Донецкий техникум промышленной автоматики

Додаток гугл клавіатура. Як налаштувати голосове введення тексту на Aндроід.

 1. Сервіс для голосового набору тексту
 2. Додаткові можливості голосового введення
 3. Що це за можливість?
 4. Де зустрічається?
 5. планшет
 6. смартфони
 7. Apple
 8. Комп'ютери
 9. Пошук даних
 10. Сервіс Speechpad записує текст в блокнот через мікрофон
 11. Переклад аудіо в текст з Dictation.io
 12. Розширення і доповнення для браузера Хром
 13. Розширення Speechpad переводить мова в текст
 14. Доповнення Войснот II з голосовим блокнотом
 15. висновок
 16. Як користуватися голосовим уведенням
 17. Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом
 18. Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд

Буквально пару років тому це було практично неможливо, так як всі подібні програми працювали на заході і були заточені, відповідно, під англійську мову. на даний момент часу ситуація змінилася в кращу сторону. Тепер будь-який копірайтер може істотно спростити свої повсякденні завдання.

Природно, не все так просто. Чесно зізнатися, я сам трохи використовував описуваний сервіс, але потім вирішив від нього відмовитися, так як мені здалася дана розробка ще вогкуватої. Хоча знову ж таки, якщо порівнювати з тим, що було, наприклад, в 2012 році - це просто чудо!

Сервіс для голосового набору тексту

Отже, мова йде про сервіс speechpad.ru. Перейшовши на цей сайт, ви побачите внизу віконце за типом стандартного блокнота. В даному випадку - це голосовий блокнот. Тут буде відображатися текст, введений голосом.

Перед тим, як приступити до тестування голосового движка, необхідно переконатися, що Ваш мікрофон правильно підключений до комп'ютера. Якщо з цим проблем немає, то можна натискати клавішу «Включити запис»:

В поле №1 виводиться текст, який Ви сказали за останні кілька секунд. Поки ваша пропозиція знаходиться там, воно обробляється голосовим движком і розпізнає слова. Потім все надиктоване переноситься на друге поле, де його вже можна відредагувати стандартними засобами - клавіатурою і мишкою.

Друзі, як я вище сказав, сервіс не є таблеткою від клавіатурного введення взагалі. В принципі це й не дивно! Адже в разі появи ідеально розпізнає голос движка, затребуваність копірайтерів і складачів тексту сильно знизиться і взагалі це викличе справжній фурор в інтернет маркетингу. У всякому разі, я так думаю. Але повернемося до нашого голосовому блокноту і обіцяним радам.

 1. Не поспішайте і чітко (ДУЖЕ чітко!) Вимовляє кожне слово.
 2. Якщо ви бачите, що в першому полі пропозицію злегка зависло - не поспішайте надиктувати зверху зайвий текст, так як бувають випадки, коли програма просто відрубується. Доводиться заново включати запис і знову начитувати зіпсоване пропозицію.
 3. Налаштуйте мікрофон так, щоб він не фіксував Ваше дихання, так як це негативно впливає на запис тексту і його розпізнавання.
 4. Редагуйте текст ручками прямо в другому полі, одразу після успішного запису одного пропозиції. Вимикати запис при цьому не потрібно, але стежте за тим, щоб занадто довга пауза автоматично НЕ вибила запис. Я пробував начитувати всю статтю (звичайно, не всі розпізнавалося, і було досить помилок) а потім відразу все редагувати в програмі Word . Практика показала, що цей метод не ефективний. Краще це робити на льоту.

З розділовими знаками проблем не повинно бути. Щоб поставити кому, не поспішаючи і розмірено скажіть в потрібному місці «КОМА», або «ТОЧКА», або «Знак оклику». У цьому плані все працює відмінно і мені не доводилося майже нічого змінювати в ручному режимі.

Додаткові можливості голосового введення

Крім стандартних можливостей онлайн сервісу , Ви можете встановити додаткове розширення в Chrome для того, щоб використовувати голосові команди в будь-якому полі.

Більш того, розробнику вдалося створити інтеграційний модуль для операційної системи Windows. З його допомогою можна управляти різними програмами і функціями Віндовс одним лише голосом. Завантажити і перше, і друге додаток можна на тому ж сайті в цьому абзаці:

Докладну інструкцію в цьому напрямку я не наводжу, так як мені особисто це не цікаво, та й на сайті все детально розписано. Кому це потрібно - зможуть всі встановити самостійно. Якщо Вам сподобається сервіс, то Ви зможете зареєструватися та багато чого налаштувати на сайті під себе. Нижче є короткий, але дуже інформативне відео по темі голосового набору тексту. Чекаю відгуків тих моїх читачів, яким довелося попрацювати з сайтом Speechpad.

