Донецкий техникум промышленной автоматики

iPhone вимикається сам по собі

iPhone дуже стабільний і надійний телефон. На жаль, навіть з ним можуть відбутися проблеми. З одного з частих проблем "iPhone вимикається" ми спробуємо сьогодні розібратися.
Ваш гаджет працював і тут у нього почалося, спочатку він перезавантажився, потім зовсім вимкнувся, і запустити його вдалося тільки натисканням двох клавіш "Home + Power" на 20 секунд.

Це перші ознаки того, що з телефоном щось не так.
Почнемо з самого простого. Перевірте вільне місце на телефоні, цілком може виявитися що пам'ять повністю забита, і програми періодично дають збої, в результаті чого iPhone перезавантажується або вимикається. Для цього треба зайти в Настройки - Основні - про пристрій. Подивіться скільки у Вас є пам'яті, бажано щоб її було більше 2 Гб. Якщо її менше, значить пора займатися видаленням "непотрібних" програм, музики і фотографій.

Якщо її менше, значить пора займатися видаленням непотрібних програм, музики і фотографій

Місце у нас досить, а iPhone все одно перезавантажується. Необхідно зважитися на такий крок як повна перепрошивка телефону з видаленням всіх даних. Це потрібно для того, щоб відкинути програмні збої. Для цього Вам потрібно встановлена ​​програма iTunes на комп'ютері. Включаємо її, приєднуємо телефон, натискаємо кнопку Відновити. Після цього iTunes все зробить сам. А телефон буде перепрошитий на останню iOS.
Перевіряємо наш iPhone. А він знову перезавантажується або вимикається. Доведеться вже звертатися в сервіс. Як показує практика проблема криється найчастіше в батареї. У професійному сервісі, як у нас, Вам звичайно ж запропонують зробити діагностику, так як ймовірність поганий батареї хоч і вище, але вона не стовідсоткова, проблема може критися і більш глибоко в системній платі. Дуже часто клієнти сподіваються на авось і просто просять поміняти батарею. Заміна батареї на iPhone в нашому сервісі без діагностики триває всього 15 хвилин.
Багатьом варіант заміни АКБ допомагає. Але як я написав вище, не завжди. В цьому випадку треба готуватися на серйозний капітальний ремонт материнської плати. Бажано постаратися визначити в який саме момент виникає перезавантаження або вимикання апарату. Це може бути, наприклад, використання інтернету 3G або LTE, використання Wi-Fi або він вимикається навіть якщо нічого не робити і просто відкритий робочий стіл. Дана інформація допоможе локалізувати проблему, і як можна швидше її усунути.
Основною причиною проблем з материнською платою є часті падіння телефону. З'являються мікротріщини, через що iPhone поводиться нестабільно і починає перезавантажуватися і вимикатися. Тому будьте уважнішими до свого телефону і поменше його кидайте, тоді не доведеться забивати фразу "iPhone вимикається сам по собі" в рядок браузера.

Приєднуйтесь до нас в ВК , Instagram , Однокласники , Twitter , Щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple і нашої компанії.

Завжди Ваш i-Сервіс
[email protected]