Донецкий техникум промышленной автоматики

«Голосова пошта» Теле2: опис, вартість, як підключити або відключити

  1. суть послуги
  2. Вартість послуги голосової пошти Теле2
  3. Як підключити голосову пошту на Теле2
  4. Телефон голосової пошти Теле2
  5. Як відключити послугу «Голосова пошта» на Теле2

Дата 7 серпня 2017 | Оновлене: 23 серпня 2018 | Автор: Moblie-man

Якщо кожен вхідний дзвінок для вас є важливим, і ви не хочете пропустити жодного дзвінка, жодної важливої ​​бесіди, ймовірно, вам варто задуматися про використання відповідних послуг, пропонованих мобільними операторами. У Теле2, наприклад, вам зможе допомогти послуга «Голосова пошта», яку ми і розглянемо «уздовж і поперек» в нашій сьогоднішній статті.

суть послуги

Більшості сучасних абонентів в 2017 році вже повинні бути зрозумілі призначення і принцип роботи такої послуги, як голосова пошта. Завдяки активації подібної опції, абоненти, що дзвонять на ваш номер, якщо ви не зможете прийняти виклик, отримують можливість відставити короткий голосове повідомлення. Ви ж, в свою чергу, будете мати доступ до свого особистого голосової поштової скриньки, в якому зберігатимуться отримані повідомлення, доступні для прослуховування в будь-який час.

Вартість послуги голосової пошти Теле2

Приділяючи увагу питанню вартості користування послугою, необхідно відзначити, що компанія Теле2, на відміну від своїх найближчих, і, мабуть, більш «потужних» і іменитих конкурентів на ринку стільникового зв'язку, пропонує «Голосову пошту» для використання абсолютно безкоштовно. Ні за підключення послуги, ні за її використання, абонентам не потрібно платити ні копійки. Це безпрецедентне рішення сильно зацікавило багатьох абонентів оператора, саме тому аудиторія активних користувачів даною послугою у Теле2 є найбільш серйозною.

Як підключити голосову пошту на Теле2

Ще одним зручним нюансом є те, що дана послуга не вимагає підключення, адже вона пропонується в активованому стані за замовчуванням для всіх тарифних планів оператора. Втім, ймовірно, ви могли випадково деактивувати опцію, і для її повторного підключення можна скористатися одним з двох актуальних способів зі списку нижче:

Незалежно від того, використовували ви номер для активації голосової пошти, або ж особистий кабінет Теле2, активація відбудеться моментально.

Телефон голосової пошти Теле2

Отже, підключивши цю послугу, необхідно розібратися також в тому, як нею користуватися, адже абонентам необхідно систематично перевіряти надходять повідомлення. З цією метою оператор Теле2 передбачив відповідний короткий номер телефону, який досить просто запам'ятати: 600 . Набравши на цей номер, ви потрапите в меню своєї поштової скриньки, де можна буде прослухати нові і старі голосові повідомлення, що зберігаються в пам'яті.

номер 600 є актуальним для прослуховування голосової пошти тільки за умови перебування абонента Теле2 на території домашнього регіону. Якщо ж абонент буде знаходитися в роумінгу, перевірити пошту завжди можна буде при дзвінку на номер +79774343600 . До слова, цей номер можна використовувати для перевірки свого ящика і в домашньому регіоні.

Виклики на номери перевірки пошти тарифікуються, згідно з умовами для звичайних голосових викликів в рамках використовуваного тарифу.

Як відключити послугу «Голосова пошта» на Теле2

Якщо ж з якоїсь причини ви вирішите деактивувати послугу голосової пошти, незважаючи на те, що вона надається для використання абсолютно безкоштовно, таку можливість Теле2 також надає своїм абонентам. Деактивация може здійснюватися: