Донецкий техникум промышленной автоматики

Друг Навколо Вхід

  1. Приєднуйтесь до Друг Навколо
  2. Як же стати частиною Друг Навколо?
  3. Вхід на сайт
  4. Завантажити Друг Навколо для Андроїд

Популярні нині соц мережі значно пішли від своєї колись основної мети: надати можливість спілкуватися людям не тільки з різних міст, але і країн.

Зараз в них повно абсолютно зайвих функцій, на зразок різноманітних ігор, в яких можна «зависнути» надовго, забувши про будь-якому спілкуванні. Але додаток - месенджер Друг Навколо не дасть вам цього зробити!

Мессенджер Друг Навколо нітрохи не нагадує громіздкі програми та мережі, які рясніють величезною кількістю співтовариств по інтересах, відеозаписів і музики. Тобто, абсолютно не є сумішшю сайту YouTube з Яндекс.Музика.

Зате Друг Навколо надає вам прекрасну можливість отримати чисте спілкування без відволікання на картинки з котиками або відео, де блондинки смішно паркуються. Переписуйтеся з сподобалися вам людьми в будь-який час і абсолютно без обмежень, просто додайте їх до списку ваших друзів і напишіть їм!

Якщо групи в звичайних соціальних мережах пропонують спілкуватися безпосередньо в них, то програма Друг Навколо прекрасно підходить для того, щоб організовувати зустрічі, поїздки, пікніки і прогулянки в реальному житті.

Досить тільки знайти кілька людей, з якими у вас будуть збігатися бажання і переваги. Так ви зможете знайти не тільки приємних співрозмовників і вірних друзів, але, можливо, і свою любов

Приєднуйтесь до Друг Навколо

Приєднуйтесь до Друг Навколо

Як же стати частиною Друг Навколо?

Досить зареєструватися, натиснути в Друг Навколо «Вхід«, «Моя сторінка» і почати шукати друзів по листуванню. Звичайно ж, перш за все, знадобиться правильно оформити свою сторіночку.

На аватарку додайте вашу кращу фотографію, підберіть незвичайний або просто гарний статус, який буде відповідати вашому життєвому кредо, зайдіть в прямий ефір і напишіть першому вподобаному вам людині.

На відміну від великих соцмереж, де навіть на просте вітання вам можуть відповісти дуже грубо і непривабливо, в Друг Навколо реєструються на подив ввічливі люди, з якими приємно і вечір скоротати і легко зав'язати дружбу на досить тривалий термін.

Отже, трохи про процес реєстрації . У порівнянні з іншими додатками-мессенджерами він дуже простий.

Спершу вкажіть ваше ім'я або придумайте цікавий нікнейм, потім вкажіть ваш стать, вік і місто, в якому проживаєте. На номер, який ви введете в реєстраційному полі, прийде повідомлення, що містить згенерований системою пароль.

Вхід на сайт

Вхід на сайт

Звичайно ж, в Друг Навколо вхід безкоштовний, тому приступимо.

Відкрийте месенджер, перед вами тут же з'явиться віконце, яке запропонує вам або зробити вхід в акаунт, або зареєструватися . Вибираємо перший варіант, вписуємо свій номер телефону, пароль і натискаєте на кнопку «Вхід». Готово!

Якщо ж ви не можете здійснити в Друг Навколо вхід, оскільки Забули пароль , Надішліть адміністрації запит на його відновлення і вам допоможуть в найкоротші терміни.

Приєднуйтесь до додатка Друг Навколо, знаходите друзів зі свого міста , Спілкуйтеся без обмежень, знаходите свою любов і зустрічайтеся в реальному житті. Завантажуйте прямо зараз!

Завантажити Друг Навколо для Андроїд

Завантажити Друг Навколо для комп'ютера

Завантажити Друг Навколо для iPhone