Донецкий техникум промышленной автоматики

Гороскоп для Водолія на 2018 рік: точний загальний прогноз для чоловіків і жінок

  1. Кар'єра і фінанси в рік Жовтого Собаки
  2. любовний гороскоп
  3. Здоров'я Водоліїв у 2018 році
  4. Гороскоп для жінки-Водолія на 2018 рік
  5. Гороскоп для чоловіка-Водолія на 2018 рік

2018 рік цікавим для чутливих жінок і мрійливих чоловіків, які народилися під знаком Водолія. Безліч радісних подій і сприятливих ситуацій приготувала для цього знака господиня року - Жовта Собака. Подбала вона і про пригоди й випробування. Детально про все розповість гороскоп для Водолія на 2018 рік.

Відмінні риси характеру цього знака - незалежність і творчий підхід. З цими людьми ніколи не буває нудно, вони сповнені ідей, причому найфантастичніших і нестандартних. Водолії люблять отримувати від життя яскраві і незвичайні враження. Вони знаходять для себе захоплення і знайомства, які не завжди зрозумілі оточуючим. Розмірене і стандартна життя у цього знака викликає розчарування.

Водолії люблять і вміють дружити. З ними можна ділитися не тільки хорошими новинами, але і складними життєвими ситуаціями. Вони завжди вникають в суть питання і можуть дати ділову пораду.

На критику і обговорення їх вчинків, Водолії, як правило, не реагують. Вони не залежать від думок, загальноприйнятих тенденцій і дотримуються правил тільки в міру необхідності. Можуть піти на ризик, але в межах розумного.

Якщо вони і відчувають невпевненість в собі або занижену самооцінку, то десь дуже глибоко. Насправді - це рішучі, привабливі оптимісти, які знають і розуміють, що їм слід зробити в будь-якій ситуації. Іноді вони можуть виглядати безпорадними, але всього лише для того щоб привернути увагу.

Від небажання самостійно діяти і вникати в суть поточного обставини вони зображують слабкість або нерозуміння, і таким чином перекладають вирішення питання на інших.

Чоловіки і жінки цього знака часто заглядають всередину себе і протягом усього життя займаються саморозвитком. Схильні до самоаналізу і люблять досліджувати того, хто знаходитися поруч. Причому дедукція це не їх метод. Те, що Водолії називають логікою, всі інші вважають щасливим збігом обставин.

Водоліїв можна зустріти на всіляких семінарах і тренінгах з психології відносин. Вони регулярно звертаються до астрологів і містиків. Багато читають езотеричної літератури, намагаючись таким чином знайти відповіді на хвилюючі питання і змінити внутрішні процеси в собі.

Кар'єра і фінанси в рік Жовтого Собаки

Водолії в цьому році будуть захоплені роботою. Ви так довго були в пошуку і не могли визначитися зі сферою діяльності, що знайшовши свою справу, з головою підете в нього.

Саме в цей період у вашому житті з'явитися людина, яка стане вашим учителем і покровителем в кар'єрі та бізнесі. Ви так в ньому потребували раніше, в період повної неясності і нестабільності. Але повірте, що зараз він вам більше необхідний. Жовта Собака, таким чином, допомагає вам і винагороджує за виконану велику роботу в самовизначенні.

Жовта Собака, таким чином, допомагає вам і винагороджує за виконану велику роботу в самовизначенні

Тим, хто зацікавлений в кар'єрному зростанні, важливо свої обов'язки виконувати якісно, ​​займатися саморозвитком і підвищенням свого професійного рівня. Керівництво оцінить ваш підхід до роботи і запропонує більш масштабну і відповідальну посаду вже в першій половині року.

Водоліям в рік Собаки бажано входити без боргів. Постарайтеся повернути всі позики і тоді вас не будуть обтяжувати зобов'язання, і своїми фінансами ви зможете вільно розпоряджатися. В цілому 2018 рік фінансово вдалий. Адже ви будете багато і з величезним бажанням працювати. Плюс до цього, вам випаде можливість вигідно вкласти гроші. Дивіденди можливі невеликі, зате вкладення надійне і стабільне.

У діловій сфері проявляйте більше впевненості в собі, не бійтеся приймати рішення і брати відповідальність. Символ року обожнює працьовитих, розумних і дисциплінованих людей, якими і є Водолії. Єдине, де впевненість буде зайвою, це в операціях з документами. Сім разів відміряйте, ще сім перевірте і тільки тоді давайте паперів хід.

до змісту ↑

любовний гороскоп

любовний гороскоп

Скажіть дорогі Водолії, що вам заважає перебувати в чистій і взаємної любові? Правильно, звичка нескінченно аналізувати минуле, порпатися і розглядати кожну дрібницю під мікроскопом в сьогоденні і навіть в майбутньому. Ви зайняті дослідженням підтекстів, проведенням психологічних експериментів, а потім дивується, чому ніяк не складається особисте життя.

У рік справедливою, чесною і відкритою Собаки вам доведеться відмовитися від своїх методів і просто зануритися в почуття безоціночно і непрогнозовано. А Жовта Собака постарається, щоб ваш обранець чи обраниця перевершили всі ваші очікування і відповіли взаємністю.