На цьому все і удачі Вам!

Отже, сьогодні нам з вами треба буде розібратися, що собою являє голосове введення тексту. Якщо чесно, то цією функцією цікавляться багато користувачів різних гаджетів. Це дуже зручно. Особливо якщо немає часу набирати текст або ви перебуваєте в незручному становищі. В такому випадку доведеться якось викручуватися. І в цьому вам допоможе голос. Давайте ж розберемося, як реалізувати голосове введення тексту.

Що це за можливість?

Для початку доведеться зрозуміти, з чим ми будемо мати справу. Адже це дуже важливо. Можна довго промучувати з налаштуванням, а потім зрозуміти, що дана можливість виявилася абсолютно марною. На щастя, з голосовим уведенням все не так погано.

Основна проблема тут дійсно в налаштуванні на різних гаджетах. Зокрема, на комп'ютері. Що дає голосове введення тексту? Ви зможете не друкувати свої повідомлення, а промовляти. За вас програма все запише. Залишиться тільки опублікувати пост. Як бачите, досить зручна функція. І її можна реалізовувати не тільки на комп'ютерах.

Де зустрічається?

Де ж ще є голосове введення тексту? Якщо чесно, то він присутній у всіх сучасних гаджетах. Деякі з покупців навіть не підозрюють, що, наприклад, в їх смартфоні присутній голосовий набір . І тому доведеться точно скласти перелік гаджетів, де нині є введення тексту за допомогою голосу:

 • комп'ютери;
 • голосове введення тексту "Андроїд" (тобто на смартфонах з даною системою);
 • телефони;
 • планшети;
 • електронні книги;
 • продукти Apple.


Головне, поцікавитися перед покупкою наявністю даної функції Головне, поцікавитися перед покупкою наявністю даної функції. У деяких сучасних моделях вона все-таки відсутня. Правда, виправити це положення можна дуже швидко і легко. тут допоможуть спеціальні додатки . Але про них трохи пізніше. Поки що спробуємо зрозуміти, яким чином можна здійснити голосове введення тексту на різних гаджетах. Почнемо, мабуть, з найпростіших варіантів розвитку подій.

планшет

У будь-якому сучасному планшеті є спеціальні вбудовані додатки для введення тесту голосом. Вони можуть називатися як завгодно. Але найбільш поширений варіант - це Speech.

Як набрати голосом текст? Просто запускаєте додаток, а потім натискаєте на "Старт". Тепер просто почніть говорити в те місце, де розташований мікрофон. Ось і всі проблеми вирішені. Якщо чесно, то цей спосіб діє виключно в якості блокнота. А ось для написання повідомлень можна завантажити спеціальну "штучку" - це програма для голосового введення тексту. Наприклад, Voice SMS. З нею ви не тільки зможете швидко і просто друкувати повідомлення, а ще й відправляти їх.
Як набрати голосом текст

Як бачите, ніяких проблем немає. Також в браузерах будь-якого планшета є вбудовані функції для набору тексту голосом. Це дуже корисно, особливо при пошуку тих чи інших даних. Вам не потрібно довго набирати запит - машина сама все зробить за вас.

смартфони

На телефонах теж є голосове введення тексту. "Андроїд" в цьому - природжений лідер. Справа вся в тому, що на смартфонах з цієї операційною системою вже є кілька вбудованих програм. Правда, вони не відрізняються оригінальними назвами. Як правило, для простоти пошуку і використання їх називають просто - "Голосовий набір".

Взагалі, за замовчуванням будь-який користувач смартфона може налаштувати набір тексту, а також виконання деяких функцій за допомогою свого голосу. Всі настройки є в спеціальному меню. Як правило, під гілкою "Голосовий набір". Після збереження всієї інформації можна перезавантажити смартфон, а потім спробувати просто сказати в мікрофон текст. Він або друкується в блокноті (в "Нотатках"), або запустить ту чи іншу функцію на мобільнику. Дуже зручно, просто і легко. Не потрібно думати, яку програму використовувати для того, щоб здійснити голосове введення тексту на смартфоні.

Apple

Вся продукція Apple спочатку була оснащена згаданою програмою. Вона допомагала користувачам набирати текст без застосування пальців і клавіатури. Тільки ось голосове введення тексту на iPad - це дуже важкий процес. Чому? Все через труднощі налаштувань.


Спочатку доведеться відвідати даний пункт в телефоні. Тепер зайдіть в закладку "Основні". Там знайдете "Клавіатури", а далі поставте галочку навпроти "Включити диктовку". Залишається зберегти зміни. Краще буде перезавантажити ваш iPad або смартфон Apple, а потім випробувати налаштування в дії. Для цього відкрийте браузер або повідомлення, після чого почніть говорити текст. Система повинна почати друкувати з дотриманням орфографії. Дуже хороший і корисний прийом. Відключається функція на iPad точно так же, як і включалася.

Комп'ютери

Не так давно і на комп'ютерах з'явився голосове введення тексту. Windows 7, мабуть, родоначальник даної функції. І тут користувачі стикаються з величезними проблемами. Начебто, можливість набору тексту голосом є, але вона спочатку відключена. Тобто, як би ви не старалися, все одно не вийде говорити вираження, а потім споглядати їх на комп'ютері. Доведеться налаштовувати голосове введення тексту. Windows 7 дозволяє активувати кілька дуже хороших додатків . Але сучасні користувачі не люблять з ними мучитися. З цієї причини доводиться шукати універсальний засіб. І воно є - називається Speechpad.


Це дітище "Гугла", яке порадувало багатьох користувачів. Тепер голосове введення на комп'ютері став доступний всім і кожному. І це з урахуванням того, що вам не доведеться довго робити настроювання. просто відшукайте дане додаток в Інтернеті (воно безкоштовне і знаходиться у вільному доступі), а потім скачайте його на комп'ютер. Далі потрібно встановити програму. Цей процес не займе у вас багато часу.

Коли установка завершиться, досить буде запустити додаток. Перед вами відкриється вікно, в якому буде відображатися поле введення тексту. Ви говорите в мікрофон, а програма друкує сказані вами слова. І при всьому цьому вона дотримується правил пунктуації та орфографії. Speechpad - відмінний помічник для письменників, а також копірайтерів і рерайтерів. Правда, не тільки так можна реалізувати голосове введення тексту на комп'ютері. Є і ще один нехитрий підхід. Але він годиться виключно для браузерів.

Пошук даних

Дуже зручно, коли пошук даних в Інтернеті відбувається за допомогою голосового набору. Така функція вже вмонтована в багато пошуковики. Але найчастіше вона зустрічається в Google.

Що вам потрібно? Перейти на головну сторінку пошуковика, а потім натиснути на зображення мікрофона в правій частині рядка пошуку. Тепер можна говорити текст, який варто шукати. Ось і всі проблеми вирішені. Як бачите, нічого складного або надприродного. Тільки не всім користувачам подобається ця функція - адже при розмові іноземною мовою доведеться налаштовувати голосовий набір. Таким чином, краще використовувати програму на одній мові. Це позбавить вас від зайвих проблем в процесі роботи.
Що вам потрібно

Як бачите, варіантів дуже багато. І програм для кожного гаджета теж. Кожен сам має право вирішувати, якими додатками йому користуватися. Але вам дійсно варто звернути увагу на вбудовані функції, а також на Speechpad.

У багатьох користувачів, чия діяльність зайнята з наборами великих обсягів тексту, часто виникає бажання якось прискорити цей процес. Хтось відточує метод сліпий друку, хтось підключає людей з боку (диктування, паралельний набір різних відрізків тексту), а хтось використовує сучасні новації, що вже стали буденністю нашого життя. Серед останніх особливе місце займає голосовий набір тексту, що дозволяє значно прискорити процес Тайпінг. У цій статті я розповім, як здійснити голосовий набір тексту онлайн на комп'ютері, які ресурси нам в цьому допоможуть, і як скористатися їх функціоналом.

Бажаючи здійснити набір тексту голосом важливо враховувати, що практично всі існуючі сьогодні онлайн-сервіси використовують в своїй роботі движок від Google, який підтримується тільки браузером Google Chrome . Перша частина збірки сервісів в минулому. Спроба запустити дані сервіси на браузерах з принципово іншою структурою (наприклад, Mozilla) зазвичай закінчуються нічим, вам просто порекомендують встановити Хром і працювати з його функціоналом. І це в повній мірі стосується як вітчизняних, так і зарубіжних онлайн-сервісів.

