Донецкий техникум промышленной автоматики

HTML курс для навчання верстальників

Якщо ще кілька років тому створення сайтів вважалося чимось на зразок розваги для «просунутих користувачів», то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Економіка і бізнесу активно кинулися в цифрову реальність і попит на якісні веб-сайти виріс до промислового масштабу.

Програміст JS, веб-дизайнер, верстальник - все це нові професії, які за своєю затребуваності встигли перевершити настільки популярні на початку століття фахом економіста і менеджера.

Курси розробки сайтів допоможуть усім бажаючим в найкоротші терміни опанувати модною і високооплачуваною професією, зайняти гідне місце в сучасному суспільстві.

Спочатку потрібно пройти курс по CSS і HTML, щоб навчитися редагувати веб-сторінки. освоївши JavaScript курс , Розробник вже зможе створювати динамічні сайти, грамотно працювати системами управління контентом.

Навчання розробці сайтів для початківців

Створення сайту складається з великої кількості етапів і операцій, що вимагають від розробника досить великих знань і умінь.

  • Студент повинен вміти впевнено користуватися офісними і графічними програмами, архиваторами, освоїти управління менеджерами FTP і навчитися працювати з файлами сайту на віддаленому сервері.
  • Верстка за допомогою ХТМЛ, форматування контенту і оформлення веб-сторінок за допомогою CSS.
  • Додавання інтерактивних сценаріїв на ДжаваСкрипт.

Курси організовані так, щоб навчання не обмежувалося теорією, а кожна вивчена методика закріплювалася на практичних прикладах. Студенти можуть публікувати власні інтернет-ресурси і застосовувати всі отримані знання, так би мовити, на своєму особистому поле.

Навчившись верстці, початківець веб-розробник переходить до більш складним завданням. В першу чергу важливо розуміння Яваскрипт і PHP, найбільш поширених мов програмування в сфері веб-розробки.

За допомогою Ява скрипт верстальники створюють динаміку сайтів на рівні браузера. Наступний етап - навчання роботі з системами управління контентом (CMS, двигунами) на сервері хостинг-провайдера.

Установка движка на сервер, підключення та налаштування баз даних, управління панеллю адміністрування сайтом, робота з сайтом на популярній платформі Wordpress.

Освоївши на курсах весь цей великий арсенал веб-розробника, дипломований випускник ставиться бажаним співробітником Діджитал-агентства або веб-студії.