Донецкий техникум промышленной автоматики

ЕмЕмЕм - афера століття. Тема тільки для обговорення - Part 1 - Сторінка 19 - Харків Форум - Україна

8.11.2012, 22:51

Реєстрація: 3.07.2012

Адреса: Харків

Повідомлень: 127

Цитата:

Повідомлення від RainBoy

До нього немає претензій, звичайна піраміда - ще і на сайті є застереження.

Уже не звичайна а ...
МММ-2012 офіційно визнано Касою Взаємодопомоги в ЗМІ
Друзі, ось і настав той час коли нас почули і визнали. Спасибі геніальності Сергія Пантелійович Мавроді, його масштабом бачення подій. Наше з Вами участь у виборах КС опозиції в Росії багатьом здавалося незрозумілим, однак сьогодні все ЗМІ Росії і світу пишуть про МММ, пишуть про нас і пишуть виключно з позитивного боку. Нас офіційно визнали Глобальної Міжнародної Касою і відтепер на потрібно будувати свої слова в розмові з людьми виходячи з цього. Так у нас є ризики, так вони 100%, тому що неможливо дати гарантію на надію. Не можна дати гарантію на те, що в майбутньому можливо, невідомо хто перерахує Вам грошей більше ніж зараз Ви відправити невідомо кому, при цьому система ПРАЦЮЄ !!! Безліч організацій дає нам гарантії і ми втрачаємо гроші, нас не вчили інвестування та оцінками ризиків, а в МММ нам відразу говорять, ризики високі, але ВСІМ ВСЕ ПЛАТЯТЬ !!! Вітаємо Всіх нас з офіційним визнанням !!!

додано

Цитата:

Повідомлення від RainBoy

Які тут вчать "як треба гроші заробляти", реально не роблячи нічого. І які розповідають про святість і 100% ності МММ.

Анук розкажи як правильно працювати якийсь бабусі чи дідуся які більше половини життя віддали якомусь то заводу або цеху, і що вони мають зараз? Пенсію в 1500 грн ...? Тільки задумайся більше половини життя в жопу. А інші якраз друкують гроші, ось це я розумію справедливість. Їм можна, їм все можна чи не так? І хто тут розповідає про святість МММ? Тут йде обговорення теми з добовлением жовчних Паноса))) Чому ти коли гроші в банк несеш під 18% річних з такою впевненістю ...? Правильно, тому що нагодований їхніми порожніми обіцянками і гарантіями. А тут правда і тільки правда! Так що ось так от)
Анук розкажи як правильно працювати якийсь бабусі чи дідуся які більше половини життя віддали якомусь то заводу або цеху, і що вони мають зараз

Анук розкажи як правильно працювати якийсь бабусі чи дідуся які більше половини життя віддали якомусь то заводу або цеху, і що вони мають зараз?
Їм можна, їм все можна чи не так?
І хто тут розповідає про святість МММ?