Донецкий техникум промышленной автоматики

«Ельдорадо» святкує першу річницю власного YouTube-каналу для геймерів

1129 переглядів

1 вересня 2016 р мережу магазинів побутової техніки, електроніки та товарів для дому «Ельдорадо» відзначає рік з дня запуску офіційного каналу компанії для геймерів на YouTube - «ЕльдоGAME» .

За досить невеликий період існування каналу кількість переглядів перевищила 100 000 За досить невеликий період існування каналу кількість переглядів перевищила 100 000. Кожен з передплатників є відданим шанувальником геймерських активностей бренда, серед яких слід відзначити спеціальний хаб, створений для зручного пошуку ігрових новинок, консолей, ігрових аксесуарів і новин.

Відеоконтент YouTube-каналу являє собою цілий ряд рубрик: «Перший погляд» з оглядами ігор, «Live» з репортажами значущих ігрових заходів, «Історія відеоігор», «Що в коробці?», В рамках якої ведучий розповідає про придбаних в «Ельдорадо» товарах, а також ролики формату «Ого!», що відрізняються іскрометним гумором. Весь цей період геймерские активності «Ельдорадо» проходять під гаслом: «Ми продаємо не просто гри, консолі, ігрові ПК і аксесуари - ми продаємо можливість бути в грі».

«Нагадуємо, що компанія« Ельдорадо »першою на російському ринку розробила і запустила проект Гейміфікація ще в 2012 році в форматі онлайн-вікторин та онлайн-ігор, тим самим почала накопичувати позитивний досвід ігрових проектів для покупців. На першому етапі були реалізовані дві хвилі онлайн-вікторини «ТвіКвест» на базі сервісу Twitter, пізніше успішно пройшли чотири онлайн-ігри, розміщені на спеціально створеній для проекту директорії. Сукупний оборот по проекту перевищив мільярд рублів », - зазначає Ірина Цеплінская, директор зі зв'язків з громадськістю компанії« Ельдорадо ».

Таким чином, володіючи величезним і успішним досвідом взаємодії з клієнтами, захоплюються геймерской тематикою, було прийнято рішення активно розвивати свій YouTube-канал, що стало логічним кроком для розвитку експертизи «Ельдорадо» в сфері гейминга.

АКОРТ

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Відеоконтент YouTube-каналу являє собою цілий ряд рубрик: «Перший погляд» з оглядами ігор, «Live» з репортажами значущих ігрових заходів, «Історія відеоігор», «Що в коробці?