Відповідно, якість сприйняття тексту різних ресурсів знаходиться на зіставному рівні. При цьому рекомендується використовувати якісний зовнішній мікрофон, встановити оптимальні настройки мікрофона на ПК, промовляти текст голосно і чітко.

Що стосується самого набору тексту, то методика реалізації вкрай проста, і не викличе жодних проблем. Зазвичай ви переходите на відповідний мережевий ресурс, вибираєте мову набору тексту і задієте мікрофон. Вимовляєте мова, виключаєте мікрофон і перевіряєте отриманий текст на наявність помилок. Потім текст може бути збережений, скопійований в текстовий редактор і так далі.


Потім текст може бути збережений, скопійований в текстовий редактор і так далі

Перейдемо до безпосереднього опису сервісів, що дозволяють здійснити голосовий набір тексту онлайн.

Сервіс Speechpad записує текст в блокнот через мікрофон

 1. Популярний сервіс для набору тексту голосом онлайн, який працює з браузером Хром. Для роботи з ним необхідно перейти на сайт https://speechpad.ru/.
 2. Вибір мови голосового введення (за замовчуванням - російська), визначитися з рядом суміжних налаштувань.
 3. Для початку роботи необхідно натиснути на кнопку «Включити запис» і почати вимовляти текст, максимально чітко, називаючи словами розділові знаки (наприклад, «кома», «знак оклику» і так далі).
 4. Після закінчення вербального набору тексту перевірте текст на наявність помилок, а потім перенесіть (скопіюйте) його туди, куди вам потрібно (допоможуть, наприклад, стандартні команди «Копіювати» - «Вставити»).

Сервіс August4u озвучення голосом тексту

 1. Аналогічний описаного вище сервіс august4u.net, що виконує набір тексту онлайн голосом.
 2. Система налаштувань тут вкрай проста - вибираєте мову набору (клікнувши по відповідному прапору), активуєте перетворення фраз в знаки пунктуації (відповідна кнопка), натискаєте на значок мікрофона праворуч і диктуєте текст.
 3. Після закінчення набору тексту знову тиснете на іконку мікрофона, тим самим припиняючи набір.
 4. Потім перевіряєте текст на помилки, і якщо все нормально, то зберігаєте текст до себе на ПК або пересилається по е-мейлу (допоможуть відповідні кнопки).

Голосовий набір тексту за допомогою Vorabota

Ще один вітчизняний сервіс Vorabota, який також працює під Google Chrome. Регламент роботи з ним схожий на попередні сервіси - вибираєте мову введення, натискаєте на іконку мікрофона праворуч і наговорюєте текст. Для закінчення набору знову тиснете мікрофон, перевіряєте текст на помилки і копіюєте куди вам необхідно.


Для закінчення набору знову тиснете мікрофон, перевіряєте текст на помилки і копіюєте куди вам необхідно

Переклад аудіо в текст з Dictation.io

Англомовний ресурс Dictation.io, з функціоналом схожим на згадані вище.

 1. Для роботи з ним необхідно виконати вхід на нього https://dictation.io/, в самому низу екрану вибрати мову диктування, потім натиснути на клавішу «Start Dictation» і почати наговорювати текст.
 2. Для припинення набору необхідно знову натиснути на згадану клавішу.
 3. Для очищення тексту потрібно натиснути на клавішу «Clear», клавіша «Save» дозволить зберегти ваш текст, а клавіша «СМІТТЮ» - скопіює текст в буфер обміну.

Розширення і доповнення для браузера Хром

У магазині Хром також можна завантажити розширення (доповнення), які встановлюються в браузер Хром, і доповнюють його функціонал голосовим набором тексту. Встановивши таке розширення (його значок з'явиться в панелі управління браузера праворуч), вам буде необхідно спочатку визначитися з мовою введення і іншими настройками (натискаємо на відповідний значок розширення в панелі управління).

Щоб скористатися функціоналом додатки потрібно встановити курсор в місце набору тесту, натиснути правою клавішею миші, вибрати в меню опцію встановленого розширення (наприклад, Speechpad) і почати диктовку тексту голосом онлайн.

