Донецкий техникум промышленной автоматики

Гречку з Китаю маскують під нашу?

Китайська гречка відрізняється від нашої гіркуватим присмаком. фото ye.ua

Гречку з Китаю маскують під нашу? Маркевич Надія, Дмитро Гомон https://cdn.segodnya.ua/img/article/2493/20_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2493/20_tn.jpg 2011-05-19T07: 56 : 14 + 03: 00 Україна Кримський прем'єр стверджує, що китайську гречку видають за українську і продають по 22 гривні.

Голова кримського Радміну Василь Джарти заявив, що китайська гречка, яку продають в Криму, нібито фасується в такі ж пакети, як і крупа українських виробників, щоб їх не можна було відрізнити. А за словами представника президента в Криму Володимира Яцуби, він бачив у продажу китайську гречку аж по 22 грн. / Кг, хоча вона повинна бути не дорожче 18 грн. / Кг. Але в супермаркетах спростовують, що привізна гречка маскується під нашу, та й ціни на крупу не перевищують 20 грн.

"Закупівлю гречки в Китаї довірили незрозумілій комерційній структурі за незрозумілі кошти незрозумілої якості ... Розуміючи, що наша ментальність така, що не хочуть її їсти, фасують її в українську фасовку. Люди дізнаються про це тільки, коли зварять - від неї тільки мамалига залишається ! " - стверджує кримський прем'єр. Він також обурився, що китайська продається за тією ж ціною, що і українська, хоча повинна коштувати дешевше. "Потрібно до Азарова звернутися:" Микола Янович, де дешева гречка, яку ви обіцяли? "- каже Джарти." Прем'єр-міністр не коментує цю ситуацію, - сказав "Сегодня" прес-секретар Азарова Віталій Лук'яненко. - Скажу лише одне: гречка закуповувалася не за державні кошти, уряд не купує і не продає гречку ". Керівник прес-служби продовольчо-зернової держкорпорації Тетяна Галковська (її підрозділ ТОВ" Хліб Інвестбуд "закуповувало китайську гречку) запевнила нас, що якість крупи перевірялося двічі: "Ця гречка поставляється в Європу, де використовується для приготування дитячого харчування! Що стосується розфасовки і продажу - це питання до торговельних мереж, ми продали їм крупу в мішках по 16,7 грн. / Кг ". У кримських торгових мережах китайської гречки виявити нам не вдалося. Є тільки українська по 19,99 грн. / Кг . В Одесі китайську гречку продають розсипом (ціна - 17,5 грн. / кг). У розфасовці продається українська крупа по 17,99 грн. / кг. Нагадаємо, каша з китайської гречки виходить розсипчаста (а не Слизкая) і на смак не сильно відрізняється від української. Але після їжі залишається гіркувате післясмак.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Quot;Потрібно до Азарова звернутися:" Микола Янович, де дешева гречка, яку ви обіцяли?