Донецкий техникум промышленной автоматики

Голосові поздоровлення з 23 лютого

Голосові поздоровлення з 23 лютого - це святкові побажання з Днем захисника вітчизни голосом, що дарують серцеві аудіо вітання з професійним святом за допомогою мобільного телефону Голосові поздоровлення з 23 лютого - це святкові побажання з Днем захисника вітчизни голосом, що дарують серцеві аудіо вітання з професійним святом за допомогою мобільного телефону. Надходять вони вхідним дзвінком у встановлений при відправці час. Дані звукові послання до Дня захисника Вітчизни наділять щирими побажаннями військовослужбовців з приводу їхнього професійного свята!

Щоб значно прикрасити професійне свято захиснику - досить вручити йому голосове привітання зі святом. Замовити такий звуковий аудіо привітання чоловікові у нас легко.


Щоб замовити голосове привітання з 23 лютого на телефон потрібно:

  1. Вибрати привітання з Днем захисника;
  2. Вказати телефонний номер одержувача;
  3. Встановити потрібний час вхідного дзвінка.

Обраний аудіо привітання з 23 лютого вручається адресату точно у встановлені при відправці терміни! Чудовий настрій у чоловіків в своє свято - ось для чого необхідні голосові побажання на телефон з Днем захисника Вітчизни. Із задоволенням доставимо голосове аудіо привітання з 23 лютого, привітавши ваших рідних і близьких з Днем захисника Вітчизни. Ми гарантуємо своєчасну доставку відправленого напуття до торжества! Якщо абонент буде зайнятий або тимчасово недоступний, ми передзвонимо 10 разів, збільшуючи інтервал за часом. Після прослуховування телефонного подарунка одержувачем, вам прийде звіт про доставку в вигляді смс повідомлення.

контакти