Донецкий техникум промышленной автоматики

Фотоальбом у прихованих анкет ВКонтакте vkontakte.ru зламати злом секрети

Не так давно натрапив на сайт який давав можливість проглядатися деяку інформацію у закритих анкет на сайті Вконтакте

Не так давно натрапив на сайт який давав можливість проглядатися деяку інформацію у закритих анкет на сайті Вконтакте.ру.

Власне ось сам сайт: http://www.exdll.ru/out/ChdFQwtLGlxfBVpGFwVZVl5RVkdUH0IWFkVaVwsQVFsWBh4=/ . Забиваємо id потрібної нам анкети і сайт генерує посилання на сторінки з фотографіями, групи і багато інших.

На ділі мені знадобилося лише фотографії (ну багато із запропонованих посилань вже не працездатні). І то я помітив таку весчь: якщо людина просто закрив анкету - то фотографії будуть видні, але якщо людина закрила самі фотографії, а потім ще й анкету, то вони вже будуть не видно.

Тепер щодо того як це все робиться: ніякої магії (хакерства, злому) тут немає. Все дуже просто, зайдіть до кого небудь в альбом (у кого профіль відкритий і відкритий альбом) і подивіться посилання в браузері, вона такого виду:

http://vkontakte.ru/photos.php?id=*******

Тепер замість зірочок можна поставити будь-який id і подивитися альбом (який не закрите). А коли люди закривають профіль, то вони закривають тільки як би головну сторінку анкети.

ps: Не розумію тих, хто закриває профілі. Навіщо ???
ps: Якщо хочете сховатися, то закрийте спочатку альбом (ну і все що можна), а потім анкету.

УВАГА: На даний момент це вже не працює! Ні, працює, можливо не скрізь.

Проста, безкоштовна   CMS Made Simple Проста, безкоштовна CMS Made Simple . Розділяє код від дизайну і контенту, має хорошу модульність. Проста шаблонна система дозволить «натягнути» будь-який дизайн без особливих зусиль.


цікаві записи

Php?
Навіщо ?