Донецкий техникум промышленной автоматики

Готовий інтернет магазин з постачальниками + аутсорсинг

 1. рішення №1 Введення в експлуатацію інтернет-магазину на Бітрікс + інтеграція з найбільшими Російськими...
 2. рішення №2
 3. Приклад проекту працює за аналогічною технологією http://cn.shopotam.ru/ + Статистика продажів
 4. рішення №3
 5. можливості
 6. рішення №4
 7. рішення №5
 8. У пакет послуг входить (будь-яку з послуг можна придбати окремо):
 9. рішення №6
 10. У пакет послуг входить
 11. ALIEXPRESS працює по моделі CPA (Light version)
 12. рішення №7

рішення №1

Введення в експлуатацію інтернет-магазину на Бітрікс + інтеграція з найбільшими Російськими постачальниками. В нашій базі понад 60 постачальників з різнорідним асортиментом товарів.

Що ви отримуєте
Статистика замовлень по магазинам

від 300 до 1000 і більше замовлень в день - великі проекти. Від 100 до 500 - середні проекти. Від 20 до 100 - невеликі проекти.
Ціна на платформі 1С-Бітрікс: від: 49 000 руб.
Ціна на платформі WordPress / OpenCart: 15 000 руб.
C рівняння систем управління сайтом (CMS )

рішення №2

Введення в експлуатацію інтернет-магазину на Бітрікс + інтеграція з найбільшими китайськими і Японськими майданчиками - TaoBao.com, Tmall.com, одна тисяча шістсот вісімдесят вісім, Yahoo (Японія).

Що ви отримуєте
 • Можливість працювати з найбільшими китайськими і Японськими постачальниками безпосередньо, асортимент 50-100 000 млн. Товарів;
 • Підключення до світових торгових майданчиків: TaoBao.com, Tmall.com, 1688, Yahoo (Японія) *
 • Націнка на товари індивідуально для кожної товарної категорії, і починається зазвичай від 200%;
 • Введення в експлуатацію інтернет-магазину на Бітрікс (в редакції "Малий бізнес / Бізнес" - вартість пропозиції включає ліцензію);
 • Установка і настройка необхідного програмного забезпечення на автоматизацію бізнес процесів;
 • Трансляція товарів на Вашому сайті без навантаження на сервер (фізично товарів на сервері немає) - унікальна технологія.
 • Робота під замовлення клієнта (оборотні кошти не потрібні);
 • Наша логістична компанія (ЗЕД) EZITRANS.RU готова забезпечити викуп і доставку товарів з Китаю та інших країн Південно-Східної Азії.

* Позначені майданчики орієнтовані на внутрішній ринок, як наслідок ціни на них нижче, ніж на Aliexpress - орієнтований на зовнішній ринок.

Формування прибутку на прикладі чоловічого перукарського Барбер-крісла:

Приклад проекту працює за аналогічною технологією http://cn.shopotam.ru/ + Статистика продажів

Рішення йде на платформі 1С-Бітрікс:

130 000 руб.

рішення №3

Інтернет-магазин автозапчастин

Сфера автозапчастин дуже специфічна і тому ми винесли цей проект в окреме Рішення. Коробкова система Bitrix в силу своєї універсальності створює додаткове навантаження на багато параметрів. В більшості своїй не дотягують до спеціалізованого рішення по функціональності, але при цьому мають значно вищу ціну. У свою чергу ми підібрали краще рішення спеціально для торгівлі автозапчастинами і прагнемо врахувати всі особливості даного бізнесу.
Пропоноване нами Рішення ви отримуєте у власність. Зараз багатьох залучають оренда дешевими початковими тарифами, але завжди потрібно уважно дивитися обмеження і ризики. Обмежена кількість позицій в завантажених прайс-листах і кількість генеруються вивантажень; намагаються переконати, що вам це не дуже потрібно, так як можна підключити веб-сервіси, але це не зовсім так. Часто ІМ автозапчастин стикається з необхідністю розміщуватися на прайс-агрегаторах, розсилати свої пропозиції партнерам і тут виявляється, що ви вже не поміщається і в старший тариф.

