Донецкий техникум промышленной автоматики

Київстар різко знизив вартість на зв'язок, інтернет і ТВ в нових тарифах


Компанія Київстар запустила оновлену лінійку тарифів «Київстар Всі разом» з безлімітним 3G, «Домашнім інтернетом» і «Домашнім ТВ». Зараз Київстар єдиний мобільний оператор і провайдер з тарифами, які об'єднують мобільний зв'язок, домашній інтернет і ТВ в одному пакеті послуг.

«Ми пропонуємо всі свої телеком-послуги в одному пакеті, з одним рахунком на оплату і однієї великою знижкою», - заявив Максим Купко, керівник напрямку FTTB Київстар.


Для абонентів передплаченого зв'язку тепер будуть доступні три тарифних плани: «Все разом. Плюс »,« Все разом. Смарт »та« Все разом. Екстра ». У мобільного оператора розповіли про головні переваги тарифів «Київстар Всі разом», які дозволяють значно заощадити звичайного абоненту:

  • Купуючи «оптом» у оператора мобільний зв'язок, «Домашній інтернет» і «Домашнє ТБ» абонент отримає знижку 50%.
  • «Домашнє ТБ» в нових тарифах тепер безкоштовно;
  • Збільшена швидкість фіксованого інтернету - 100 Мб / c для всіх. Раніше швидкість залежала від обраного тарифу.
  • У тарифі «Все разом Екстра» - безлімітний мобільний інтернет без обмежень трафіку.

З огляду на, що вартість тарифу з безлімітним мобільним інтернетом у оператора 155 грн, то в тарифі «Все разом. Екстра »фіксований інтернет і ТВ фактично йде як« бонус »для абонента.
У тарифах «Все разом. Плюс »і« Все разом. Смарт »: необмежені дзвінки в мережі« Київстар », 50 і 100 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів, 3 Гб і 6 Гб мобільного інтернету відповідно, нетарифікованих соціальні мережі і додатки, в тому числі YouTube.
У тарифі з максимальним наповненням - «Все разом. Екстра »- включені безлімітний мобільний інтернет і дзвінки в мережі Київстар, 300 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів, а також« Домашній інтернет »і« Домашнє ТБ ».
Оператор вперше представив тарифи «Київстар Всі разом» в листопаді 2016 року. За рік до них приєдналося більше 100 тис. Абонентів. Після підключення «загального» тарифу користувачі зізнаються, що зрозуміли наскільки незручно платити за 3 послуги в різний час місяця і різним способом. Тепер це в минулому. А при незмінному доході і постійним зростанням цін на комунальні послуги - це одне з оптимальних рішень, який не б'є по кишені.

Київстар різко знизив вартість на зв'язок, інтернет і ТВ в нових тарифах

Корисні оголошення:

Гарячі новини