Донецкий техникум промышленной автоматики

Євген Попов

  1. Друзі, хочу розповісти вам про чудову людину і вчителі з великої літери, Євгенія Попова. моє знайомство
  2. пройдені курси
  3. відмінний учитель
  4. Проекти Євгенія Попова
  5. Вам може бути цікаво

Друзі, хочу розповісти вам про чудову людину і вчителі з великої літери, Євгенія Попова.

моє знайомство

Мені подобається дивитися відео з програми «Секрети Нових Багатих», яку веде Артем Мельник. Дуже мотивує і багато цінної інформації. Я дізнався про багатьох успішний людей, побачив як вони мислять. В одній із серій гостем був Євген Попов. Це був перший раз, коли я про нього почув. Пізніше, проходячи воркшоп «Майстер партнерських програм» Євгена Вергуса, я підписався на Азамата Ушанова . В одній із розсилок Азамат розповідав про новий курс Євгенія Попова.

пройдені курси

Це був курс « господар часу ». Мені сподобалося опис. Разом з ним пропонувалися ще два курси « Секрети продуктивної роботи за комп'ютером »І« Інструменти успішного делегування ». Я не став відмовлятися і взяв все. Трохи пізніше я пройшов курс «Система моделювання майбутнього». Коли починав робити блог подивився безкоштовний курс «Домен і хостинг».

Всі ці курси виявилися для мене дуже цінними, і я відразу впровадив все що дізнався. Моє життя стала значно змінюватися. Мені подобаються ці зміни, вони рухають мене до моєї мети. Мої відгуки про ці курсах можна прочитати в статтях « моделювання майбутнього »,« Планування свого часу ».

відмінний учитель

Всі курси Євгенія Попова зроблені на найвищому утраті. Я не сумніваюся, що ті курси, які я ще не проходив також дуже якісні. Я хочу вивчити багато інших курси Євгенія, як платні, так і безкоштовні, і вже запланував собі це на найближчі пів року.

Євген пояснює все дуже зрозуміло, і що важливо, простою мовою. Його дуже приємно слухати, а після проходження розумієш, що тема розкрита повністю і немає необхідності купувати курси інших авторів або вивчати іншу літературу. Курси дуже добре структуровані, в них немає ніякої води, вони дуже змістовні. Євген Попов вже домігся великих успіхів у житті та інтернет бізнесі, його пізнання багатогранні, він ділиться всім цим досвідом.

Проекти Євгенія Попова

  • Ruseller.com - проект по сайтобудування.
  • Фотошоп-майстер
  • Фото-монстр
  • Життя в стилі КАЙДЗЕН
  • Хостинг-Ніндзя

список курсів

Безкоштовні курси можна отримати, підписавшись на розсилку Євгенія Попова. Рекомендую всім подивитися ось цей курс «Інфобізнес по моделі Євгенія Попова». Навіть якщо у вас ще немає ніяких ідей і планів, вони можуть з'явитися після перегляду. Підписавшись, я отримав в подарунок ще ці курси: «HTML», «CSS», «Dreamweaver» і «Домен і хостинг».

Є ще такі безкоштовні курси:

Блог на Drupal з нуля

Joomla! Ваш перший сайт

5 секретів успішного каналу на YouTube

Платні курси, дивіться яке тут різноманітність!

Хотілося б почути наскільки ці проекти вам цікаві? З якими курсами Євгенія Попова ви вже знайомі? Поділіться своїми враженнями.

Вам може бути цікаво

Олександр Борисов

Сергій Грань

Азамат Ушанов

Бажаю вам успіхів і розвитку!

З повагою, Дмитро Івлєв .

Дізнайтеся багато цікавого і зробіть своє життя яскравішим!

Передплачуйте і отримаєте скриня зі скарбами.

Хотілося б почути наскільки ці проекти вам цікаві?
З якими курсами Євгенія Попова ви вже знайомі?