 • Потрібно прорахувати вартість володіння за перший і другий рік, ви побачите, що вигода оренди уявна.
 • Прорахуйте ризики - потрібно розуміти, що якщо орендна платформа вас ніж те не влаштувала, то ви по суті справи втрачаєте всі напрацювання, залишаючись тільки з своїм доменом.
можливості


 • Завантаження власних прайс листів і створення каталогів.
  Підкачуючи номенклатуру постачальників через API або власні прайси у Вас на сайт стає доступний пошук деталі за назвою або номером

 • Особистий кабінет і гараж пользоватяля

 • Підключення до бази TecDoc . Каталог візуалізує і дозволяє знайти на свій автомобіль потрібні запчастини, вибравши марку-модель авто, потім групу запчастин (наприклад гальмівні колодки) і побачити, які артикули у відповідних запчастин.
 • Оригінальні каталоги - Laximo , IlCats , CatCar , Auto2d дозволяють робити запити по VIN коду автомобіля і візуалізувати каталог оригінальних запчастин
 • Модуль інтеграції з 1С
 • SEO модулі, і багато іншого для повноцінної роботи магазину атозапчастин в конкурентному середовищі
Ліквідність і прибутковість бізнесу в сфері автозапчастин не викликає ні в кого сумнівів.Найбільшим інтернет-магазином рунета виявився Exist.ru.Сумарна виручка компанії склала 14,9 млрд руб., Чистий прибуток - 1,1 млрд руб.
джерело: Відомості
Ціна:

55 000 руб.

рішення №4

Повний аутсорсинг / фулфілмент інтернет-магазину з величезним асортиментом ходових товарів

Магазин працює на автопілоті.
Що ви отримуєте
 • Запуск і технічне обслуговування магазину (готовий інтернет-магазин з товарами встановлений на сервері, актуалізації асортименту і т.д.)
 • Call-centre - професійні оператори, де Вам з особистого кабінету надається доступ до кожного записаному дзвінку, повної статистики по замовленнях (кошик) з апсейламі і багато іншого.
 • Доставка по РФ, в тому числі, післяплатою (оператор пропонує клієнту варіанти): від 1-2 днів по Москві і області, до 2-3 тижнів по РФ. У Казахстан - 15-23 робочих дня. У республіку Белуре 17-27 робочих днів. В Україні термінами - 3-5 днів нової поштою. Доставка під замовлення клієнта з Китаю на адресу (2-4 тижні, як у Аліекспресс).
 • Безкоштовний запуск необмеженого числа Лендінзі / одностранічнік по лідерах продажів місяці (конверсія Лендінзі вище).
 • Реклама, просування *.
 • Підключення будь-яких цікавлять категорій доступних в базі Російських постачальників.

 • Підключення будь-яких цікавлять категорій доступних в базі Китайських постачальників.

Комісія за сервіс: 50% (18% ПДВ включено) від прибутку надійшла від замовлень Російських постачальників і 30% на замовлення продуктів з Китаю + 4% за еквайринг.
В системі буде встановлена мінімальна націнка, яку можна підвищувати, як на весь асортимент магазину, так і на окремі категорії і товари, тим самим, збільшуючи свій прибуток.Все автоматизовано і зрозуміло.Навпроти кожного товару, ви бачите, який прибуток ви отримаєте від проданого товару з усіма відрахуваннями.А також іншу корисну статистику і ефективність від реклами.
* Рекомендований бюджет на рекламу інтернет-магазину від 15 000 руб.у місяць.Наша студія готова запропонувати варіанти просування інтернет магазину або одностранічнік .
Обмеження: доступ до постачальників і їх закупівельними цінами не надається.Вся необхідна інформація відображається на сайті і доступна в особистому кабінеті.

Ціна: 15 000 руб.

рішення №5

Бізнес на Amazone під ключ

Бізнес в сфері виробництва і продажу популярних товарів під своїм брендом (private labeling) на Aliexpress і / або Amazon (маркетплейси) абсолютно легальний.
У двох словах: це вибір по ряду критерієм ТОП-товарів однією з головних категорій, які складають найбільшу частку продажів від обороту майданчика. Тобто, апріорі такі позиції є затребуваними. За рахунок грамотного ребрендингу, товар на сторінку можна вивести без інших пропозицій конкурентів.
Товари під вашим брендом виробляються дешево в Китаї, а продаються в рази дорожче в країнах з високим рівнем життя (США, Європа), а всю рутинну роботу на себе бере Амазон. Так що ви можете спокійно сидіти вдома і спостерігати, як приходять долари на ваш рахунок кожні 14 днів за вирахуванням внесків за сервіс. Амазон ніколи не спить і не закривається на перерву, він працює за вас 24 години на добу, сім днів на тиждень. Приймає замовлення, упаковує товар, відправляє посилки. І це все завдяки бездоганно відпрацьованої інфраструктурі. Амазон також забезпечить за вас клієнтську підтримку, включаючи рекламацій і. Що особливо актуально для тих, хто не володіє англійською мовою.
Продажі на Амазон вже перевалюють за $ 107 000 000 000 на рік, а найвищий показник продажів продукти, роблять прибуток в десятки тисяч доларів кожен день. Середня маржинальність товарів на Амазон становить близько 40%, а це значить, що вам достатньо в день продавати всього 16 продуктів по $ 25, і протягом року це принесе більше $ 50 000 чистого прибутку. І це тільки з одного продукту! А тепер уявіть, що у вас є, припустимо, 5 інших продуктів, яких ви продасте 60 штук в день. Варто відзначити, що завдяки даній методиці можна продавати набагато більше, ніж 60 продуктів в день. Амазон не просто продасть ваш продукт на своєму сайті, він дасть вам доступ до більш ніж 320 мільйонам своїх відвідувачів.
Я Вам покажу приклади товарів, які в кол-ве від 50-100 шт. стоять у виробника в Китаї 0,5 $, а продаються на Aliexpress і / або Amazon по 10-18 $ сотнями щодня.


