Донецкий техникум промышленной автоматики

Гоша Куценко: "Я недалекоглядна людина. Я просто звичайний хохол!"

На біс! Зліва-направо: Костянтин Юшкевич, Ірина Апексимова, Гоша Куценко, Дмитро Мар'яна після вистави "Гра в правду". Фото: фотостудія "Флеш"

Гоша Куценко: "Я недалекоглядна людина. Я просто звичайний хохол!" https://cdn.segodnya.ua/img/article/1528/59_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1528/59_tn.jpg 2009-02-26T11: 31: 18 + 02: 00 Інтерв'ю Перед спектаклем артист розповів «Сегодня» про те, де скоро будуть працювати артисти і як він відчуває кризу.

- Гоша, ви народилися в Україні, досить довго жили і навчалися тут, часто приїжджаєте на батьківщину. Що змінилося тут з того часу?

- Усе! Тут залишилося моє дитинство. А старію я в Росії. Україна - це мій заповідник. Сюди я завжди приїжджаю із задоволенням і відчуваю себе набагато спокійніше, ніж будь-де де-небудь. Тут я умиротворений.

- Однак проживання в Росії, напевно, дає про себе знати! П'єси, які ви пишете, відрізняються емоційністю. Також ви не нехтуєте нецензурними виразами, яких в певних постановках не так вже й мало ...

- Певні п'єси (Наприклад, комедія "Гра в правду", яка була презентована донеччанам. - Авт.), Насправді мають нецензурні вирази. Але, повторюся, я не бачу в цьому нічого страшного.

- Зовсім недавно ви написали п'єсу "Вправа в прекрасному", яка розповідає про життя артиста на гастролях. Це, напевно, і є доказом того, що ваш гастрольний досвід настільки багатий, що потрібно поділитися ним з глядачами і колегами ...

- Так, досвіду насправді більш ніж достатньо. Насправді практично будь кумедні ситуації, які відбувалися зі мною на гастролях, там присутні. Однак так сталося, що у п'єси з'явився автор - Володимир Дерхам. А я буду там тільки грати. Більш того, скоро більшість акторів повернеться до цього ремесла.

- А як же кінокартини? Ми нарахували дуже багато фільмів з вашою участю, які глядачам належить побачити вже в цьому році!

- В цьому - можливо. Зате в слід не буде практично нічого, тому що кіно немає. Буде пауза. Всі підуть в театр. Правда, немає грошей! Ну нічого страшного. Зараз їх ні у кого немає.

- Все-таки криза відчули навіть артисти високого рівня?

- Я вважаю, що слово "рівень" не застосовується до артиста. Всі ми їмо один акторський хліб. Просто у кого він з варенням, у кого-то - з ікрою, а хтось їсть звичайний житній.

- Чи не боїтеся, що під час складної фінансової ситуації доведеться поступатися своїми принципами і погоджуватися на маленькі гонорари?

- Я вам більше скажу! Не так давно я знімався взагалі безкоштовно. Правда, це була казка.

- А як щодо третьої частини комедії "Кохання-зітхання"? Невже ви насправді вмовляли Крістіну Орбакайте знятися в продовженні картини?

- Нічого подібного! З нами розмовляв продюсер. Причому, вже умовив. Зйомки почнуться восени.

- Грошей-то вистачить?

- А чого ж ні! Кіно ж недороге насправді.

- Подейкували, що після виходу попередніх двох картин в світло, ви заявили, що після цього вас навряд чи запросять в серйозні фільми ...

- Звичайно, тепер мене ніхто нікуди не візьме!

- Ну, а як же американський фільм, в яких ви зіграли генерала ФСБ?

- Я там з'явився лише в кінці картини. Поставив, так би мовити, точку. Нічого, нехай глядачі посміхнуться.

- Чому?

- Ну, подумайте, який з мене російський генерал ?!

- Чи відчули різницю між нашою знімною майданчиком і закордонної?

- Ні звичайно. Всі працюють якісно: і у нас, і у них. У кіно вже давно грають тільки професіонали. Та й це як-не-як це найшвидша індустрія на даний момент.

- Індустрія-то швидка! Напевно, тому ви і не встигли знятися в "9-й роті" ...

- Так, не встиг! Чи не вдалося зістикувати графіки! Тепер ось, переглядаючи цю картину, я шкодую. До речі, так відбувається завжди, коли ти дивишся хорошу красиву картину, а тобі з певних причин там не вдалося знятися.

- Так, хоча в багатьох популярних картинах ви все-таки взяли участь! Цікаво виходить, ви знімаєтеся і в досить грубих фільмах, і в веселих комедіях, а стиль музики у вас взагалі зовсім інший - шепіт? поєднаний з криком. Що вам все-таки ближче, який ви насправді?

- Я - несмак, у мене немає стилю. Я роблю те, що мені подобається, причому завжди живу одним днем. Я - недалекоглядний людина. Я - хохол!

В ДИТИНСТВО Гошу ЗВАЛИ Юрою, ВІН БУВ НАЗВАНО НА ЧЕСТЬ ГАГАРІНА

Гоша Куценко народився в місті Запоріжжя. Його батьки не мали ніякого відношення до акторського світу. Папа Георгій Павлович працював в міністерстві радіопромисловості, а мама Світлана Василівна була рентгенологом в лікарні. Спочатку батьки назвали свого сина Юрієм на честь великого космонавта Гагаріна. Але в дитинстві мама якось прозвала його Гошею, а хлопчикові це подобалося: він не вимовляв букву "р", а так було набагато простіше.

Провчившись кілька років в Запоріжжі, Гоша продовжив своє навчання у Львові, куди у зв'язку з батьковою роботою переїхала сім'я Куценко. Після закінчення школи він вступив до Львівського політехнічного інституту, але не довчився і був покликаний в Радянську армію, де відслужив покладені два роки.

У 1988 році Гоша вступив до Московського інституту радіотехніки, електроніки та автоматики, проте, провчившись там два роки, кинув вуз і з першого разу вступив у Школу-студію МХАТ. Свою першу роль в кіно він зіграв в 1991 році (картина "Людина з команди" Альфа ").

Артист не одружений. Є позашлюбна дочка Поліна.

Катерина Радіонова

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Що змінилося тут з того часу?
А як же кінокартини?
Все-таки криза відчули навіть артисти високого рівня?
Чи не боїтеся, що під час складної фінансової ситуації доведеться поступатися своїми принципами і погоджуватися на маленькі гонорари?
А як щодо третьої частини комедії "Кохання-зітхання"?
Невже ви насправді вмовляли Крістіну Орбакайте знятися в продовженні картини?
Грошей-то вистачить?
Ну, а як же американський фільм, в яких ви зіграли генерала ФСБ?
Чому?
Ну, подумайте, який з мене російський генерал ?