Розширення Speechpad переводить мова в текст

Розширення від уже згаданого мною мережевого сервісу - Speechpad для Гугл Хром. Після установки даного розширення в браузер ви зможете здійснювати голосовий набір, встановивши курсор в потрібне місце, клікнувши правою клавішею миші і вибравши в меню опцію «Speechpad».

Доповнення Войснот II з голосовим блокнотом

Войснот II - сервіс для браузера Chrome, призначений для голосового набору за будь онлайн. Після встановлення даного сервісу він з'явиться в списку сервісів даного браузера , Туди можна перейти, набравши в адресному рядку: chrome: // apps / і натиснувши Enter.

Після кліка на відповідний значок сервісу відкривається нове вікно, в якому ви можете здійснити голосовий набір тексту, для чого необхідно натиснути на кнопочку із зображенням мікрофона.


висновок

Згадані мною сервіси дозволять вам ефективно виконати голосовий набір тексту онлайн на комп'ютері. Практично всі вони (включаючи розширення з магазину Гугл Хром) має вкрай простим функціоналом і декількома основними опціями управління. Якщо вам необхідно швидко набрати текст, а швидкість вашого набору не так високо - тоді варто придивитися до даних сервісів, вони дозволять здійснити швидкий набір тексту голосом онлайн.

Вконтакте

голосове введення тексту на Андроїд - це зручно навіть при звичайному наборі смс, а якщо вам потрібно набирати великі обсяги тексту в день або вирішувати ділові питання паралельно з іншими робочими обов'язками, то ця функція стане просто незамінною.

В ОС Андроїд є стандартна функція диктування слів голосом, яку можна включити в настройках, без скачування додаткових додатків . Система автоматично додасть значок мікрофона на електронну клавіатуру, і ви зможете користуватися нею тоді, коли вам потрібно.

Якщо включений введення вам більше не потрібен, і ви хочете його відключити, в цьому ж меню виберіть кнопку «Відключити» або зніміть галочку з відповідного пункту.

Як користуватися голосовим уведенням

Як включити цю функцію, ми вже розібралися, тепер потрібно зрозуміти, як нею користуватися. Вона буде доступна практично у всіх меню і додатках, в яких можна використовувати електронну клавіатуру.

 1. Щоб почати диктовку тексту, натисніть на текстовий екран або на ту частину тексту, яка вже була введена. Висвітитися стандартна електронна клавіатура.
 2. Натисніть на значок мікрофона на головному екрані, або ж перейдіть в розкладку символів, якщо ви перенесли клавішу з мікрофоном туди під час налаштування.
 3. На екрані відобразиться меню для запису вашого голосу і напис: «Говоріть». Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст.

Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст

Знаки пунктуації потрібно промовляти словами: «Знак питання», «Кома», «Точка». Намагайтеся говорити чіткіше, інакше програма може неправильно зрозуміти ваші слова, відповідно, перетворити їх в схожі за звучанням.

Зазвичай на ОС Андроїд введений голосом текст відображається підкресленим. Його можна відредагувати і продовжити роботу.

Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом

Налаштувати роботу стандартного голосового введення на Android можна в меню «Мова та введення», в який можна потрапити через «Налаштування», або ж натиснувши на «шестерінку» налаштувань прямо в меню, яке висвітилося після натискання мікрофона (зазвичай кнопка налаштувань знаходиться зліва від слова «Говоріть»).

Налаштування розпізнавання мови. Тут можна зробити наступне:

 • Вибрати мову. Розпізнавання доступно і в офлайн режимі, але за замовчуванням у вас буде встановлено тільки російську мову (або ж російський + англійський). Для інших мов функція буде працювати або тільки при підключенні до Інтернету, або тоді, коли ви скачаєте потрібні мови. Завантажити потрібні мовні пакети можна в меню налаштувань мови та введення, натиснувши на «Розпізнавання мови офлайн».
 • Налаштувати розпізнавання «О'кей Google». Після настройки цього пункту, ви зможете використовувати менеджер пошукової системи при відкритій системі Google , Тільки сказавши: «О'кей Google». А потім треба вимовити, що вам потрібно знайти в пошуковій системі.
 • Включити можливість керування голосом за провідної гарнітури або Bluetooth-пристроїв.
 • Налаштувати розпізнавання нецензурних слів. Програма автоматично включає пункт «Приховувати розпізнані нецензурні слова».
 • Включити або вимкнути озвучування результатів в стандартному режимі або в режимі підключеної гарнітури.

Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд

Крім «рідного» способу перетворення голосу в текст, можна використовувати інші способи. Наприклад, встановити з Маркета спеціальні програми для розпізнавання мови. Приклади таких програм - VoiceButton, Cyberon Voice Comander. Якщо ви хочете перетворити текст в мова, потрібно або налаштувати «Синтез мови» в меню «Мова та введення», або завантажити програми з такою функцією, наприклад, SWOX Classic TTS або Voxdox.

Beschreibung mit Google Übersetzer in Deutsch übersetzen? Beschreibung in Russisch zurückübersetzen

Для введення тексту потрібне підключення до інтернету або скачаний мовний пакет.

Додаток дозволяє вводити, редагувати і використовувати текст за допомогою голосу.
Можна почати диктовку навіть при згорнутому додатку.
Для короткого ознайомлення з функціоналом програми, рекомендується запустити приклад, натиснувши на кнопку інформації або вибрати пункт інструкції в налаштуваннях другої сторінки. Для повного рекомендується прочитати всі інструкції.
Запускайте режим введення за допомогою голосової команди або натисканням на кнопку мікрофона.
У режимі диктування вводите, редагуйте текст набором спеціальних голосових команд або звичними і пристосованими ручними способами. По виходу з режиму диктування, голосовими командами текст можна скопіювати, зберегти і провести інші реалізації тексту.
З командами можна ознайомитися на другій сторінці додатка.
У режимі диктування тексту
- слова за замовчуванням замінюються на свої значення з таблиці;
- фрази використовуються для редагування тексту (перед вживанням необхідний "тег" - "команда")
- теги містять в собі спеціальні фрази, що виконуються в першу чергу. Їх мало, але їх варто знати.
У більшості випадків (за винятком режиму диктування) працює фонова прослушка. Вона очікує активаційну фразу "управління", розпізнавши його, чекає одну з "команд". Вони відпрацьовуються швидко, використовуються як альтернатива натиснень.
Зв'язка активаційна фраза і команда продовжують працювати, коли додаток згорнуто. І весь процес трансляції голосу не вимагає розгорнутого додатки.

Um den Text, den Sie mit dem Internet verbinden oder laden Sie das Sprachpaket möchten.

Die App ermöglicht es Ihnen, einzugeben, zu bearbeiten, und verwenden Sie den Text per Sprache.
Sie können Diktate zu starten, auch wenn minimierte Anwendung.
Für eine kurze Bekanntschaft mit dem funktionsfähige Anwendung, ist es empfehlenswert, die beispielsweise durch Drücken der Informationstaste ausführen oder wählen Sie manuelle Einstellungen in der zweiten Seite. Um voll und ganz empfehlen, dass Sie alle Anweisungen lesen.
Starten Sie den Eingabemodus durch einen Sprachbefehl oder durch Drücken der Mikrofontaste.
Im Diktatart, bearbeiten Sie den Text setzen spezifische Sprachbefehle oder gewöhnlichen und manuell angepasst. Laut einem Diktat, Sprachbefehle zu beenden, können Sie Text kopieren, speichern und produzieren andere Durchführungstext.
Mit den auf der zweiten Seite der Anwendung zur Verfügung stehenden Befehle.
In der Diktattext
- Die Wörter werden mit dem Standardwert aus ihrer Tabelle ersetzt;
- Die für die Textbearbeitung verwendet Begriff (erforderlich vor der Verwendung "tag" - "command")
- Tags enthalten spezifische Phrasen, die in erster Linie zu laufen. Sie sind nur wenige, aber sie Wissenswerte sind.
Fast immer (außer bei Dictation) arbeitet Hintergrund Abhören. Sie erwartet Aktivierung Begriff "Management", die Anerkennung, es erwartet einen der "Teams". Sie sind schnell verarbeitet werden, werden als Alternative zum Drücken verwendet.
Bundle Aktivierungsphrase und das Team weiter zu arbeiten, wenn die Anwendung minimiert wird. Und der gesamte Prozess des Rundfunks Stimme benötigt keine bereitgestellten Anwendung.

Де зустрічається?
Що це за можливість?
Що дає голосове введення тексту?
Де зустрічається?
Де ж ще є голосове введення тексту?
Як набрати голосом текст?
Чому?
Що вам потрібно?
Beschreibung mit Google Übersetzer in Deutsch übersetzen?