Донецкий техникум промышленной автоматики

Google переніс Пошук по блогах в Новини Google

Лідер пошуку Google відключив домашню сторінку сервісу Пошук по блогах Google (Google Blog Search) google.com/blogsearch і перенаправляє користувачів, які на неї заходять, на домашню сторінку Google.

Тепер, якщо користувач хоче відфільтрувати контент, заснований на постах в блогах, він може зробити це в Новинах Google, натиснувши на «Інструменти пошуку» ( «Search Tools») і вибравши «повернутись до списку» ( «All News)».

Нижче - скріншот нововведення:

Нижче - скріншот нововведення:

На думку Баррі Шварца (Barry Schwartz), редактора видання Search Engine Land, незважаючи на те, що Пошук по блогах Google, здається, потихеньку вмирає, нововведення, можливо, зможе утримати його ще якийсь час на плаву.

На відміну від лідера пошуку, Yahoo! спочатку не став запускати окремий пошук по блогах. Цей сервіс був інтегрований в уже існуючий пошук по новинах.

Що стосується Рунета, Яндекс в квітня 2014 повідомив про закриття рейтингів блогерів і блогхостингу в Пошуку по блогах, а також про те, що кнопки, що показують кількість читачів на сторінках блогів, перестають працювати. По суті, цей сервіс заморожений уже кілька років. До моменту закриття рейтинги блогів перестали відображати те, що насправді обговорювали люди в інтернеті, і кого вони читали. На головній сторінці Пошуку по блогах Яндекса тепер залишилася тільки пошукова функціональність.

джерело: SearchEngines.ru