Донецкий техникум промышленной автоматики

Інтернет тарифи Білайн для USB модему

  1. Як поміняти тариф на USB модемі Білайн?

Для абонентів, які потребують стабільному недорогому виході в мережу без прив'язки до певного місця або точок доступу Wi-Fi, що використовують інтернет не тільки вдома або в офісі, будуть цікаві тарифні плани для USB-модема. Вигідні тарифи за фіксовану абонентську плату пропонують безлімітний інтернет на високій швидкості, як у звичній мережі 3G, так і в новому супер-швидкому форматі 4G LTE.

Для USB модемів найбільш підходящими є тарифні плани лінійки «Все» і тариф «Інтернет назавжди».

Тарифи «Все за ...» включають в себе великий обсяг мобільного трафіку, цілком достатнього для модему, тільки абонентська плата на них велика, адже дана лінійка розрахована також на тривалі розмови і часту відправку СМС. Але до будь-якого з тарифів Білайн лінійки «Все» можна безкоштовно підключити швидкісний інтернет на швидкості 4G і 4G +.

Для цих цілей відмінно підійде простий базовий тарифний план « Все за 200 ». Решта пропозицій лінійки «Все» менш цікаві для використання на usb-модем, через високу вартість і великої кількості невикористовуваних на модемі опцій.

Швидкість 4G інтернету в 5 разів вище, ніж в мережах 3G, а 4G +, доступна для Москви, вище в 20 разів у порівнянні зі стандартною 3G-мережею.

Найоптимальнішим тарифним планом Білайн для використання USB-модема в мережі 3G або 4G є «Інтернет назавжди». Абонентська плата відсутня, він не обтяжений ніякими додатковими платежами, і до нього можна підключити будь-яку послугу « Хайвей »В залежності від потреби в інтернеті. Сімейство опцій Хайвей від 8 Гб і вище ідеально підходить для комп'ютера або ноутбука.

  • Хайвей 8 Гб з абонентською платою 600 рублів на місяць;
  • Хайвей 12 Гб за 700 рублів на місяць;
  • Хайвей 20 Гб. Абонентська плата - 1200 рублів.

Послугу Хайвей можна підключити до будь-якого тарифу без абонентської плати.

Після витрачання трафіку швидкість буде знижена до 64 кілобіт в секунду, якщо на тарифі не підключена опція автоподовження швидкості .

Як поміняти тариф на USB модемі Білайн?

Зміна тарифного плану на модемі можлива як за допомогою фахівця, звернувшись до нього особисто в офісі, або зателефонувавши за номером 0611, так і самостійно, скориставшись Особистим кабінетом на сайті Білайн або додатком «USB Білайн», встановленому на комп'ютері.

При спілкуванні з оператором необхідно буде повідомити йому інформацію про власника модему - номер особового рахунку та паспортні дані. У додатку USB Білайн для зміни тарифного плану необхідно визначити розділ Управління рахунком, потім - Зміна тарифного плану, і там вибрати тариф. Для переходу на тарифний план «Інтернет назавжди» можна також скористатися командою * 110 * 999 # набравши її в програмі модему. Після цього в розділі Підключення та відключення послуг можна активувати потрібну опцію з сімейства Хайвей, використовуючи наступні команди:

Хайвей 8Гб Хайвей 12Гб Хайвей 20Гб Підключення * 115 * 071 # * 115 * 081 # * 115 * 091 # Відключення * 115 * 070 # * 115 * 080 # * 115 * 090 #

Для бажаючих користуватися безкоштовно і без обмежень безлімітним доступом в мережу в форматі 4G або 4G + по акції до кінця року, необхідно зробити наступні дії:

  1. Придбати в салоні Білайн ЮСБ модем з підтримкою мереж 4G або 4G +
  2. Змінити безкоштовно через оператора стандартну сімку 3G на 4G, зі збереженням номера.
  3. Перейти в Особистому кабінеті або додатку USB Білайн на тарифний план «Всі за 200». Інтернет зі швидкістю 4G підключиться автоматично в зоні дії мережі 4G.
Як поміняти тариф на USB модемі Білайн?
Як поміняти тариф на USB модемі Білайн?