Донецкий техникум промышленной автоматики

Головна - Автомобільні номери СРСР і інших країн світу


Перед вами - найбільша в інтернеті структурована колекція фотографій радянських номерних знаків всіх видів транспортних засобів - автомобілів, мотоциклів, тракторів, причепів, а також будь-яких екзотичних саморобок. Для зручності користування вся інформація розділена по областям колишнього СРСР, таким, де видавалися власні номерні знаки. Наша база охоплює автомобільні номери СРСР починаючи зі стандарту 1931 го і до стандарту 1977 го року, - останнього, що застосовувався в СРСР.
В даний час проводиться реорганізація сайту, а саме поділ номерів по стандартам і серіям. Також постійно зростає кількість фотографій, яких зараз вже 15400+.
Нижче в порядку, встановленому Конституцією СРСР, наводиться список всіх регіонів СРСР, в яких видавалися автономери - досить клікнути потрібний регіон і перейти на його сторінку; але найшвидший спосіб знайти потрібний номер, це скористатися пошуком. Наприклад, ви загорілися бажанням побачити фото номера ОШМ. Для цього не треба шукати в списку Ошської Область. Досить вбити в пошуку ОШМ і Ошська Область буде першою в списку знайденого - в два кліка ви дісталися до бажаної фотографії.
Настійно рекомендую періодично (раз в декілька днів) натискати в браузері комбінацію CTRL + F5 - цим ви оновлюєте скрипт, який відповідає за пошук по серіях. Якщо на сайті з'являється нова серія, ви її не пропустіть при пошуку. Решта інформації та подяки в розділі посилань. Будь-які помічені помилки, доповнення, зауваження - вітаються!


Номери стандарту 1931 р