У пакет послуг входить (будь-яку з послуг можна придбати окремо):
 • Налаштування під ключ продає маркетингової стратегії Sales Boost (звичайна ціна $ 1480)
 • Створення сайту під другий продукт на ClickWeb (звичайна ціна $ 499).
 • Пошук постачальника і супровід до надходження товару на Амазон (звичайна ціна $ 2498)
 • Створення продає тексту для другого продукту (звичайна ціна $ 599)
 • Професійна фотосесія другого продукту і дизайнерська обробка 9 фото для лістингу (звичайна ціна $ 599)
 • Розробка дизайну упаковки другого продукту (звичайна ціна $ 599)
 • Розробка логотипу під другий продукт (звичайна ціна $ 399)
 • Детальний покрокове керівництво по запуску бізнесу на AMAZONE (звичайна ціна $ 1187)
 • Сумарна вартість всіх перерахованих вище послуг окремо становить $ 7861
Купуючи даний пакет,

ви економите 208 000 і купуєте послугу за 290 000 руб.

ви економите 208 000 і купуєте послугу за 290 000 руб

рішення №6

Бізнес на ALIEXPRESS (Professional version)

Для тих, хто хоче розміщувати свої товари на Aliexpress і продавати з Росії (дропшіппінг)

У пакет послуг входить
 • підключення домену
 • Створення сторінки контактів
 • Налаштування ціни і вартості доставки (2 продукту)
 • Створення стандартних сторінок (політика повернень, використання персональних даних)
 • Налаштування апселла на другий продукт (за допомогою листів)
 • Щоб встановити програму Oberlo
 • Налаштування кроссела на другий продукт
 • Захоплення емейла в обмін на дисконт
 • Імпорт відгуків з аліекспресс (2 продукту)
 • Створення блогу з ключовими словами (3 статті)
 • Інтеграція пікселя фейсбук
 • Налаштування реклами на фейсбук
 • Інтеграція Google Analytics
 • Установка базових безкоштовних додатків
 • Детальний покрокове керівництво по запуску бізнесу на ALIEXPRESS (звичайна ціна 20 940 р.)
Ціна:

29 000 руб.

ALIEXPRESS працює по моделі CPA (Light version)

У пакет послуг входить
 • Інтернет-магазин з товарами Aliexpress
 • Заробіток до 90% на кешбек з підтверджених замовлень клієнтів, що купили товар на Аліекспресс поссилкам перейшли з вашого магазину.
 • Натискаючи поруч з товаром кнопку "купити" йде переадресація в магазин Aliexpress. Система запам'ятовує cookie покупця перейшло з вашого магазину і нараховує вам cash-back до 90% від вартості його покупок.
 • Далі за вас все робить Аліекспересс і супутні сервіси показують статистику і розраховують вашу прибуток. Підключення та надання інструкцію.

Ціна: 9 000 руб.

рішення №7

Інтеграція бізнесу з найбільшими MARKETPLACE і соціальними площадками

У пакет послуг входить
 • Індивідуальний підбір теми (дизайну) для сайту на Shopify
 • Установка і настройка теми на сайті
 • Створення базових сторінок сайту
 • підключення домену
 • Установка базових додатків на сайт
 • Створення продуктів на Shopify
 • Створення продає опису 2-х продуктів
 • Інтеграція Shopify з Amazon
 • Інтеграція Shopify з Ebay
 • Інтеграція Shopify з Etsy
 • Інтеграція Shopify з Facebook
 • Інтеграція Shopify з Pinterest
 • Інтеграція Shopify з Instagram
 • Інтеграція Shopify з Twitter
 • Інтеграція Shopify з Wordpress і Tumblr
 • Налаштування платіжних систем на сайті
 • Інтеграція з Email розсилками
 • Налаштування відправки листів після підписки
 • Налаштування апселла на другий продукт (за допомогою листів)
 • Інтеграція пікселя фейсбук
 • Інтеграція Google Analytics
 • Імпорт контенту з Instagram на Shopify
 • Налаштування реклами на Google
Інтеграція

- це трансляція вашого товару на сторонніх майданчиках з відправкою під замовлення клієнта зі складу.
Ціна: 168 000 руб.