які замінять собою старі тарифи.

Про це повідомляється в прес-релізі оператора.

Тепер для абонентів передплаченого зв'язку стали доступні тарифи: Безлім Розмови, Безлім Соцмережі, Безлім Відео та Максимальний Безлім, кожен з яких відповідає потребам різних груп абонентів.

Зокрема, найдорожчий тариф Максимальний Безлім за 155 гривень передбачає безлімітний мобільний 3G інтернет без обмеження швидкості і можливістю користуватися всіма доступними в Україні сервісами без обмежень. Друга SIM-карта для користування послугою SIM-пара включена у вартість тарифу.

Тариф Безлім Відео за 95 грн - представляє безлімітний доступ до додатка Youtube. Нетарифікованими залишаються також музичні та відео додатки Zvooq, Fonoteka, Megogo, Divan.TV і Домашнє ТБ від Київстар. Друга SIM-карта для користування послугою Інтернет SIM-пара теж в комплекті стартового пакета.

Тарифні плани Безлім Розмови та Безлім Соцмережі пропонують такий пакет послуг: безлімітні дзвінки в мережі найбільшого телеком-оператора України, 500Мб і 3000Мб мобільного інтернету відповідно, хвилини для дзвінків на мережі інших мобільних операторів та нетарифікований доступ до соціальних мереж і ряду освітніх сервісів.

Тарифні плани Безлім Розмови та Безлім Соцмережі пропонують безлімітні дзвінки в мережі найбільшого телеком-оператора України, 500Мб і 3000Мб мобільного інтернету відповідно, хвилини для дзвінків на мережі інших мобільних операторів та нетарифікований доступ до соціальних мереж і ряду освітніх сервісів.

Для контрактних клієнтів доступні п'ять нових тарифів: Безлім, Безлім Extra, Безлім Silver, Безлім Gold і Безлім Platinum. Починаючи з тарифу Безлім Extra за 95 грн оператор надає безлімітний мобільний інтернет. Тарифи дозволяю користуватися послугами відразу, оплачуючи їх в наступному місяці; планувати свої витрати і поповнювати рахунок частинами, пріоритетне обслуговування.

Тарифи дозволяю користуватися послугами відразу, оплачуючи їх в наступному місяці;  планувати свої витрати і поповнювати рахунок частинами, пріоритетне обслуговування

Абонентам пропонується від 100 до 4000 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів та на стаціонарні номери, хвилини для дзвінків за кордон і мегабайти мобільного інтернету в роумінгу. Крім цього, оператор пропонує контрактним клієнтам послугу SIM-пари, яка дасть можливість користуватися відразу на двох девайсах не тільки інтернетом і SMS, але і голосовими послугами.

джерело: biz.liga.net