Донецкий техникум промышленной автоматики

iTunes 13 для прошивок iOS 12

 1. Попередні версії iTunes
 2. iTunes і iPhone

iTunes - абсолютно безкоштовний медіа-плеєр для програвання і організації аудіо та відео файлів, а також для покупки музики в онлайн-магазині iTunes Store і покупки додатків для iPhone, iPad і iPod touch в онлайн магазині App Store. Створено компанією Apple.

iTunes підтримує iPhone, iPad, iPod і Apple TV. Може використовуватися для потокової трансляції відеофайлів (включаючи HDTV), аудіофайлів і фотографій на мережний мультимедійний плеєр Apple TV.

iTunes - найлегший спосіб організовувати вашу цифрову колекцію музики, фотографій і відео, ділитися нею і відтворювати все це як на Вашому комп'ютері, так і на iPhone X , iPhone 8 , IPod і Apple TV. В iTunes можна легко і зручно організувати колекцію фотографій, музики або відео і відтворюйте все це на MacBook або PC, потім синхронізувати з iPhone, iPad або iPod і взяти з собою, куди б Ви не прямували.

В iTunes можна легко і зручно організувати колекцію фотографій, музики або відео і відтворюйте все це на  MacBook  або PC, потім синхронізувати з iPhone, iPad або iPod і взяти з собою, куди б Ви не прямували

Сімейний доступ в iTunes 13. Тепер Ви можете ділитися своїми покупками з iTunes, iBooks і App Store з сім'єю (до шести осіб), причому загальна обліковий запис або пароль Вам не знадобляться. Просто налаштуйте сімейний доступ iCloud, вибравши iCloud в Системних настройках El Capitan або Настройках iOS 13 .

Просто налаштуйте сімейний доступ iCloud, вибравши iCloud в Системних настройках  El Capitan  або Настройках  iOS 13

iTunes Store - це on-line магазин, вбудований в iTunes, де можна придбати не тільки музику, але і фільми, подкасти і ТБ-шоу. Зараз iTunes Store доступний в Росії, США, Австрії, Бельгії, Канаді, Данії, Голландії, Іспанії, Фінляндії, Франції, Греції, Ірландії, Італії, Люксембурзі, Нідерландах, Новій Зелании, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та деяких інших країнах.

В iTunes більше 26 мільйонів пісень в високій якості без захисту DRM, кожну з яких можна придбати всього за 10, 15 або 19 руб. Можна купити тільки сподобалися пісні з альбому, послухати їх, а потім купити альбом цілком, при цьому з вартості альбому буде вирахувана вартість придбаних раніше пісень. Покупки можна робити з iPhone 8 Plus , IPad, iPod, комп'ютера Mac або PC і всі пісні відразу ж стають доступні в медіатеці iTunes.

Сама остання версія iTunes покликана забезпечити сумісність з новими сервісами iTunes Store і функціями Apple TV, iPhone, iPad і iPod touch.

В iTunes є функція iTunes Match, яка дозволяє зберігати в iCloud всю колекцію музики і навіть ті пісні, які були імпортовані з CD / DVD-дисків і вся музична доступна з будь-якого пристрою iPhone, iPad або iPod де б ви не знаходилися.

Завдяки хмарного сервісу iCloud, все додані або куплені з вашого комп'ютера музичні композиції, відео та фотофайли будуть доступні відразу на всіх інших ваших пристроях (iPhone, iPad, і iPod). Музику, яку Ви придбали не в iTunes можна також зберігати і відтворювати з iCloud за допомогою функції iTunes Match.

Музику, яку Ви придбали не в iTunes можна також зберігати і відтворювати з iCloud за допомогою функції iTunes Match

iTunes включає в себе функцію Genius, за допомогою якої можна створювати плейлисти з пасажирів Вашої медіатеці пісень, які найкращим чином поєднуються один з одним. Genius також містить бічне меню Genius, що рекомендує Вам музику з iTunes Store, якої у Вас ще немає.

В iTunes Ви можете переглядати артистів і альбоми з допомогою нової функції перегляду у вигляді сітки, завантажувати улюблені телешоу з HD-якістю з iTunes Store, а також синхронізувати всі медіафайли з iPhone, iPad, iPod і Apple TV. Крім цього, Ви зможете оцінити переваги нового музичного визуализатора.

iTunes - новітня і найдосконаліша версія популярної програми для прошивки iOS 12 для придбання, зберігання і відтворення мультимедіа (музика, фільми, рінгтони, підкасти і ін). iTunes включає в себе безліч передових функцій, таких як Домашня колекція і мікси Genius, а також оновлений iTunes Store і поліпшену синхронізацію. Завдяки iTunes користувачам стало ще простіше шукати і купувати додатки для iPhone, iPad і iPod touch з унікального магазину App Store.

Завантажити iTunes з сайту Apple

Іноді перевагу віддають певним версіями iTunes або бувають ситуації, коли потрібні попередні версії цієї програми, тому ми даємо на них посилання.

Попередні версії iTunes

Вимоги до Windows-комп'ютерів

 • 32-розрядні випуски Windows XP Service Pack 2, Windows Vista або Windows 7
 • 64-розрядні випуски Windows Vista або Windows 7
 • Процесор класу Pentium з тактовою частотою 500 МГц і вище
 • QuickTime 7.5.5 або пізнішої версії (додається)
 • 512 МБ ОЗУ
 • Дисковод CD-R або DVD-R для запису компакт-дисків
 • Широкосмугове з'єднання з мережею Інтернет (ADSL / кабельне / ЛВС) для завантаження і потокового відтворення музики

Додаткові вимоги до відео

 • Процесор класу 2 ГГц Pentium або краще
 • 512 Мб RAM
 • 32 Мб відео RAM

iTunes ліцензований для відтворення матеріалів, які не мають копірайту, або матеріалів, який користувач має право відтворювати законним шляхом. Купувати в магазині iTunes Music Store можливо тільки в Австралії, Австрії, Бельгії, Великобританії, Німеччини, Греції, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Люксембурзі, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Португалії, США, Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції та Японії.


iTunes і iPhone

Подробиці взаємодії програми iTunes і iPhone і поради гуру по роботі з iTunes Ви знайдете на нашому форумі в спеціальному розділі iTunes .

Рекомендуємо також ознайомитися з наступними статтями: