Донецкий техникум промышленной автоматики

Гра Гаррі Поттер і Таємна Кімната

Сьогодні у вас буде можливість зануритися в світ чарівництва в місці з Гаррі Поттером і його друзями. Останнім часом Гаррі живе з надією, що скоро йому потрібно буде їхати в школу. Адже його родичі постійно знущаються над хлопчиком. Увечері коли до Дурслі мали прийти колеги по роботі і Гаррі потрібно було сидіти в кімнаті і не показуватися їм на очі. Але раптом на ліжку, де сидів Гаррі з'явився ельф на ім'я Доббі. Він говорив Гаррі, що йому не можна повертатися в школу, адже на нього чекають дуже великі НЕ приємності. Гаррі не став слухати Доббі і сказав, що він за всяку ціну поїде в Хогвартс. Ось тільки Доббі знав, що потрібно зробити, щоб родичі Гаррі не пустили його на навчання. І как не странно у Доббі вийшло зробити так щоб Поттера не випускали з будинку. Але все ж в Гаррі є його друзі, які прийшли йому на допомогу і забрали його до себе додому.

Тут розташована гра Гаррі Поттер і Таємна Кімната, скачати яку ви можете на комп'ютер прямо зараз.

Коли Гаррі приїхав в школу з ним стали відбуватися дивні речі, і ще Гаррі чує дивні голоси, які не дають йому спокою. У грі вам потрібно буде намагатися допомагати Гаррі в усьому, щоб він розібратися, що ж з ним відбувається. Так само Поттер разом з друзями знайшов таємну кімнату, де живе дуже великий змій, який хоче вбити Гаррі. Так само варто зауважити, що вам потрібно буде збирати різні бонуси, які допоможуть вам покращувати свої заклинання і робити їх більш сильними. В кінці гри, вам потрібно буде битися зі страшним змієм, який буде робити все, щоб знищити Гаррі. Але якщо ви спробуєте і будете дуже уважним, тоді Гаррі зможе всіх перемогти.

Управління в грі:

  • Мишка.
  • Клавіатура.

Установка гри: Скачайте файл з назвою "igra-garri-potter-i-tajnaya-komnata.torrent" за посиланням вище. Після цього запускайте його за допомогою програми Торрент і завантажуйте саму гру. Потім змонтуйте файл у віртуальний привід за допомогою програми " UltraISO ". За тим встановіть саму гру і запускайте.