Донецкий техникум промышленной автоматики

Джон Гальяно припиняє використовувати натуральне хутро

І стає вегетаріанцем

Джон Гальяно, креативний директор бренду Maison Margiela, заявив, що відмовляється від використання натурального хутра в своїх колекціях. Про своє рішення він повідомив в інтерв'ю французькому Elle. За словами дизайнера, до цього його підштовхнула випадкова зустріч зі старшим віце-президентом організації по захисту тварин PETA Деном Метью, який відпочивав на морі в Сен-Тропе з Пенелопою Крус. "Сьогодні нам не потрібна просто продукція, ми потребуємо етики, в брендах, що захищають ті цінності, які ми поділяємо", - вважає Джон Гальяно.

Відмовившись від використання натурального хутра, дизайнер також вирішив стати вегетаріанцем. "Зараз моє життя більш збалансована, - говорить він. - Тиск в індустрії моди залишилося колишнім, але тепер я знаю, як піти від цього за допомогою медитацій".

Нагадаємо, що на посаді креативного директора будинку Christian Dior Гальяно активно використовував хутро в колекціях, навіть незважаючи на те, що активісти PETA часто зривали покази (Джон очолював французький будинок з 1996 по 2011 рік).

Раніше від використання натурального хутра відмовилися такі великі бренди, як Gucci, Michael Kors, Tom Ford, Versace, Furla і Armani.

Дивіться також: Пластик-фантастика: Колекція Maison Margiela Artisanal .