Донецкий техникум промышленной автоматики

flash | Просто про створення сайтів і банерів Сторінка 2

  1. Пролог

28.02.09

09

Пролог

Хотів би розповісти невелику історію, яка підійде як епіграф до цієї статті. Років зо два тому я шукав DVD диск на розкладках. Це мала бути збірник дизайнерських програм, в якому, крім Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Dreamweaver і Adobe Illustrator, були б і CorelDraw, і кілька програм для створення іконок і скріншотів ... Лінь було шукати і скачувати все окремо з інтернету, а потім записувати на диск.

Пояснивши продавцеві, що мені потрібен диск для веб-дизайнера, я отримав кілька збірок DVD. Списки програм в описі дисків повторювали один одного, наклейки тільки були різні. Становили збірники далекі від веб-дизайну люди, тому нічого підходящого не було. Віддавши продавцеві диски і сказавши «спасибі», я збирався йти, але хлопець мене зупинив. Ймовірно, він подумав, що я просто компостую йому мізки і вирішив вивести мене на чисту воду. Він запитав, що саме мене не влаштовує в усіх його дисках. На що я йому терпляче пояснив, що на кожному диску є тільки частина потрібних мені програм, а «на цьому немає навіть Фотошопа».

І тут хлопець засяяв. З почуттям власної гідності і з висоти свого дизайнерського досвіду, він мені пояснив, що професіонали сайти роблять в Дрімвівере. А решта програми потрібні для понторезов на зразок мене. Він був такий щасливий від почуттів його знань, що мені навіть шкода було його переривати і повідомляти, що HTML-верстка сайту в Dreamweaver'е - це всього лише один з етапів розробки сайту, далеко не перший і не останній.

Мене ще пару днів мучили докори сумління, що я хлопцеві настрій зіпсував. Втім, може це підштовхне його зайнятися самоосвітою, а не продажем дисків на розкладці. По крайней мере, я свій внесок в його кар'єру зробив, далі вже йому вирішувати.

Але повернемося до теми статті. Отже, з чого почати вивчення дизайну для веб, які програми повинен знати веб-дизайнер, що краще вчити поглиблено, чи варто йти на курси. Про все по порядку.

Читати повністю "