Донецкий техникум промышленной автоматики

Інструмент Spot Healing Brush Adobe Photoshop CS5

  1. По темі:

інструмент Spot Healing Brush (Пляма коректує кисті) позволт швидко видаляти з фотографій плями і інші дефекти (рис. 10.14). Дії цієї кисті аналогічні діям відновлювальної кисті: вона використовує Пієліт за зразком зображення або візерунка і зіставляє їх текстуру, освітлення, прозорість і затінення з відповідними параметрами коректованих пієліт. На відміну від відновлювальної кисті, для точкової відновлювальної кисті не потрібно вказувати точку, яка використовується в якості зразка. Ітрумент Spot Healing Brush (Пляма коректує кисті) автоматично вибает зразки пікселів з області навколо ретушіруемого фрагмента.

Мал. 10.14. Палітра інструменту Spot Healing Brush

При ретушування великих областей краще використовувати інструмент Healing Brush (Пензель коригування), а не інструмент Spot Healing Brush (Пляма коектірующей кисті).

1. Виберіть на панелі інструментів інструмент Spot Healing Brush (Пляма коектірующей кисті) (рис. 10.15). При необхідності виберіть інструменти Healing Brush (Пензель коригування), Patch (Латка), або Red Eye (Червоні очі), щоб відобразити приховані інструменти і вибрати потрібний.

2. На панелі параметрів виберіть розмір кисті. Рекомендується вибрати діаметр кисті трохи більше відновлюваної області, щоб її можна було покрити одним клацанням.

3. Виберіть режим накладення пікселів Replace (Замінити) з меню Mode (Рим) на панелі параметрів, щоб зберегти шум, зернистість фотоплівки і текстуру по краях мазка при використанні кисті з м'яким кінчиком.

4. На панелі параметрів задайте Type (Тип) кисті:

® Proximity Match (Апроксимація близькості). Використовує пікселі навколо кордону виділення для знаходження області зображення, яка подхо як заплатки для виділеної області;

® Create Texture (Створення текстури). Використовує пікселі навколо кордону виділення для створення текстури для виправлення області. Якщо текстура не підійшла, спробуйте повторно перетягнути її через виправляти оасть;

® Content-Aware (З урахуванням змісту). Порівнює вміст близького зображення для плавної заливки області виділення, реально зберігаючи ключові деталі, такі як тіні і краю об'єктів.

Для більш точного завдання параметра Content-Aware (З урахуванням змісту) слід використовувати команду Edit | Fill (Редагування | Заливка).

5. У рядку параметрів виберіть Select Sample All Layers (Вибрати зразок з урахуванням всіх верств) для вибірки даних з усіх видимих шарів. Виберіть паметр Deselect Sample All Layers (Не вибирати зразок по всім верствам), щоб вибрати зразок по активному прошарку.

6. Клацніть по області, яку потрібно виправити, або позиціонує курсор миші в точці зображення і, не опускаючи кнопку миші, перетягніть його, щоб згладити недоліки в ширшій області.

а б

Мал. 10.15. а - вихідне зображення;

б - після корекції інструментом Spot Healing Brush

Джерело: Комолова, Н. В., Adobe Photoshop CS5 для всіх / Н. В. Комолова, Е. С. Яковлєва. - СПб .: БХВ-Петербург, 2011. - 624 с .: іл. + CD-ROM - (В оригіналі)

По темі:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.