Донецкий техникум промышленной автоматики

Додавання банера - Допомога по ADFOX Sites

  1. 16.04.2017
  2. Блок "Основні параметри":
  3. Блок "Вміст":
  4. Розміщення банера
  5. Що робити, якщо у вкладці розміщення банера "порожньо"?

Стаття була оновлена

16.04.2017

Банери додаються в рекламні кампанії

Для додавання банера відкрийте вкладку "Рекламні кампанії" основного меню. Виберіть зі списку кампанію, в яку необхідно додати банер (або додайте нову кампанію ).
Перейдіть у вкладку "Банери" у рекламній кампанії і натисніть кнопку "Додати".

Виберіть тип банера. Тип банера буде визначати, на якому майданчику зможе показуватися банер.

Якщо в списку немає існуючий тип банера, значить він вимкнений.
необхідно його увімкнути у вкладці "Налаштування" - "Типи банерів".

Увага, якщо рекламна кампанія, в яку додається банер, має методику підрахунку показів по "Видимому показу" , То при додаванні банера в списку типів банерів і шаблонів будуть показані тільки ті, у яких включений прапор "Для коду вставки з loader.js".

Виберіть, яким буде вміст банера, тобто шаблон.

Відкриється вкладка "Параметри" з трьома блоками: Основні параметри, Вміст і Загальні обмеження.

Блок "Основні параметри":

Назва - необов'язковий параметр. Назва банера вказується довільне. Якщо поле залишити порожнім, то банеру буде присвоєно номер.

Пріоритет - числове значення, що визначає пріоритет даного банера серед всіх банерів в рамках рекламної кампанії. Чим вище пріоритет, тим частіше буде показуватися банер щодо інших банерів з цієї кампанії.

Тип банера і шаблон - незмінні параметри, визначені на попередніх етапах додавання банера.

Статус - "активний" - банер готовий для показу, якщо "призупинено" або "завершено" - банер показуватися не буде.

Відключений на нових майданчиках - для роботи даного функціоналу у аккаунта потрібно включити модуль "Відключення розміщення банерів".
Його підключення / відключення відбувається за запитом в службу технічної підтримки. Коли модуль підключений, в параметрах кожного банера з'являється чекбокс «Відключений на нових майданчиках». За замовчуванням чекбокс включений і діє в такий спосіб: якщо після створення банера буде створена нова майданчик, на якій цей банер може бути розміщений, то нове розміщення буде вимкнено. Якщо при створенні банера чекбокс вимкнути, то нове розміщення буде автоматично включено на всіх нових майданчиках.
При відключенні модуля в акаунті відбудеться наступне:
- У параметрах банера ховається функціонал "Відключення розміщення банерів».
- У всіх банерах для параметра "Відключений на нових майданчиках» чекбокс буде знятий
- Все банери будуть розміщуватися нових на майданчиках, створених пізніше відключення модуля.
При повторному включенні модуля для всіх існуючих в акаунті банерів чекбокс буде вимкнений.

Події включені - використовується в тому випадку, якщо треба отримати прямі посилання на події, для проміру в сторонньої системі. Ви включаєте галку "Події включені", потім заходите в отримання коду вставки від рівня банера. Тобто потрібно відкрити вкладку "Розміщення" у банера і натиснути праворуч на іконку "Код вставки". У вікні, ви побачите посилання на події від 1 до 30, які потрібно скопіювати і відправити для установки в сторонню систему.

включити мітку - включіть або виключіть підстановку міток до посилань для переходу у банера. Ця установка у банера буде пріоритетнішим, ніж у рекламній кампанії.

Блок "Вміст":

Блок "Загальні обмеження":

Дата і час початку - обов'язкові параметри. За замовчуванням варто поточна дата, і якщо її не змінити, банери почнуть показуватися відразу після їх додавання.

Покази за все / добу / год

Покази за все визначають максимальну кількість показів банера. Якщо при цьому кампанія має рівномірний розподіл - необхідно встановити дату закінчення у банера. Як тільки кількість показів перевищує значення графи "Покази за все", статус банера встановлюється в "Завершено" і перестає показуватися.

Покази в добу визначають максимальне число показів в добу. Коли число показів з початку доби перевищує число в цій графі, откруткі банерів припиняється до початку наступної доби.

Покази за годину працюють аналогічним чином. Як тільки число показів з початку години перевищує це число, інші покази відкладаються до наступної години.

Переходи всього / добу / год

Переходи за все - максимальна кількість переходів по банерах. Якщо при цьому кампанія має рівномірний розподіл - необхідно встановити дату закінчення у банера. Як тільки кількість переходів перевищує значення графи "Переходів всього", статус банера встановлюється в "Завершено" і перестає показуватися.

Переходи добу - максимальне число переходів по банерах на добу. Коли число переходів з початку доби перевищує число в цій графі, откруткі банерів припиняється до початку наступної доби.

Переходи годину - максимальне число дозволених переходів по банерах на годину. Коли число переходів з початку години перевищує це число, покази банерів призупиняються до наступної години.

Натискаємо кнопку "Додати".

Розміщення банера

Якщо ви тільки що додали банер, то ADFOX автоматично перемістить вас у вкладку розміщення банера. Тут ви можете галочками відзначити ті майданчики, на яких ви хочете показувати банер.

Якщо вікно розміщення воно не відкриється автоматично, значить, у вас немає відповідних майданчиків під банер на сайтах, де розміщена ваша кампанія. Перевірте розміщення кампанії або додайте майданчик відповідного типу для вашого нового банера. А потім поверніться до розміщення банера.

ADFOX покаже тільки відповідні за типом майданчика. За замовчуванням всі вони будуть відзначені для розміщення. Вам потрібно лише вибрати потрібні вам і натиснути кнопку "Змінити".

Що робити, якщо у вкладці розміщення банера "порожньо"?

Припустимо, ви додали майданчик для вашого банера, вона має відповідний тип, але у вкладці "Банери" - "Розміщення" - "Сайти" в управлінні все одно порожньо. Одна з причин може бути в тому, що ваша Рекламна Кампанія не додана на потрібному сайті, або не розміщена взагалі ніде, або не розміщена в тому розділі, куди ви додали майданчик.

Для того щоб це виправити, вам потрібно піднятися на рівень вище у вкладку "Рекламні Кампанії" - "Розміщення", і там налаштувати розміщення Кампанії, а потім повернутися до розміщення банера.

Що робити, якщо у вкладці розміщення банера "порожньо"?