Донецкий техникум промышленной автоматики

Google удосконалила голосовий пошук в Chrome 27 для iOS

Слідом за інтеграцією функції «Голосового пошуку» в настільний браузер Chrome 27 Google впровадила аналогічну технологію в мобільну версію програми для iPhone і iPad. Функція доступна в оновленні популярного веб-браузера під індексом 27.0.1453.10. Слідом за інтеграцією функції   «Голосового пошуку»   в настільний браузер Chrome 27 Google впровадила аналогічну технологію в мобільну версію програми для iPhone і iPad

«Розмовний пошук» дозволяє задавати пошуковику Google питання за допомогою голосу, без використання клавіатури. Щоб поставити запитання, потрібно натиснути на рядок з написом Google і зображенням мікрофона. Відповідно до опису апдейта, в додатку значно підвищена швидкість розпізнавання мови з негайною передачею тексту, а голосові відповіді максимально відповідають пошуковим запитам.

Відповідно до опису апдейта, в додатку значно підвищена швидкість розпізнавання мови з негайною передачею тексту, а голосові відповіді максимально відповідають пошуковим запитам

Від «голосового пошуку», який є в настільному Chrome з 2011 року, «розмовний пошук» відрізняється тим, що підтримує природну мову (можна вимовляти команди, а цілі речення) і простежує смислове зв'язок між «сусідніми» запитами.

Відповіді на деякі питання, задані голосом, оновлений Chrome відображає у вигляді карток. Це дозволяє швидше отримувати потрібну інформацію, оскільки в цьому випадку відсутня необхідність переглядати список посилань. Компанія пропонує для прикладу такі питання: «Яка відстань від Сан-Антоніо до Далласа?», «Яка погода в Римі?», «Хто знімався в The Internship?».

Особливості Chrome 27 для iOS:

Удосконалено голосовий пошук!

  • Пошук інформації за допомогою голосу, без використання клавіатури.
  • Значне підвищення швидкості розпізнавання мови з негайною передачею тексту.
  • Голосові відповіді, максимально відповідні пошуковим запитам.

Прискорено оновлення сторінок

  • Швидке оновлення сторінок незалежно від швидкості з'єднання з Інтернетом.

Підвищена стабільність і безпеку роботи, виправлені помилки

«Розмовний пошук» компанія Google анонсувала на конференції Google I / O, яка проходила в Сан-Франциско з 15 по 17 травня. По можливостях «розмовний пошук» багато в чому схожий з Google Now для Android.

Завантажити Google Chrome для iPhone, iPod touch і iPad [ iTunes ]

Компанія пропонує для прикладу такі питання: «Яка відстань від Сан-Антоніо до Далласа?
», «Яка погода в Римі?
», «Хто знімався в The Internship?