Донецкий техникум промышленной автоматики

Kaspersky Malware Scan for Facebook безкоштовно захищає ваш обліковий запис Facebook

Зламавши ваш обліковий запис в Facebook, кіберзлочинці зможуть лайкать дивні пости в соціальній мережі, рекламувати товари і послуги від вашого обличчя. Також зламаний акаунт може бути використаний злочинцями для подальшого поширення спаму і вірусів.

Команда Facebook в курсі багатьох шахрайських прийомів і вжила заходів: соціальна мережа співпрацює з «Лабораторією Касперського», щоб захистити облікові записи добропорядних користувачів. Всіх можливих жертвам кіберзлочинців соціальна мережа рекомендує провести безкоштовне сканування безпеки.

Всіх можливих жертвам кіберзлочинців соціальна мережа рекомендує провести безкоштовне сканування безпеки

Звичайно, сам по собі Facebook не поширює розповсюдженні шкідливих програм - це роблять люди, причому різними способами. Наприклад, Facebook - це одна з найпопулярніших майданчиків для розсилки фішингових кампаній: 1 з 5 фішингових афер імітує оповіщення цієї соціальної мережі . Так що, отримавши лист від Facebook, будьте пильні: воно може бути підробленим. Також варто мати на увазі, що безліч троянів створюється саме з прицілом на користувачів Facebook.

Якщо соціальна мережа виявить підозрілі дії, що здійснюються від імені вашого профілю, то вам автоматично запропонують просканувати систему на предмет можливого зараження за допомогою якісного безкоштовного рішення. Після авторизації ви побачите сторінку з попередженням (як в прикладі нижче).

Однією з програм, пропонованих Facebook для лікування призначених для користувача систем, є Kaspersky Malware Scan for Facebook. Всього за три останніх місяці це рішення «Лабораторії Касперського» захистило понад 260 тис. Користувачів Facebook.

Завантаживши невеликий файл сканера безпеки і запустивши його, ви побачите наступне вікно:

Ми настійно рекомендуємо вам пройти процедуру до кінця: всі загрози, а також найкращі шляхи вирішення проблеми будуть показані на екрані після закінчення сканування.

Ще краще діяти за принципом «попереджений - значить озброєний». Виявивши дивні «лайки» або підозрілі статуси, які ви ніколи не публікували, або запідозривши можливість зараження ПК або смартфона, ви можете відразу просканувати свої пристрої, не чекаючи оповіщення від Facebook. «Лабораторія Касперського» розробила велику кількість безкоштовних продуктів для захисту мобільних і настільних систем. Всі вони доступні за адресою: kaspersky.ru/free-tools .

І звичайно ж, вам варто поглянути на нашу добірку рад із захисту облікового запису в Facebook завдяки правильним налаштуванням приватності і безпеки .