Донецкий техникум промышленной автоматики

Інтернет-форуми і блоги. Їх суть і призначення

  1. Відмінності між блогом і форумом
  2. Як же стати повноправним учасником форуму?

Інтернет сьогодні надає своїм користувачам дуже багато способів для спілкування. Це - соціальні мережі, блоги, спільноти і, звичайно ж, форуми, які спочатку і замислювалися, як сайти для спілкування.

Якщо порівнювати форуми зі звичайними сайтами, порталами або блогами, то ми можемо побачити між ними певну різницю, і саме - в способах спілкування.

Раніше сайти, як правило, були статичні і не мали форми для залишення коментарів. За останні кілька років ситуація, звичайно, змінилася. Динамічний контент став повсюдним. Статичні html пішли в минуле, на зміну їм прийшли CMS системи.

Сайти, створені, на движку WordPress або Joomla, наприклад, як цей joomlaportal , З точки зору організації спілкування на сайті, запросто можуть скласти конкуренцію будь-якому форуму.

Сьогодні Joomla та WordPress - це блог, магазин, соцмережа і проте між звичайним блогом і форумом є велика різниця. Чому?

Відмінності між блогом і форумом

Давайте розглянемо це на прикладі звичайного блогу. Подивимося, яка різниця з точки зору спілкування між блогом і форумом.

Блоги, наприклад, хоча і мають форму додавання коментарів, все ж представляють собою особисті щоденники Блоги, наприклад, хоча і мають форму додавання коментарів, все ж представляють собою особисті щоденники. Спілкування на них відбувається навколо заданої блогером теми, і ніяк інакше. є нова стаття на блозі, значить, можливо, її обговорення.

Є новий пост, є спілкування в блогосфері , Значить буде обговорення поста. Прийдуть читачі, передплатники та прокоментують пост. При цьому ініціатива створення теми, можливості її обговорення належить саме блогеру.

На форумі ж, навпаки, ініціатива належить користувачеві На форумі ж, навпаки, ініціатива належить користувачеві. Кожна людина, без винятку, може створити свій топік, може поставити на форумі питання і зав'язати дискусію.

Таким чином, на форумі створюється невимушена атмосфера спілкування. Люди сперечаються, жартують, доводять, аргументують, не погоджуються і по ходу спілкування шукають відповідь на своє питання.

Звичайно, таке спілкування, обов'язково контролюється виключно модератори та адміністратори. У них є своя роль, і вона в тому, щоб направляти спілкування в якесь русло, не дати людям перетворити розмову в вакханалію

І все ж, незважаючи на те, що адміни є охоронцями порядку на форумі, все ж головні дійові особи тут - це самі користувачі форуму.

Ось і виходить, що начебто форум, це звичайний, як і всі, онлайн ресурс, але у нього є своя відмінна риса і своя мета - це спілкування.

Як же стати повноправним учасником форуму?

Потрібно обов'язково зареєструватися на ньому, заповнити свій профіль і підключитися до обговорення будь-якої його тематичної гілки.

На кожному форумі існують свої правила, які ви, як користувач, зобов'язані дотримуватися. Зазвичай звід правил являє собою стандартні прохання про взаємну повагу, про повагу до адміністраторів і модераторів форуму, про необхідність уникати флуду, розмов не по темі і т.д.

Продаж статей через Текстсейл Продаж статей через Текстсейл! - Копірайтингом я почав заробляти і це ТО, що приносить мені дохід і по сей день!

ЯК врятуватися від животіння в Інтернеті   - Дізнайтеся ПРАКТИЧНІ поради, що потрібно РОБИТИ, щоб не бути на узбіччі життя і в Інтернеті ЯК врятуватися від животіння в Інтернеті - Дізнайтеся ПРАКТИЧНІ поради, що потрібно РОБИТИ, щоб не бути на узбіччі життя і в Інтернеті!

Недотримання правил, як правило, веде до того, що користувача банять, тобто не дають право брати участь в обговоренні.

Як я сказав, правила бувають різні. На одних форумах, наприклад, можна публікувати витікаючі посилання , На інших це не вітається.

На одних форумах є певні вимоги щодо логінів, щоб вони був зрозумілими і легкими для читання, на інших до цього ставляться байдуже. Але, як би там не було, ви повинні поважати правила. Тут, як то кажуть, в чужий монастир зі своїм статутом не ходять.

Інтернет-форуми були дуже популярними кілька років тому. Зараз їх частково затьмарюють соціальні мережі , Але все одно форуми, як тематичні інтернет-спільноти, створені саме для спілкування, як і раніше, затребувані.

ЦЕ ПОТРІБНО ЗНАТИ:

PS Римський форум - площа в центрі міста, разом з прилеглими будівлями. Спочатку - місце розміщення ринку, пізніше - місце народних зборів, засідань Сенату.

Ще пізніше ця площа служила центром суспільного життя. Поступово значення слова «форум» переросло в тематичне спілкування, що носить всі ознаки того, що ми сьогодні називаємо форумом для спілкування.

Автор: Ігор Козлов
Чистий звук в світі Інфобізнес

Чому?
Як же стати повноправним учасником форуму?