Донецкий техникум промышленной автоматики

Інноваційний безлопастной вентилятор Dyson - гарантія комфортного мікроклімату

Далеко недосконала робота комунальників і часом критичні погодні умови регіону змушують активно використовувати в повсякденному житті кліматичну техніку Далеко недосконала робота комунальників і часом критичні погодні умови регіону змушують активно використовувати в повсякденному житті кліматичну техніку. Але не завжди є можливість встановити потужний кондиціонер - деякі будови, особливо старого зразка, просто не дозволяють це зробити через інженерних і архітектурних особливостей. Звичні вентилятори з лопатями малоефективні і під час експлуатації створюють дуже багато шуму, до того ж вони вкрай небезпечні, якщо в приміщенні перебувають маленькі діти, птиці або домашні тварини. Здавалося б, становище безвихідне і оптимального рішення не існує. Але це не так. Британський винахідник Джеймс Дайсон створив унікальний безлопастной вентилятор і усунув одвічну кліматичну проблему.

Сучасний вентилятор Dyson для дому та офісу

Оригінальна розробка швидко знайшла визнання і популярність, завдяки передовим технологіям, які забезпечують високі потужності, відмінну продуктивність і абсолютну безпеку при використанні. Такий вентилятор без лопатей здатний практично моментально охолодити або нагріти повітря в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення і площі. Він багато разів підсилює повітряні маси, рівномірно розподіляючи їх по кімнаті або офісу.

Те, як працює безлопастной вентилятор здається неймовірно простим і геніальним одночасно. Принцип функціонування побудований на технології повітряного множника - крім основного потоку турбокомпресор захоплює додаткові обсяги атмосферних мас, примножуючи їх в 15-18 разів, в залежності від моделі вентилятора і обраного режиму. Передові технології і нестандартний підхід Джеймса Дайсона дозволили з досить простої конструкції зробити унікальне, надійне, безпечне та ефективне обладнання. Охолоджений або нагріте повітря, нагнітання компресором плавно і рівномірно «виривається» з виводить кільця, створюючи заданий настройками клімат, не пересушує і не зволожуючи надмірно мікроклімат в приміщенні.

Основні переваги, якими володіють безлопатеві вентилятори будь-яких моделей

У порівнянні зі звичним кліматичним устаткуванням, сучасний вентилятор безлопастной має безліч вигідних якостей:

досконала безпеку при експлуатації. Відсутність лопатей запобігає велику кількість травмонебезпечних ситуацій, особливо якщо техніка використовується в кімнатах, в яких можуть знаходитися діти або домашні улюбленці. Також не потрібно проводити складні монтажні роботи, порушувати монолітність і цілісність стін, загальної архітектури будівлі;

низький шумовий поріг. Під час роботи підлоговий безлопастной вентилятор видає ненав'язливі звуки, але вони не заважають відпочинку або сну. Тихий і монотонний гул не відволікатиме ні від перегляду телевізора, ні від читання книги;

рівномірний розподіл повітряних мас. Унікальний безлопастной міні вентилятор «не рубає» повітря, а створює плавний охолоджений або нагрітий потік, що подається з спеціально кільця м'яко і без «стрибків» і поривів.

Тепер не потрібно вдаватися до крайнощів для того щоб економно і ефективно вирішити кліматичний питання в будинку або офісі. Досить купити безлопастной вентилятор відповідної моделі і насолоджуватися комфортною температурою в приміщенні. Це оригінальний винахід - нове слово в сфері кліматичного обладнання, яке вже набуло широкої популярності по всьому світу.