Донецкий техникум промышленной автоматики

Гороскоп на 2011 рік Козеріг | Астрологічний прогноз 2011

Впродовж 2011 року доля, а разом з нею і удача неодноразово продемонструють свою подвійність Впродовж 2011 року доля, а разом з нею і удача неодноразово продемонструють свою подвійність. Початок року буде важким. І тільки з настанням літа повернеться везіння.

Зміни, що відбуваються навесні, як правило, будуть пов'язані з будинком, батьками. У стінах вашого будинку постійно перебуватиме величезна кількість нових людей, гостей. Першочерговими стануть питання по зміні житла, ремонту, а також придбання об'єктів нерухомості. Багато гостей, заїхавши відвідати вас, затримаються на досить тривалий час. Також слід чекати і збільшення серед членів сім'ї.

Ви нарешті зважитеся на кардинальні кроки і зміни: придбання нерухомого майна, землі, ремонт, все це оновить домашнє вогнище і як не можна краще позначиться на його затишку. Щодо відносин з рідними і оточуючими людьми, то вони стануть набагато вільніше, кожному члену сім'ї вдасться відшукати свій особистий куточок в будинку. Ймовірно, що відносини з мамою зміняться в кращу сторону.

Гороскопом 2011 Козеріг пророкує вам величезну кількість гостей, будинок буде наповнений народом до країв, а навколо вас буде перебувати все більшу кількість цікавих і неординарних людей. Часом ваш власний будинок буде нагадувати своєрідне місце зустрічі цікавих і вкрай оригінальних особистостей. З'явиться непереборне бажання змінити будинок, зробити його незвичайним. Проте, періодично відвідуватиме почуття «переповненості», вам буде здаватися, що для вас в цих стінах вже немає місця, саме тому час від часу ви все-таки будете відстоювати право на особистий простір.

Розпочніть облаштування та ремонту свого житла. Подібні житлові зміни міцно увійдуть у ваше життя на найближчі вісім років. Гороскоп на 2011 рік Козеріг стверджує, що цілком імовірна так звана «кочове життя»: постійні тривалі відрядження, величезна кількість поїздок і подорожей принесуть вам масу позитивних емоцій.

У 2011 році можете очікувати поповнення в сімействі. Починаючи з кінця весни, а також в літній час весь вільний час присвятіть дітям, їхнім проблемам. У стінах будинку з'явиться кілька нових мешканців, які незабаром стануть вашими улюбленцями.

У зимовий час вам як ніколи буде посміхатися удача, можете сміливо розраховувати на допомогу з боку, прислухайтеся до порад громадськості, а також ваших партнерів і покровителів. Вашої опорою на протязі року будуть сім'я, друзі, а також партнери, вони не тільки допоможуть вирішити всі звалилися проблеми, але і нададуть духовну і моральну підтримку. Перша половина року - час, коли необхідно величезне значення приділяти думку оточуючих, в іншому випадку ризикуєте втратити вигідний шанс або зробити невірний крок.

Навколо вас постійно буде знаходитися безліч цікавих і неординарних людей. Починаючи з квітня місяця, вдалими виявляться поїздки до моря, подорожі з друзями, або просто пікніки на природі. Досить сильно зміняться отноршенія з близькими і рідними.

У перші дні нового року успішною буде діяльність, пов'язана з літературою, навчанням, а також інформаційна сфера. Підніметеся не тільки ви, але і ваша сім'я, рідні та друзі. Цілком імовірні значні успіхи в сімейному бізнесі, в спільних поїздках, а також загальних справах і навчанні.

Січень. Січня перший половини принесе проблеми в особистій сфері, а також зі здоров'ям і самопочуттям. Не виключені стресові ситуації, труднощі на службі і ділових переговорах. Успішними виявляться тільки ті контракти, які будуть короткостроковими і нетривалими. Цілком ймовірно емоційне виснаження, бережіть свої сили. В кінці місяця вас чекають проблеми в сім'ї, на роботі.

Лютий. Цей місяць обіцяє фінансові, матеріальні успіхи, а також удачі в особистому житті. Цінними виявляться покупки, придбані на початку лютого. Ви будете перебувати в центрі уваги, що сильно порадує. У ділових переговорах задійте свою чарівність, воно вам допоможе досягти несподіваних результатів. Гороскопом 2011 Козеріг радить утриматися від зайвих витрат в треті вихідні місяця, в іншому випадку можливі великі втрати і утрати. В кінці лютого місяця приділіть увагу рідні, допоможіть впоратися з їх проблемами і дайте слушну пораду.

Березень. Вдало влаштуватися допоможе жінка з близького оточення. Чоловіки, особливо брати, розділять з вами щоденну побутову суєту, допоможуть в особистих і ділових поїздках. Деякі успіхи світять і в питаннях нерухомості, придбання нового житла. Навесні цілком вірогідні втрати, пов'язані, перш за все, з житловим питанням. Варто поберегти свій будинок від можливості загоряння, а також крадіжок. Бійтеся аварій з електрикою, побутовими приладами. Чи не менше уваги приділіть скандальним людям, яких не слід пускати в стіни рідної домівки. Бережіть мир в родинне вогнище, що не сваріться з рідними, що не заводитеся через дрібниці.

