Донецкий техникум промышленной автоматики

Двірники Дніпродзержинська змінили мітли на супер-пилососи

Дніпродзержинці першими в області зважилися пилососити вулиці. Фото: sobitie.com.ua

Двірники Дніпродзержинська змінили мітли на супер-пилососи Скиданова Майя https://cdn.segodnya.ua/img/article/2619/90_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2619/90_tn.jpg 2011- 08-17T18: 13: 37 + 03: 00 Дніпро Тепер вулиці міста не метуть, а пилососять

У понеділок "бойовий арсенал" дніпродзержинських комунальників поповнився вуличними пилососами. Місцеві двірники стали першими на Дніпропетровщині, хто відкинув убік мітли і почав пилососити тротуари. На покупку 18 вуличних пилососів міська влада витратила 60 тис. Грн. (По 2700 грн. За кожен агрегат) з фонду охорони навколишнього середовища Дніпродзержинська.

До слова, фонд формується за рахунок податків на забруднення природного середовища та сплати штрафних санкцій за порушення природоохоронного законодавства. За словами заступника місцевого мера Костянтина Гузенко, пилососи можуть втягнути в себе і подрібнити практично будь-яке сміття, за винятком великих каменів.

"Сподіваюся, це в рази поліпшить і прискорить роботу комунальних служб, що займаються чистотою міських вулиць", - висловив надію чиновник. 12 апаратів були передані в жеки, і по три штуки отримали підприємства "Дорожник" і "Зеленбуд".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку