Донецкий техникум промышленной автоматики

Харків спортивний

Фото Андрія Авдєєнко   Ideasport

Фото Андрія Авдєєнко

Ideasport.kharkov.ua - цікавий інформаційний портал про спорт і активний відпочинок в місті Харкові.

Захоплюючі статті та публікації, спортивні Фотодобірки і корисні поради щодо вибору спорттоварів, унікальні спортгаджети і невідомі факти про спорт, а також маса ідей про те, як активно і з користю для здоров'я провести своє дозвілля в місті Харкові.

На нашому сайті ви зможете знайти повний перелік ковзанок, кортів, стадіонів, басейнів, боулінг клубів і фітнес центрів Харкова. Ми постаралися зібрати максимум інформації про спортивні секції та дитячих спортивних школах, спортивних клубах і бійцівських федераціях.На сайті зібрана інформація про всі спортивних магазинах міста та наявності в них тих чи інших спортивних товарів.

Завжди хотілося, щоб на кожне питання знаходився свою відповідь: в яку спортсекцій записатися і куди віддати тренуватися дитини, як не помилитися при виборі тенісної ракетки або футбольного м'яча, в який час доби краще здійснювати пробіжки і які вони-найнезвичайніші басейни світу, чому певна музика допомагає домогтися кращих спортивних результатів і в якому місті найкомфортніше велосипедистам - на ці та багато інших питань ви отримаєте повні вичерпні відповіді, ставши постійним відвідувачем нашого сайту [email protected] .

Наша адреса: м Харків, пр. Маршала Жукова, д. 10
www: http://ideasport.kharkov.ua
e-mail: [email protected]
icq: 555340930