Донецкий техникум промышленной автоматики

Голосовий пошук Google українською мовою заробив на Android-пристроях

02 Июля, 2013, 16:10

698

Сьогодні компанія Google Україна запустила голосовий пошук а українською мовою для мобільних пристроїв на базі ОС Android Сьогодні компанія Google Україна запустила голосовий пошук а українською мовою для мобільних пристроїв на базі ОС Android. Українські користувачі отримали можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською та швидко і легко отримувати результати пошуку. Також стало відомо, що голосовий пошук українською мовою став доступний для мобільних карт Google і навігації.

«Під час роботи над створенням Голосового Пошуку українською мовою ми зіткнулися з деякими проблемами, наприклад, особливостями вимови в різних регіонах, словами, які мають різні значення і т.д. І хоча ми поки що не завжди можемо точно розпізнавати слова, сказані з різними регіональними акцентами і діалектами, одним з основних переваг хмарної моделі Google є те, що чим більше людей використовують Голосовий Пошук, тим точніше він стає », - йдеться в повідомленні компанії.

Якщо телефон працює з ОС Android 2.2 або вище, користувач побачить значок мікрофона на віджеті пошуку Google на робочому столі мобільного телефону, і все, що йому потрібно зробити, це натиснути на значок, щоб активувати голосовий пошук. В іншому випадку, можна встановити програму голосовий пошук з Google Play. Повідомляється, що найближчим часом він стане доступний для iPhone і для браузера Google Chrome для десктопних комп'ютерів.

Нагадаємо, на головній Google заробив голосовий пошук .

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?