Донецкий техникум промышленной автоматики

Флешка показує 0 байт що робити?

  1. Форматування вирішення проблеми!
  2. Відновлення файлів після форматування

В наші дні USB флеш-накопичувачі є щоденними супутниками кожного користувача персонального комп'ютера В наші дні USB флеш-накопичувачі є щоденними супутниками кожного користувача персонального комп'ютера. Флешки компактні, зручні та доступні за ціною. Крім того, на них можна зберігати великий обсяг інформації. На жаль, ні один пристрій в нашому світі не є досконалим. Бувають ситуації, коли флешка починає «глючити»: деякі файли можуть пропадати, виникають проблеми при копіюванні. Багатьох цікавить питання: коли флешка показує 0 байт що робити?

Форматування вирішення проблеми!

Як правило, всі перераховані вище проблеми мають рішення. Існує кілька варіантів вирішення проблеми, коли на флешці 0 байт.
Перший і найпростіший у вирішенні цього завдання спосіб полягає у форматуванні USB накопичувача. Даний спосіб не вимагає яких-небудь особливих навичок. Для початку слід підключити флешку і в USB роз'єм. Потім, слід підвести мишку до ярлику флешки в командному рядку, але відкривати її не слід. За ярлику натискаємо правою клавішею мишки, у вікні вибираємо команду «форматувати».


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

Потім слід встановити галочку в віконце «швидке форматування». Якщо цей спосіб не спрацював, то існує спеціальна програма .
Але, слід зауважити, що виконувати таку операцію можна лише в тому випадку, коли на флешці немає файлів або ці файли не уявляють цінності. Багато обуряться: якщо на флешці немає файлів, то вона і буде показувати 0байт. Однак це не так, на будь-який «порожній» флешці зберігаються системні файли, які займають кілька пам'яті.


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

Відновлення файлів після форматування

Розглянемо наступний випадок: на флешці зберігається потрібна інформація. У цьому випадку все залежить від ступеня її важливості. Якщо на флешці вкрай важлива інформація і у Вас немає її копій на інших носіях, то варто звернутися до професіоналів.

Якщо інформація середнього ступеня важливості, то відновити флешку можна самостійно. Завдяки можливостям мережі Інтернет можна відновити USB накопичувач за допомогою спеціальних програм.

Для цього можна використовувати такі програми:

  • EasyRecovery - здатна відновити випадково видалені файли або атаковані вірусами.
  • R-Studio - відновлює документи, відео файли, архіви. Розроблено для Windows.
  • GetDataBack - дана програма здатна відновити практично будь-яку інформації. Важливою перевагою є швидка працездатність.
  • RecoverMyFiles. Дана програма, мабуть, найпотужніша з усіх перерахованих. З її допомогою можна відновити дані не тільки з USB накопичувача, але і дані, видалені з кошика. Програма працює з усіма файловими системами. Відновлює не тільки документи, а й графічні матеріали, відео файли, музику.

Варто зазначити, що кожна з перерахованих вище програм досить проста у використанні. Однак перед запуском тієї чи іншої програми слід ознайомитися з принципом її роботи. Часу це багато не займе, але дозволить не погіршити стан USB накопичувача. Як правило, відновлення флешки за допомогою спеціальних програм займає близько 10 хвилин.

Багатьох цікавить питання: коли флешка показує 0 байт що робити?