Донецкий техникум промышленной автоматики

Грецький по Скайпу - вивчення грецької мови

  1. вартість
  2. Наші викладачі
  3. формат занять
  4. Обери свою програму навчання:
  5. Для подорожей - грецький для турпоїздок
  6. Рівень знання грецької мови не важливий

Вивчення грецької мови - це цікаво і доступно.

Програма навчання складається індивідуально для кожного студента. Наші викладачі намагаються зробити уроки цікавими і захоплюючими.

При вивченні по скайпу робиться наголос на розмовну мову і сприйняття мови на слух. Також приділяється час граматиці, розвитку навичок письма і читання. Ви зможете скласти зручний для вас графік занять, а також заощадите час. Адже для відвідування онлайн-уроків грецького не доведеться виходити з дому і витрачати дорогоцінні хвилини і години на дорогу.

вартість

Переконайтеся, що грецький по Скайпу - це зручно і просто! Пробне перше заняття 30 хвилин - безкоштовно. Тривалість наступних уроків ви вибираєте самі.

Тривалість заняття Вартість 45 хвилин 750 рублів 60 хвилин 1000 рублів 90 хвилин 1500 рублів

Важливо: Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Спеціалізовані та підготовчі до сертифікації тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом .

А ще у нас є знижки .

Безкоштовний перший урок!

Наші викладачі

  • Всі викладачі мають вищу лінгвістичну або філологічна освіта.
  • Кожен має багатий досвід у викладацькій діяльності, що дозволить швидко знайти спільну мову і вибрати індивідуальну програму, найбільш ефективну саме для вас.
  • Наші викладачі часто подорожують, багато роками жили і стажувалися в вподобаних країнах. Спілкування з носіями мови дозволяє, крім академічних знань, поповнювати багаж жаргонізмів і дізнатися особливості мови, які не публікують в навчальних посібниках.
  • Список викладачів: фото, освіту, характеристика, відгуки, підтвердження кваліфікації

формат занять

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем.

Вам знадобляться мікрофон, навушники або колонки. Якщо у вас ноутбук, то все це вже в ньому присутня. встановіть скайп для вивчення грецької, і все - ви готові до першого заняття. Ви зможете скласти зручний для вас графік і економити час. Адже для відвідування занять не доведеться виходити з дому і витрачати дорогоцінні хвилини і години на дорогу.

Обери свою програму навчання:

Для всіх - спільна програма

Вивчення грецької мови - це цікаво і доступно

Загальна програма це вивчення з нуля, або більш високих рівнів. Уроки розраховані на те, щоб студент навчився розуміти грецьку мову на слух, подолав мовний бар'єр, придбав і поліпшив свої навички письма і читання, вивчив граматику мови.

Для подорожей - грецький для турпоїздок

Курс призначений для тих, хто збирається використовувати мову тільки в поїздках. Розмовна частина курсу буде спрямована на розбір тематичних діалогів. Таких як ситуації в аеропорту, готелі, ресторані, магазині.

Перераховані курси є лише основними напрямками в навчанні. Програма занять складається індивідуально для кожного студента, з урахуванням його цілей вивчення мови.

Рівень знання грецької мови не важливий

Ми навчаємо як з нуля, так і зміцнюємо знання вже досвідчених лінгвістів. Почитати про рівні знання мови

Безкоштовний перший урок!