Донецкий техникум промышленной автоматики

Фірмовий магазин Xiaomi в Шеньчжені

коли починалася історія Xiaomi , Маркетингова стратегія компанії полягала головним чином в онлайн-продажах. Через роки Сяомей продовжує захоплювати світ і все більше уваги приділяється традиційної моделі продажів, коли по всьому світу відкривають нові фірмові магазини Mi store.

Стиль онлайн-маркетингу Xiaomi залишається незмінним.

Ми вже писали про те, хто на листопад у компанії великі плани і щільний графік роботи всіх відділів, починаючи від маркетингових і закінчуючи технічним, де основне завдання розробників забезпечити виконання встановленого графіка виходу стабільної прошивки MIUI 9 Stable .

У листопаді відкриється розкішний магазин Xiaomi в Шеньчжені, на відкритті якого буде присутній генеральний директор і засновник компанії Лей Дзюнь (Lei Jun). Він буде особисто перерізати стрічку, робити пам'ятні фото з фанатами і проводити презентацію по новому магазину.

Нагадаємо, що минулого тижня Лей Дзюнь провів екскурсію генеральному директору Microsoft , Сатье Сатья Наделла. Сатья був злегка здивований продуктивності роботи китайського бренду і її технологічним новинкам.

Перший магазин подібного рівня знаходиться у Вьентьяне (столиця і найбільше місто Лаосу). Тепер черга Шеньчженя стати в майбутньому впливовим міжнародним соціальним, споживчим і творчим центром.

Тепер черга Шеньчженя стати в майбутньому впливовим міжнародним соціальним, споживчим і творчим центром

Магазин буде займати солідну площу в 650 квадратних метрів. Над розробкою концепції дизайну працювала всесвітньо відома команда дизайнерів, Eight Inc. Магазин має футуристичний, стриманий і привабливий інтер'єр в поєднанні з білими відтінками.

Магазин має футуристичний, стриманий і привабливий інтер'єр в поєднанні з білими відтінками

Флагманський магазин Xiaomi має два поверхи, перший поверх призначений для смартфонів, телевізорів, смарт-обладнання та інших продуктів, а другий поверх фокусується на розумних продуктах для дому та активного способу життя. Крім того, на другому поверсі також є продукти платформи електронної комерції Xiaomi - понад 20 різновидів продуктів.

Крім того, на другому поверсі також є продукти платформи електронної комерції Xiaomi - понад 20 різновидів продуктів

Фішка магазину в Шеньчжені - це п'ять 80-дюймових екранів, які складають інтерактивну торговельну стіну. Таким чином покупець може переглядати зображення та відеоролики продукту на великому екрані. А також, четирёхуровневая регулювання внутрішнього освітлення.

А також, четирёхуровневая регулювання внутрішнього освітлення

Також додатково встановлено величезний 150-дюймовий телевізор екосистеми MiJia з панорамним звуком (Dolby panoramic sound).

Також додатково встановлено величезний 150-дюймовий телевізор екосистеми MiJia з панорамним звуком (Dolby panoramic sound)

Весь магазин забезпечений камерами і датчиками, які можуть відстежувати дію мобільного телефону користувача, щоб у продавця була можливість запропонувати покупцеві всі необхідні продукти Сяомей.

Виглядає новий Mi Store дуже шикарно і елегантно! Хотіли б ви такий же магазин в своє місто?


Warning:

A non-numeric value encountered in /home/xiaomi7/xiaomishka.ru/www/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212
Warning: A non-numeric value encountered in /home/xiaomi7/xiaomishka.ru/www/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

Хотіли б ви такий же магазин в своє місто?