Донецкий техникум промышленной автоматики

Гра "Масяня: Євротур" - завантажити на комп'ютер

Разом з вірними друзями - Хрюндель і Кошлатим, а так само іншими колоритними персонажами ви починаєте підкорення Європи Разом з вірними друзями - Хрюндель і Кошлатим, а так само іншими колоритними персонажами ви починаєте підкорення Європи! Але пітерським бандитам вдалося таки вистежити Масяню. І вони як і раніше мріють роздобути у свої руки бушменську діаманти, які з таким ризиком були вивезені з повної Африки . Мабуть, доведеться терміново «робити ноги» ...

Гра Масяня: Євротур - це те саме довгоочікуване пригода нашої улюбленої героїні, про створення якого було оголошено ще в 2010 році. Компанія Alawar проводила тоді конкурс на найкращий сценарій, переможцем якого став Сергій Перов.

За протекцією самої Масяні автор кращого сценарію був прийнятий в штат співробітників студії Alawar Friday's Games і брав безпосередню участь у створенні гри Масяня: Євротур як гейм-дизайнер і сценарист, придумуючи захоплюючі міні-ігри, різні головоломки, ретельно ховав на рівнях предмети, які вам належить відшукати по ходу сюжетної лінії.

Скріншоти (натисніть для збільшення)


Рекомендуємо завантажити:

Якщо Ви вже завантажили гру Масяня: Євротур і не хочете мучитися в пошуках піратських ключів, різних "кряков" або "ломалок" (а їх останнім часом стає все менше і вони зовсім небезпечні для вашого комп'ютера), то можете отримати ключ до гри законним способом. Для цього встановіть гру Масяня: Євротур на комп'ютер, запустіть її, виберіть найбільш підходящий для вас спосіб отримання ключа і коректний.