Апрель. Місяць в своїй більшості буде присвячений сім'ї та рідним. У квітні також актуальними є аварійні ситуації, втрати і збитки.

Май. З другої половини місяця у вас починається смуга везіння: небувалий успіх в особистому житті і на роботі. Величезне задоволення Ви отримаєте спілкування з дітьми, їх досягнення. Допоможіть своїм другим половинкам впоратися з їх труднощами. Дуже вдалим і позитивним виявиться спільний відпочинок з коханою людиною. Зустрічі з цікавими та неординарними людьми, спортивні змагання, творчі проекти та святкові ідеї - все це подарує масу позитивних емоцій і яскравих вражень. Можете сміливо занурюватися у всілякі цікаві ідеї та проекти, вам вдасться службові обов'язки поєднати з відпочинком і приємним проведенням часу. Участь в різних дитячих святах, творчих заходах піде вам на користь. Гороскоп на 2011 рік Козеріг стверджує, що подібні заняття допоможуть вам розслабитися і відновити втрачені сили. Всі сімейні плани будуть успішно вирішені і реалізовані. Покваптеся вкластися в нові проекти і намітити нові цілі, так як на початку червня робота буде трохи припинена.

Червень. Як ніколи корисною і приємною виявиться підтримка з боку сім'ї. Улюблені люди, а також діти докладуть усіх зусиль, щоб просунути ваші справи і домогтися найбільших успіхів. В останні дні червня можете розраховувати на успіхи і удачі в колі сім'ї, ділових партнерів або знайомих.

Липень: цілком можливі проблеми в спілкуванні з членами сім'ї, можливі грошові втрати. Виникнуть несподівані суперечки, конфліктні ситуації і розриви відносин, зриваються ідеї і терплять катастрофи збудовані плани. Активна робота, а також допомогу співробітників допоможе впоратися з важкими часами і пережити кризу. Займіться сімейними справами і проблемами її членів. У цей час найбільшу допомогу і підтримку вам надасть сильне плече жінки з найближчого оточення. Якщо ви не дуже близькі зі світом ідеалів, вас не дуже часто відвідує бажання відшукати сенс життя, пізнати надприродне, то вам напевно в новинку будуть раптово прокинулися у вас сиплим, а також непереборне прагнення пізнати своє майбутнє і життєвий шлях. Проте, доведеться докласти трохи зусиль і розуму. Випробування, зміни, втрати і спокуси липня нададуть чудову можливість поміркувати про високі матерії. Гороскоп на 2011 рік Козеріг радить влітку працювати з повною самовіддачею, допомагати оточуючим людям. Не менш важливим моментом є пізнання вічної істини, яка до кожного приходить по-різному: за допомогою слів, вчинків, випробувань, вирішуйте важливі питання, на які у вас поки немає відповіді і власної думки.

Гороскопом 2011 Козеріг стверджує, що в цьому році вас відвідає осяяння. Справитися з усіма проблемами допоможуть партнери, покровителі, вони ж вбережуть вас від матеріальних і моральних втрат. Але варто пам'ятати, що оточуючі будуть очікувати від вас дій у відповідь: допомоги, ради. Люди, які не надто цікавляться містикою і духовними сферами життя, в цей період повинні будуть запастися чималим терпінням і самовладанням, щоб з гідністю пройти час змін і втрат.

Август. В кінці літа можлива допомога з боку, особливо далеко від рідного дому, друзі і близькі здалеку підтримають в особистих питаннях і допоможуть впоратися з труднощами на службі.

Вересень. Восени вас всюди будуть супроводжувати любов і успіх. У перші дні місяця можете сміливо занурюватися з головою у вир змін. Робота вимагає повної самовіддачі. У сім'ї можливі різні суперечки і конфліктні ситуації. Цілком імовірна підтримка далеко від дому. На початку третьої декади вересня вищестояще начальство поставить перед вами великі цілі.

Жовтень не дуже вдалий для Козерогів. Щодо матеріальної сторони життя, а також в питаннях дороги, поїздок і відносин з оточуючими, то в даній сфері вас чекають суцільні неприємності і зриви планів.

Листопад. Начальство знову виявить до вас підвищений інтерес. Покровителі і друзі будуть вас квапити, до свого логічного завершення наближаються раніше укладені контракти. Саме тому рішення всіх ділових питань зажадає від вас великих фізичних і емоційних сил. В кінці місяця у вас все ж помітно додасться енергії, і відновляться розтрачені сили. Вдало використовуйте цей час для досягнення наміченої мети. Відкриється принципово новий потік справ.

Грудень. Цілком імовірні деякі труднощі зі здоров'ям і в питаннях творчості. Особливу увагу слід приділити дітям, підтримайте їх, надайте не тільки матеріальну допомогу. У треті вихідні місяця не варто занадто витрачатися і робити порожні покупки. В останні дні грудня отримаєте величезну кількість подарунків, море веселощів і радості. У новорічні свята весь свій час присвятіть рідним, друзям і просто близьким і дорогим людям.