Донецкий техникум промышленной автоматики

голландський навчання

 1. Все функціонує краще, якщо ви говорите на одному і тому ж мовою ...
 2. Ви хочете інтегруватися?
 3. Як довго триває інтеграційний курс?
 4. Скільки коштує навчання на курсі з цивільної інтеграції?
 5. Хто буде оплачувати ваш інтеграційний курс?
 6. Ви хочете інтегруватися і продовжити освіту?
 7. Вам не потрібно проходити через інтеграційну програму, але ви хотіли б (краще) вивчити нідерландську мову?
 8. Виберіть самі свій навчальний період
 9. Ви самі визначаєте свій темп навчання
 10. І на закінчення,
 11. контакт

Центр мовної підготовки Fiolet Taaltrainingen допоможе всім, хто хоче вивчити нідерландську мову або поліпшити свої навички усного та писемного мовлення.

Центр мовної підготовки Fiolet Taaltrainingen допоможе всім, хто хоче вивчити нідерландську мову або поліпшити свої навички усного та писемного мовлення

Все функціонує краще, якщо ви говорите на одному і тому ж мовою ...

Ви можете звернутися до нас, якщо ще зовсім не кажіть нідерландською мовою і хочете інтегруватися. Ми будемо раді вам і в разі, якщо ви бажаєте вдосконалити свої навички усної або письмової мови. Ви може відвідувати групові заняття, з максимальною кількістю 14 чоловік в групі. У нашому мовному центрі проводяться також і індивідуальні заняття.

Центр мовної підготовки Fiolet Taaltrainingen має свої філії в Пюрмеренд, Хорні і Схагене. До них легко можна дістатися на громадському транспорті. Щоб дізнатися адресу і подивитися схему проїзду, натисніть на кнопку Контакти.

Ви хочете інтегруватися?

Якщо ви недавно переїхали в Нідерланди, ви зобов'язані за законом інтегруватися в голландське суспільство. Тільки мігранти з країн, що входять в Євросоюз, не зобов'язані інтегруватися. Звичайно, і вони теж можуть звернутися в наш центр мовної підготовки.
Під інтеграцією мається на увазі, що ви повинні навчитися говорити, читати і писати на нідерландською мовою. Вам слід також знати основні звичаї, норми поведінки та цінності в Нідерландах. Ви повинні отримати інтеграційний сертифікат протягом трьох років з дня отримання виклику від Виконавчого агентства з освіти (DUO).

Як довго триває інтеграційний курс?

Це залежить від слухача курсу. Перш за все ми запросимо вас пройти попередню співбесіду. За підсумками співбесіди ми зможемо визначити, скільки годин навчання вам знадобиться для успішної здачі екзамену з інтеграції. Більшість слухачів курсу потребує хоча б в 500 навчальних годинах. Кожне заняття триває 3 години. Якщо ви будете відвідувати заняття два рази на тиждень, то ви закінчите курс приблизно за один рік. Зверніть увагу, що це середня тривалість курсу. Тривалість вашого курсу може відрізнятися від середньої.

Скільки коштує навчання на курсі з цивільної інтеграції?

Вартість навчання на інтеграційному курсі залежить від кількості годин. При відвідуванні курсу з 500 навчальних годин на нашому мовному центрі Fiolet Taaltrainingen вартість навчання становитиме: 500 x € 13,50 = € 6.750-. Крім того, вам знадобляться підручники. Всі разом вони будуть коштувати близько € 450, -. Здача інтеграційного іспиту коштує € 350,00.
Ще раз повторюємо, що загальна вартість курсу може відрізнятися в залежності від слухача. Після попередньої співбесіди ви отримаєте пропозицію з вартістю вашого курсу.

Хто буде оплачувати ваш інтеграційний курс?

З 1 січня 2013 всі прибувають в Нідерланди мігранти повинні самостійно оплачувати своє навчання на інтеграційних курсах. При низькому доході ви маєте право попросити кредит на навчання у Виконавчого агентства з освіти (DUO). Максимальна сума кредиту становить - € 10.000, -. Важливо відзначити, що кредит видається тільки при відвідуванні курсів в освітніх установах зі знаком якості Blik op Werk. Центр мовної підготовки Fiolet Taaltrainingen володіє таким знаком якості! Ми можемо допомогти вам в отриманні кредиту.

Ви хочете інтегруватися і продовжити освіту?

Якщо ви хочете отримати в Нідерландах професійну підготовку або вступити до університету, вам необхідно мати хороший рівень знання нідерландської мови. Для такого навчання потрібно сертифікат про здачу державного іспиту NT2. Навіть при прийомі на роботу певного рівня кваліфікації часто потрібно сертифікат NT2. Існує іспит за програмою I (рівень володіння мовою B1) або за програмою II (рівень володіння мовою B2). В ході попередньої співбесіди ми порадимо, яка програма найкраще підійде вам.
При успішній здачі державного іспиту NT2 вам не потрібно буде здавати іспит з громадянської інтеграції!

Вам не потрібно проходити через інтеграційну програму, але ви хотіли б (краще) вивчити нідерландську мову?

Якщо вам не потрібно проходити через інтеграційну програму, але ви хотіли б краще вивчити нідерландську мову, то мовний центр Fiolet Taaltrainingen є для вас правильним вибором. Першим кроком для визначення, які курси найкраще підходять саме вам, є попередню співбесіду. В ході співбесіди ми визначимо ваш рівень володіння мовою. Якщо у нас виникнуть якісь сумніви, ми попросимо вас виконати письмовий тест. Якщо ми будемо знати, що вам ще необхідно вивчити, то ми зможемо запропонувати вам такий мовний курс, який підійде саме Вам. Ви будете визначені в групу зі слухачами, що мають схожий рівень володіння мовою.

Виберіть самі свій навчальний період

Навчальний рік в центрі мовної підготовки Fiolet Taaltrainingen складається з навчальних періодів тривалістю від 6 до 10 тижнів. Виберіть самі початок періоду навчання. В кінці кожного навчального періоду ви вирішуєте для себе, чи продовжувати далі навчання. Оплата відбувається за кожен навчальний період.

Ви самі визначаєте свій темп навчання

У центрі мовної підготовки Fiolet Taaltrainingen ви самі вибираєте свій темп навчання. Ви можете відвідувати заняття як один раз в тиждень, так і кілька разів. Максимальна кількість занять - три рази в тиждень. Кожне заняття триває 3 години. Година занять коштує € 13,50.

І на закінчення,

Дозвольте дати вам важливий рада: щоб швидко вивчити нідерландську мову, намагайтеся говорити на ньому якомога частіше. Якщо ви щодня будете спілкуватися з голландцями, то у вас все вийде. І не бійтеся робити помилки. Більшість голландців будуть раді допомогти вам поліпшити ваш нідерландська мова.

Слідуйте за нами в Твіттері в Фейсбуці!

контакт

Хочете більше інформації? Хочете записатися? Тоді заповніть нижчу форму, і ми, як можна швидше, зв'яжемося з вами.

Ви хочете інтегруватися?
Як довго триває інтеграційний курс?
Скільки коштує навчання на курсі з цивільної інтеграції?
Хто буде оплачувати ваш інтеграційний курс?
Ви хочете інтегруватися і продовжити освіту?
Вам не потрібно проходити через інтеграційну програму, але ви хотіли б (краще) вивчити нідерландську мову?
Ви хочете інтегруватися?
Як довго триває інтеграційний курс?
Скільки коштує навчання на курсі з цивільної інтеграції?
Хто буде оплачувати ваш інтеграційний курс?