Донецкий техникум промышленной автоматики

«Інтернет XL» - безлімітний мобільний інтернет від Мегафона?

  1. Відео про опцію «Інтернет XL»

Дата: 10 Лютого 2018

Переглядів: 3072

Автор: iMobile

У даній статті ми розберемося, що являємо собою опція Мегафона «Інтернет XL», чи надає вона безлімітний інтернет без обмеження трафіку або ж немає.

Дана опція призначена для смартфонів, планшетів і модемів. Але на офіційному сайті Мегафона відображається лише в розділі «для модемів і роутерів». Ну да ладно, проблема тут не в цьому.

Що ми бачимо на сторінці сайту? «Інтернет XL» - опція мобільного інтернету, у якій «трафік не обмежений». Виходить, що це безлімітний мобільний інтернет? Адже мобільні оператори після прийняття «Пакета Яровий» спішно прибрали з активних (доступних до підключення) тарифи і опції з безлімітним інтернетом.

За 1290 рублів на місяць безлімітний інтернет 4G - це не велике досягнення, але ціна майже придатна, з огляду на те, що зараз підключитися до безлімітів не можна. Але що це там за виноска зі знаком питання?

Що перепрошую? Нічний безліміт з 1:00 до 6:59? А в решту часу надається пакет інтернету? І де, вибачте, необмежений трафік? З таким успіхом можна «впарювати» опцію, де 1 Гб інтернету, а з 3 до 4 години ночі безліміт. Це, вибачте, свинство.

Так що ж там за пакет інтернету, який надається з 7:00 до 00:59? Це, пані та панове, 30 Гб. Всього лише 30 Гб, які витрачаються як на вхідний трафік, так і на вихідний. Сумнівне задоволення за 1290 рублів на місяць.

Діє тариф на території всієї Росії. Ну як всієї ... крім Магаданської, Сахалінської областей, Республіки Якутія, Чукотського АТ, Камчатського Краї, г.Норільска і Таймирського МР, а також Республіки Крим та м.Севастополь. Там інтернет продовжує працювати, але пакет не витрачається - замість цього абонент заплатить 9,9 рубля за 1 мегабайт. Це означає, що 1 Гб мобільного інтернету обійдеться в 10137 рублів. Непоганий буде сюрприз для тих, хто зібрався відпочити в «наш Крим» і не натиснув на посилання «Детальніше» в описі опції.

Відео про опцію «Інтернет XL»

підсумки

Безлімітним інтернетом тут пахне вкрай слабо. Зрозуміло, є люди, які готові сидіти вночі, аби був «анлим». Але проблема не в цьому. Проблема полягає в тому, що Мегафон використовуючи виноска намагається дезінформувати свого абонента або потенційного абонента.

Крим знову Росією не вважається. А дізнатися про це годі й на сторінці з опціями, де, до речі, можна підключити «Інтернет XL», а на сторінці з описом опції, але після відкриття виноски «Детальніше».

Для кожного тарифу і кожної опції знайдеться свій споживач, але не потрібно вводити людей в оману!

Увага! 1 березня 2018 року Мегафон оновив дану інтернет-опцію .

рекомендовані матеріали

Поділитися в соціальних мережах:

Що ми бачимо на сторінці сайту?
Виходить, що це безлімітний мобільний інтернет?
Але що це там за виноска зі знаком питання?
Що перепрошую?
Нічний безліміт з 1:00 до 6:59?
А в решту часу надається пакет інтернету?
І де, вибачте, необмежений трафік?
Так що ж там за пакет інтернету, який надається з 7:00 до 00:59?