Донецкий техникум промышленной автоматики

Додатки для iPhone - десять кращих - огляд

Новенький iPhone "з коробки" малопридатний без додаткових додатків. Вся функціональна міць смартфона розкривається на повну, якщо встановити йому кілька програм. Але що ж поставити в першу чергу?

У цій статті я допоможу вам розширити можливості свого кишенькового помічника, порекомендувавши вам десятку корисних додатків - вони значно спростять ваше життя при щоденному використанні.

Flipboard

Смартфон часто використовують для того, щоб бути в курсі останніх новин і сенсацій. Однак не варто відвідувати купу сайтів з закладок. Досить встановити просте, але ефективне додаток, яке перетворює смартфон в цифрову газету.

Після запуску програма визначить переваги користувача по тематиках, на кшталт політики, науки, технологій, спорту, дизайну та інших інтересів, і буде видавати найсвіжіші та актуальні новини в легкому для читання інтерфейсі без реклами і інших відволікаючих елементів, немов ви читаєте паперову періодику.

Wunderlist

Любителям планувати свій день може допомогти менеджер завдань Wunderlist. Проста і зручна програма, за допомогою якої можна створювати списки, проекти, завдання. Гнучкі настройки і широкі можливості дозволяють додавати файли, ділитися завданнями для спільного обговорення і синхронізуватися з календарем. Працює на будь-яких пристроях, включаючи Apple Watch.

Spark

Spark - це зручний поштовий клієнт для тих користувачів, яким не вистачає можливостей вбудованого додатки від Apple.

Крім підтримки всіх можливих популярних поштових сервісів, на зразок Gmail, Outlook, iCloud, Yahoo, додатком можна управляти жестами, є push-повідомлення, що настроюються панелі, менеджер файлів. У додатку просто купу зручних функцій, причому за безкоштовно.

Scanbot 6

З появою смартфонів, копіювати документи стало простіше, адже камера в iPhone досить чітка. Але є і недолік - фон часто залишається на фото.
Щоб виправити проблеми з фоном і відсканувати документи для подальшої копії, розробники популярного додатка Evernote створили Scanbot 6.

Додаток автоматично розпізнає як стандартні документи, так і більш дрібні візитки, чеки, сертифікати та іншу бухгалтерію.

Snapseed

Без перебільшення, неймовірно простий і в той же час потужний фоторедактор від Google. Інструментарій цього додатка настільки широкий, що дозволяє з поганої фотографії зробити "цукерочку".

Тут є вагон і маленький візок інструментів, починаючи від банальної обрізки фотографії, до корекції з фільтрами. Додаток розпізнає обличчя, вміє додавати їм посмішки, змінювати кут нахилу, змінювати фон і робити автоматичне ретушування.
При цьому додаток володіє гранично простий інтерфейс, в якому розбереться навіть дитина.

перекладач Google

Ще один зручний сервіс від "Гугла". За якістю перекладу та можливостям - це, мабуть, найкращий перекладач серед всіх.

Перекладач Google вміє перекладати з 80 мов, автоматично визначати мову, підтримує голосове введення, функцію "Фотоперевод", а також приклади вживання окремих слів і фраз. Єдиний недолік - для роботи вимагає підключення до інтернету.

Convertible

Це невеликий додаток - справжній швейцарський ніж для конвертації величин. Вміє навіть переводити валюту 160 країн світу. Є навіть окремий зручний віджет. Просто і корисно.

LastPass Password Manager

Не варто в розумі тримати всі свої паролі - довірте це зручному додатку, яке буде зберігати всю базу даних по авторизації на сайтах, інформацію про кредитні картки, документи та іншу конфіденційну інформацію.

Є навіть зручний генератор паролів і функція перемикання профілів.
Досить запам'ятати один пароль для LastPass Password Manager, а решта паролі зберігати в зручному додатку, яке автоматично підставить потрібні дані в поля авторизації. За збереження всіх даних відповідає надійний захист 256-бітовим AES-шифруванням.

Wikipanion

Любителям дізнаватися щось нове у великій базі цифрової енциклопедії Вікіпедія, створений окремий клієнт для зручного читання Wikipanion.

Програма надає зручний пошук, читання і перехід від статті до статті, зберігає історію відвідувань і виводить добірки матеріалів на основі ваших уподобань. Можна додавати закладки, причому не тільки на статтю, а й на окремі її розділи.
А якщо якась стаття сподобалася, то можна поділитися нею з друзями.

Shazam

Часто у вас буває, що чуєте по радіо або в кафе дуже приємну пісню, але не знаєте її назви? Додаток Shazam створено якраз для того, щоб визначити назву пісні і її виконавця за окремим прослуханого фрагменту.

Досить включити iPhone, запустити Shazam і натиснути кнопку "Розпізнати". Що характерно, додаток розпізнає музику в умовах сильної зашумленности і при різких сторонніх звуках.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про п'ятірці кращих смартфонів весни , А також писали про ТОП-10 корисних секретних можливостей Android .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні Але що ж поставити в першу чергу?