Донецкий техникум промышленной автоматики

Кейс №5. Дорвеи під авіаперельоти і авіаквитки

І знову ділимося досвідом наших партнерів

І знову ділимося досвідом наших партнерів. Слово Олександру.

Для початку хочу сказати, що це не чорне SEO, як його охрестили в попередньому кейсі про Дори . Користувач потрапляє на сторінку і активно використовує пошукові форми, отримує, що йому потрібно, і створює позитивний user experience, який відловлюють пошуковики. Нічого чорного в тому, що пошукова форма знаходиться на Дорі, немає, поки користувачі будуть отримувати те, що їм потрібно.

Використовую WordPress з одним дуже функціональним плагіном . Відразу зазначу: це не реклама. Дорамі займаюся дуже рідко і зовсім небагато: чи не створюю сотні доров на сотнях доменів. 4-10 доров для тестування ніші для мене цілком ок.

Працюю під Яндекс, так як плагін видає саме такий контент, який при дотриманні певних правил подобається саме Яндексу.

Кейворди - як заповідав нам не один гуру дорвеестроітельства - кейворди повинні бути різними. Не можна Напарс 100500 кеев, які містять в собі слово «квиток» + напрямок перельоту, згенерувати на них дор і чекати трафік. Трафіку в такому разі не буде. Частота кеев повинна бути в межах 200-500, вище брати не варто. Кількість кеев на дор може бути в районі 10-15 тисяч. З урахуванням отложкі Дори живуть повільно, але дуже довго.

Ось приблизна картина кеев. Насправді в цих дорах ще купа сміттєвих кеев типу «текст пісні квиток на літак», «дивитися фільм смугастий рейс» і т.д .:

:

Дорген - не маю тривалого досвіду роботи ні з якими іншими доргенов, крім одного під WordPress. Дорген володіє всіма необхідними якостями, щоб мімікрувати під СДЛ (сайт для людей).

Шаблон - пробував дефолтні вордпрессовскіе, але все одно краще йдуть покупні, оптимізовані під SEO. Особливої ​​різниці між ними не помітив, але тим не менше стверджувати, що безкоштовний шаблон для WordPress гірше, ніж покупної, не стану. Сенс платній теми бачу в тому, що мало кому прийде в голову платити $ 20-30 за шаблон на п'ять доров. Конкретний шаблон не можу порадити, але величезний вибір є на сайті https://themeforest.net/. Велику роль відіграє оптимізація постів метатегами всередині доргена. У мене близько 5-7 різних за структурою і обсягом постів. Кожен раз генерітся випадковий пост, і пошукач не бачить одноманітної структури постів.

Домен. Тут все просто - я знайшов бонуснік (трастовий ресурс), про який не розповідатиму. Можна брати будь-який хостинг і свежерег - результати будуть дещо пізніше і трохи повільніше.

Оскільки є бонуснік і дорген, я не спамлю взагалі. Аддурілку, і все: Google приходить відразу, а в Yandex головна сторінка сайту залітає протягом 1-2 тижнів, перші 100-200 сторінок протягом наступних 2 тижнів. Трафік починає йти приблизно з 4-6 тижні. З урахуванням отложкі, яка на ряду з іншими властивостями доргена емулює природний розвиток, це нормальний для кейса термін входу в індекс і старт по трафіку.

Пробував twite.ru і sape.ru (там де є бистроботи - морди новинарів) - робочі теми для проставлення посилань і прискореного заходу в індекс, але времязатратние.

Злив - не морочитися і вставляю код форми пошуку прямо в тег body. Упевнений, якщо підійти з великим розумом і натхненням, конверсію можна збільшити. Але я ледачий. 🙂

Для наочності наведу цифри.

Статистика про переходи за червень (травень і поточний липня показують аналогічну картинку):

Скрін одного з доров (скрін партнерки - це 5 дорвеев). Типова картина і для інших чотирьох - 200-250 уникав на добу:

PS Хочете теж розповісти про себе і отримати підвищену комісію на 3 місяці - 90% від доходу Travelpayouts? Ви все ще можете надіслати лист на [email protected] з позначкою «кейс в блог».