Донецкий техникум промышленной автоматики

Google Chrome блокуватиме небажане відкриття нових вкладок

Команда Google Chrome анонсувала поновлення для браузера, які будуть блокувати небажане відкриття нових вкладок.

У Chrome 64 будуть блокуватися всі редіректи, викликані сторонніми елементами iframe. Замість переадресації користувачам буде показуватися інформаційне вікно. Це дозволить їм залишитися на поточній сторінці і уникнути несподіваних перенаправлень.

У Google відзначили, що користувачі також скаржаться на ситуації, коли при натисканні на посилання вона відкривається в новій вкладці, а поточна сторінка перенаправляється на іншу, небажану У Google відзначили, що користувачі також скаржаться на ситуації, коли при натисканні на посилання вона відкривається в новій вкладці, а поточна сторінка перенаправляється на іншу, небажану. Починаючи з версії 65, браузер зможе виявляти таку поведінку і показувати інформаційне вікно, блокуючи небажану переадресацію поточної сторінки.

Нарешті, є кілька інших типів порушень, при яких користувачі перенаправляються на небажані сторінки, і які складно виявити автоматично. Наприклад, це можуть бути посилання на сторонні сайти, замасковані під кнопки відтворення відео або налаштування сайту, а також прозорі оверлеї, при натисканні на які відкриваються нові вкладки або вікна.

Починаючи з січня 2018 року, Chrome блокуватиме відкриття нових вкладок і вікон на таких сайтах з метою захисту користувачів від шкідливого контенту Починаючи з січня 2018 року, Chrome блокуватиме відкриття нових вкладок і вікон на таких сайтах з метою захисту користувачів від шкідливого контенту. Щоб допомогти власникам сайтів підготується до цієї зміни Google запускає новий звіт «Зловживання» в Search Console. Він покаже, чи були виявлені такі порушення на сайті і дозволить поліпшити користувальницький досвід. У разі, якщо протягом 30 днів ці проблеми не будуть усунені, відкриття нових вікон і вкладок на сайті буде блокуватися.

Нагадаємо, що в жовтні в Chrome для Windows з'явилися базові функції антивіруса.