Донецкий техникум промышленной автоматики

«Джейсон Борн»: перше видовищне відео з Меттом Деймоном

На американському телебаченні був показаний ролик, що анонсує вихід шпигунського блокбастера «Джейсон Борн» - п'ятої частини кінофраншизи про пригоди колишнього агента ЦРУ. Голлівудський актор Метт Деймон в ролі суперагента повертається на великі екрани. На американському телебаченні був показаний ролик, що анонсує вихід шпигунського блокбастера «Джейсон Борн» - п'ятої частини кінофраншизи про пригоди колишнього агента ЦРУ

«Джейсон Борн»: перше видовищне відео з Меттом Деймоном

«Джейсон Борн» - таку назву матиме п'ятий фільм, присвячений діяльності однойменного екс-агента ЦРУ. До виходу телевізійного ролика, який був показаний 7 лютого о ефірі Супер Боул (фінального матчу в американський футбол за звання чемпіона Національної футбольної ліги), інформації про нову картину було небагато - наприклад, що головну роль знову виконає Метт Деймон , А режисерське крісло займе Пол Грінграсс , який зняв «Перевага Борна» і «Ультиматум Борна» .
Телевізійний ролик з фільму «Джейсон Борн»
У попередньому фільмі серії, який називався «Еволюція Борна», заголовний герой був відсутній - дія бойовика розгорталося паралельно подіям третьої частини. Тепер же Метт Деймон в ролі Джейсона Борна повертається на великі екрани. Акторський ансамбль доповнять зірки Голлівуду Томмі Лі Джонс , Венсан Кассель , Алісія Вікандер і Джулія Стайлз . У російський прокат фільм вийде 1 вересня 2016 року.
Джейсон Борн - герой шпигунських романів американського письменника Роберта Ладлема, що володіє неймовірною інтуїцією і володіє прийомами рукопашного бою. За цим творам поставлені три бойовика - «Ідентифікація Борна», «Перевага Борна» і «Ультиматум Борна».