Донецкий техникум промышленной автоматики

Google.Analytics. Приклад роботи Google.Analytics

 1. Явні плюси Google.Analytics
 2. Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?
 3. мінуси Google.Analytics

C Днем Перемоги, з 9 Травня 2019!

C Днем Перемоги, дорогі друзі! Нехай завжди буде чисте небо над головою. Ми ніколи не забудемо, тих хто воював за нашу Батьківщину.


Милі дами, зі святом 8 Березня!

Посмішок, щастя, любові, добра і ніжності! Щиро хочемо привітати всіх дівчат і жінок з цим прекрасним днем!

Практично кожен поважаючий свою працю вебмастер знайомий з таким сервісом, як Google.Analytics. Якщо не знайомий, то зараз ми вас як раз і познайомимо, бо без цього інструменту важко працювати ефективно. Він ефективний при відстеженні статистики сайту, проте слід зазначити, що не кожен знає, як використовувати дану програму з найбільшою користю.

Явні плюси Google.Analytics

Отже, в першу чергу потрібно визначитися, що можна робити за допомогою Google Analytics:

 • можна відстежувати статистику переходів на сайт;
 • класифікувати відвідувачів. Такий підхід дозволяє розробляти нові сторінки сайту ефективніше з урахуванням потреб цільової аудиторії;
 • можна відстежувати вихідні посилання, що використовуються при просування сайту , Що також необхідні для подальшого розкручування сайту;
 • можна відстежувати посилання, які скачують найбільше;
 • можна відстежити адреси електронної пошти за переходами;
 • практично всі комерційні транзакції простежуються за допомогою Google Analytics;
 • можна також відключити статистику відвідувань тих, хто обслуговує сайт;
 • порівняння статистики відвідування сайту за різні періоди. Дана можливість ідеальна для виявлення ефективності роботи нових сторінок.

Приклад роботи Google.Analytics

Перевагою Google.Analytics можна вважати те, що цей сервіс є абсолютно безкоштовним. Крім того, він дозволяє відстежувати цілі, як було зазначено вище. За допомогою відстеження цілей можна згодом аналізувати конверсію при розробці та підтримки Інтернет-магазину і, отже, досягати поставлених завдань. Тобто можна дізнатися, що краще, а що гірше приваблює відвідувачів на сайт.

Щоб зрозуміти, як працює Google.Analytics, можна розглянути це на прикладі настройки RSS для сайту. Це ряд послідовних дій, отже:

 • створюємо мета за допомогою переходу за посиланням «Змінити» на сторінці «профілі веб-сайту»;
 • на цій же сторінці натискаємо «Додати ціль»;
 • на сторінці налаштування мети вибираємо потрібну ціль. В даному випадку це "Перехід на підписку по RSS";
 • вибираємо тип цілі - це «перехід на сторінку»;
 • вибираємо тип відповідності «точне повідомлення»;
 • далі вибираємо цільової URL.

Завдяки цьому налаштуванні, можна відстежувати переходи за відповідним посиланням. При цьому розташування посилань не має значення - це можуть бути тексти, реклама і навіть картинки. Важливо знати, як аналізувати інформацію по цілям. Для цього потрібно звернути увагу на ліве меню. Фахівці радять, що якщо кліків було 300, цю цифру слід ділити на два, так як хтось клікнув по помилку, а хтось із цікавості, тобто фактична кількість кліків зменшується.


Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?

Актуальні питання по підбору фахівців в області просування, підтримки і модернізації сайтів, від власників сайтів. Поради від провідного спеціаліста по пошуковим технологіям (SEO), Інтернет-маркетингу та WEB-програмування: Голованов Дмитро Олегович, засновані на практиці і тренди 2018-2019 роки:


Для ефективної розкрутки сайту необхідно звертатися увагу і відслідковувати мети. У підсумку можна відразу побачити неефективні методи розкрутки та акцентуватися на ефективних. Дуже часто багато залучають трафік за допомогою Твіттер, однак для цього необхідно провести рекламну кампанію, яка також обходиться в кругленьку суму грошей. Але всі витрати не стають ефективними для розкрутки сайту, так як залучений таким чином трафік дуже невеликий. Можна відразу звернутися в розділ топових посилань в Google.Analytics, тобто відстеження та аналіз конверсій один з найефективніших методів для розкрутки будь-якого ресурсу.

Деякі користувачі при всій ефективності і простоті програмного забезпечення все ж мають ряд питань. Один з них стосується роботи Google.Analytics поряд з іншими програмами. Насправді це найлояльніша програма для відстеження трафіку, яка може працювати з іншими програмами. Звичайно, сьогодні існують більш просунуті програмні забезпечення для відстеження трафіку, однак Google.Analytics відноситься до багатоцільовим сервісів, який дозволяє відстежувати переходи за іншими посиланнями, комерційні транзакції.


мінуси Google.Analytics

Мінуси у даного сервісу все ж є. Наприклад, відстежити трафік в разі, якщо у користувача відключені cookies файли неможливо. Крім того, Google.Analytics не може повторно обробити дані, якщо втрачений профіль з налаштованими фільтрами. Також настройка звітів має обмежена кількість. Зокрема можна налаштувати до 12 різних звітів. Кількість відслідковуються цілей також обмежена. В даний час Google.Analytics відстежує до чотирьох цілей. До слова, кожна мета може бути монетизована для отримання додаткового прибутку.


Зателефонуйте або напишіть Нам через форму замовлення і отримаєте безкоштовний аналіз і індивідуальну комерційну пропозицію з розрахунком вартості ефективного просування і підтримки вашого сайту.

Таким чином, Google.Analytics багатофункціональний сервіс, який дозволяє здійснювати розкрутку сайту більш ефективно. Для цього важливо навчитися користуватися панелями інструментів цього програмного забезпечення. Звичайно, мінуси у Google.Analytics все ж є, але вони при всіх перевагах незначні. Саме тому, багато хто сьогодні користуються цією програмою для відстеження трафіку на своєму сайті, виключаючи неефективні методи розкрутки на самому початку роботи.


Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?