Донецкий техникум промышленной автоматики

Фінансовий брокер Esterholdings

  1. Вчимося трейдингу з Esterholdings: перевірка репутації
  2. пропозиції Esterholdings

Фінансова свобода - важлива умова комфортного життя Фінансова свобода - важлива умова комфортного життя. На жаль, стандартні заробітні плати не можуть її забезпечити. Тому багато хто шукає альтернативні джерела доходу. В останні роки зростає популярність трейдерства. Продаючи і купуючи валюту або акції (в залежності від того на яких біржах працює людина), можна отримувати значний прибуток. Зрозуміло, якщо все робити правильно. Багато хто вважає, що трейдером може стати будь-яка людина без професійних знань і навичок. Однак це не так. Почавши працювати на біржі з брокером, непідготовлений новачок напевно втратить гроші. Чи потрібно платити за навчання? Читайте джерело .

Вчимося трейдингу з Esterholdings: перевірка репутації

Багато фінансові компанії (брокери) пропонують навчання трейдингу. Однією з них є Esterholdings. Зрозуміло, при виборі брокера важливо звертати увагу на відгуки. Однак у випадку з Esterholdings вони неоднозначні. Причин у такої неузгодженості трейдерів може бути дві:

  • Деякі трейдери не хочуть платити за навчання, вважаючи що матеріалів у відкритому доступі тепер досить. В Інтернеті, дійсно, велика кількість інформації. Однак вона не структурована, частіше за все не перевірена і не завжди достовірна. Рекомендації, які дають невідомі люди на форумах можуть виявитися неефективними. Чи не інвестуючи в знання, початківець трейдер припускається помилок і втрачає гроші.
  • Висока конкуренція в сфері. Зараз йде боротьба між багатьма компаніями, які навчають трейдингу. Деякі фінансові фірми поширюють негативні відгуки про основних конкурентів, щоб залишитися на плаву.

Зрозуміло, обидві версії перевірити складно, тому кожен користувач самостійно повинен вирішити, ніж вірити.

пропозиції Esterholdings

Брокер передбачає дві форми навчання. Якщо важливо заощадити гроші, можна вибрати вступний модуль. Брокер надає чимало корисних вебінарів і майстер-класів. До того ж клієнтові надаються необхідні записи. Вся інформація подається структуровано.

Досвідчені трейдери наполегливо рекомендують вибирати платне навчання. Після ознайомлення з безкоштовними матеріалами, буде зрозуміло, чи варто проходити його у конкретного брокера.

Що передбачає платне навчання? У нього входить 4 модуля:

  • Adaptive. Здебільшого теорія. Навчання аналізу ситуації на ринку, розробки стратегій. Сертифікат фінансового консультанта.
  • Basic. Теорія та практика. Вся інформація перевіряється в справі. Сертифікат практикуючого трейдера.
  • Universal. Упор на практику. Навчання аналітиці, торгівлі на ризики, фінансового планування, створення портфелів. Сертифікат фінансового аналітика з можливістю консультувати.
  • Liberty. Практичний модуль. Розробка і перевірка власних стратегій. Секрети досвідчених трейдерів (викладачів). Диплом незалежного трейдера.

Чи потрібно платити за навчання?
Що передбачає платне навчання?