Донецкий техникум промышленной автоматики

І знову ліцей!


На цей раз директор вирішив виділитися, а не робити вигляд, що його якось ніби немає, як висловився в одному з коментарів читач. Банківський пілот-проект Долоньки!

Справа в тому, що цей проект уже буде запущений в жовтні 2017 року, без згоди батьків і вчителів. Всіх просто зібрали в актовому залі школи (на днях) і поставили до відома. Ніякого попереднього опитування, чи хочемо ми цього, провести ніхто не вважав за потрібне! Показали гарні відеоролики без черг і в величезних їдалень, з великими роздатковими столами. Але тільки забули, мабуть, подивитися на розмір роздачі в даній їдальні!

Суть цього проекту убезпечити дітей від необхідності носити готівку. Для початку ми передаємо паспортні дані якоїсь сторонньої компанії (вона швидше за все є "дочкою" Ощадбанку) і дані свідоцтва про народження (або паспорт) дитини, а потім ще відсканують його долоні і занесуть в певну базу. Далі створюється рахунок на кожну дитину, яка батько поповнює. Дитина приходить у їдальню, в терміналі обирає, що він бажає на обід, підносить долоню, яку сканує ІНФРАЧЕРВОНИЙ промінь і отримує чек. Йде на роздачу і бере обід. Кожен батько може поставити обмеження по сумі на день, якщо боїться що дитина витратить все за день. Тобто кожен день долоню дитини буде сканувати інфрачервоний промінь (нехай і слабкого випромінювання), але це 5-6 разів на тиждень, за умови що він один раз в їдальню зайде.

Черговий збір даних для створення якоїсь бази, мало того, що дорослі вже у всіх базах фігурують, так тепер і до неповнолітніх дісталися. Багато батьків на зборах були обурені, але до цього вже нікому немає діла! Підсумок: не хочеш, щоб твою дитину занесли в якусь базу (з відсканованими долонями), нехай ходить голодний!

Краще б шкільним стадіоном зайнялися, ось тільки вигоди від цього банк не отримає! А від перераховуються батьками грошей користі більше.

Олена

18.05.2017 11:55

Коментарі (всього 40):

Автор: 1108 Отримати

перейти до коментарю


слідуючи Вашою логікою, тоді і автомобілісти не повинні скаржитися на дороги, а скидатися і ремонтувати їх

А тепер дружно читаємо Федеральний закон від 25 липня 1998 N 128-ФЗ "Про державну дактилоскопічної реєстрації в Російській Федерації" ....
НУ НІ ТАМ ПОЛОЖЕННЯ дозволяється проведення дактилоскопування (сканування) ШКОЛЯРІВ !!!!
Сміливо дуйте в прокуратуру!


Це не ВОНО!
Добровільна дактилоскопічна реєстрація це ціла процедура з дотриманням документальної форми і порядком зберігання отриманої інформації.
Для інформації...
Закордонні паспорти нового покоління тільки по відбитку пальця видають, при цьому дактилоскопічна реєстрація не проводиться.

А Ви напевно щасливий володар закордонного паспорта нового покоління і всевеликий знавець законів? Вибачте, як тоді на вашу відбиток пальця в закордонний паспорт потрапляє?
Читайте Закон!

Громадяни, ми самі створюємо докладну базу на себе, друзів і родичів за допомогою соціальних мереж. Пальчики-долоньки - це всього лише штрих до загальної картини.
Повторюю, немає в країні ніякого плану розвитку, тому і маємося дурью - то долоньки скануємо, то мітингуємо.
Дійсно, краще б вже стадіон шкільний відремонтували чи що ...

Директор ліцею займається зовсім не тим, чим треба. На шкільному стадіоні діти бігають ноги ламають, а він "долоньки" впроваджує. Розповідали на зборах все красиво, але насправді це не має ніякого відношення до реалій. Діти або харчуються організовано, тільки тоді вчитель йде за них і оформляє харчування (для чого тоді їм сканувати долоньки ????), інші діти купують пиріжки -все !!! Який вибір страв? Кожну зміну натовп, а буде ще більше! В інших регіонах країни намагався ощадні запускати даний проект, батьки написали скаргу в прокуратуру, і директор швидко притиснув хвіст. Не підписуйте згоду на обробку даних і все! а харчуватися в ліцейської їдальні - небезпечно для здоров'я!


а в деяких школах (27, 9) нашого міста "бідні" вчителя паркують свої автомобілі на шкільному дворі, на тротуарі (з дозволу Рєзнікова !!!), хоча до офіційної автостоянки всього 100 метрів !!!
тепер дітям і по шкільному подвір'ю не те що бігати, а й пересуватися небезпечно і місця все менше ....

Позавчора з території дитячого будинку, розташованого по вулиці 40 років Перемоги виїжджав червоний лексус з номерами 111. Мабуть теж працівник дитячого будинку.

зрозуміло, якщо ви не хочете передавати свої дані третім особам (до речі, ви можете просто відмовитися підписувати документ про згоду на їх обробку, і все, ніхто нічого сканувати не буде).
Але ось інфрачервоного випромінювання боятися не варто :) Воно не небезпечно :) Ну, хоч би підручник з фізики погортали ...


АААА, терміново все пульти викидаємо, я ними НЕ 5-6 разів за тиждень користуюся, а тисячі ... а ще в супермаркет ходжу там на касі мені очі опромінюють ...


По-перше, пульт Ви направляєте на телевізор, а по-друге, в супермаркетах сканують товар

Не звертайте уваги, в світі Майкла все трохи інакше


а в вашому світі інфрачервоне випромінювання небезпечно? терміново спиляєте будинку батареї, поки опалювальний сезон не почався :))))))

Таке відчуття, що під директора копають. То це не так, то то. Можна подумати, директор ліцею мільйонер. Чи не знає чим себе ще розважити. Йому наказують-он робить. У нього теж не питають треба чи ні сканувати долоньки ваших діток. А стадіон ... Активні батьки, яким шкода ніжки саоіх діток, скинте і відремонтуйте. Або директор знову зі своїх мільйонів повинен все ремонтувати? Грошей школам або не виділяють, або їх дуже мало. Ви в якій державі і в якій області живете?


слідуючи Вашою логікою, тоді і автомобілісти не повинні скаржитися на дороги, а скидатися і ремонтувати їх


А ми і скидаємося, тільки не туди ...
ржака

Шановний! Ремонт доріг і так за наш рахунок.

Круто, ремонт шкільного стадіону за свій рахунок - це п'ять !!


Кому він потрібен, копати під нього!


Під нього не треба копати!)))))
Він сам все викопав!) Діти не знають як виглядає директор їхньої школи ... Він не присутній, як правило, на заходах ... Він абсолютно безініціативний, безвольний і байдужий! Створюється враження, що комусь раптом понадобілосÑА Ви напевно щасливий володар закордонного паспорта нового покоління і всевеликий знавець законів?
Вибачте, як тоді на вашу відбиток пальця в закордонний паспорт потрапляє?
Для чого тоді їм сканувати долоньки ?
Який вибір страв?
Або директор знову зі своїх мільйонів повинен все ремонтувати?
Ви в якій державі і в якій області живете?