Водолії прекрасні сім'янини і батьки. У подружньої любові вони проявляються яскраво і оригінально. Не терплять зрад, хоча самі мають потребу в спілкуванні з протилежною статтю поза сім'єю. Але нічого в легкому флірті поганого немає.

Але нічого в легкому флірті поганого немає

Ви не заходьте далеко, зберігаючи вірність своєму партеру, але отримуєте нові враження і життєву енергію. А в рік творення і творчості такі оновлення підуть вам тільки на користь. Будемо сподіватися, що другі половинки зрозуміють вас, і не будуть допікати ревнощами і образами.

до змісту ↑

Здоров'я Водоліїв у 2018 році

Серед Водоліїв можна зустріти велику кількість вегетаріанців і веганів. Вам подобатися займатися доглядом за своїм тілом, правильним харчуванням і вдосконаленням фізичної форми. Але, буває, ви дозволяєте собі зриви. Можете за раз оприбуткувати підлогу курочки-гриль або без причини пропустити тренування.

Звичайно, такі дії провокують збій в організмі і послаблюють імунітет. Події 2018 року зажадають від вас витривалості і гарного самопочуття. Про те, щоб захворіти не може бути й мови. Тому виконуйте свій звичний режим, а вольності залиште в минулому.

Тому виконуйте свій звичний режим, а вольності залиште в минулому

Якщо ви зайняті фізичною працею, будьте уважні і чітко контролюйте навантаження. Пам'ятайте, що ваше слабке місце судини і суглоби.

Гороскоп на 2018 рік прогнозує Водоліям багато успіху в справах і в особистому житті. Отже, приводів для святкувань і застіль буде більш ніж достатньо. Будьте обережні зі спиртними напоями і важкими закусками. Краще недобір, ніж стрес для організму.

Хороші новини чекають тих, хто давно хоче позбутися зайвої ваги. Ви знайдете для себе систему схуднення, і вона дасть видимі результати досить швидко. Через 3-4 місяці вам доведеться зайнятися оновленням гардероба, і нові речі будуть на два-три розміри менше.

до змісту ↑

Гороскоп для жінки-Водолія на 2018 рік

Вільні жінки Водолії весь 2018 рік присвятять пошуку партнера, з яким вони могли б побудувати перспективні відносини, а точніше згодом вийти за нього заміж. Своєчасне і правильне намір мудрих Водоліїв викличе схвалення і підтримку Жовтої Собаки.

Багато з вас дійсно отримають те, чого хочуть, навіть з випередженням графіка. Весільні церемонії заплановано символом року на найближчий час. Чи не пощастить тільки тим, хто ніяк не може визначитися в своїх бажаннях. І заміж хочеться, і з безліччю шанувальників залишитися хочеться, і образ бажаного чоловіка не вимальовується чітко. Самі не знаєте чого хочете, ось і не отримаєте нічого.

Заміжні жінки в цьому році переживуть кілька драматичних ситуацій. У ваше життя раптом вторгнеться людина з минулого. Це може бути перша любов або екс-чоловік. Не піддавайтеся емоційного пориву і спогадами, холодно і тверезо подивіться на ситуацію. Вона вам дана для перевірки на міцність почуттів у вашій подружній парі.

Щоб убезпечитися і не нашкодити своїй родині не залучайте чоловіка, подруг, родичів в цю подію, менше говоріть про це і тим більше розмірковуйте.

до змісту ↑

Гороскоп для чоловіка-Водолія на 2018 рік

Гороскоп для чоловіка-Водолія на 2018 рік

З Водоліями чоловіками в цьому році буде творитися щось неймовірне. Нестримна енергія, фантазії, влюбчивость битимуть з вас фонтаном. Вільним представникам знака не варто себе стримувати, на це немає причин. А ось сімейні чоловіки повинні контролювати свою імпульсивну енергію і направляти в потрібне русло - в подружній союз.

Будь-яке ваше необачне дію буде жорстоко покарано Жовтої собакою, берегинею домашнього вогнища і подружньої вірності.

А ось зібратися з духом, бути оптимістично налаштованими, ініціативними і стійкими доведеться всім чоловікам Водоліям. Цей рік прокотить вас на американських гірках в бізнесі і фінансах.

Для реалізації ідеї вам на початку року доведеться вкласти всі свої заощадження. Цей ризик, хоч і не миттєво, але досить скоро буде виправданий. Весь світ буде допомагати вам, тому що ви взялися за здійснення своєї давньої мрії.

Деякі Водолії в цьому році залишаться без роботи. Турбуватися не варто, це зміни на краще. Вам потрібно звільнити місце для приходу нової посади і відповідно більш високого доходу.

Не дивлячись на різкі коливання в фінансовому стані, до кінця року Водолії вийдуть в хороший «плюс», ніж зможуть порадувати не тільки себе, а й своїх близьких.

Гороскоп для Водолія обіцяє яскраві і вражаючі події, удачу в справах і успіх в особистому житті. Ви залишитеся задоволені заступництвом Жовтої Собаки і наступний рік зустрінете в прекрасному настрої, з відчутним запасом енергії і сил.

до змісту ↑

Відео-гороскоп