Донецкий техникум промышленной автоматики

Додати сайт в Яндекс.Каталог в Єкатеринбурзі. Реєстрація в Яндекс

 1. Як потрапити в Яндекс.Каталог?
 2. Що дає Яндекс.Каталог для просування по висококонкуретним запитам
 3. Додати в Яндекс.Каталог ресурс для збільшення трафіку з каталогу
 4. Навіщо потрібен Яндекс.Каталог - збільшення показників тИЦ

C Днем Росії, з 12 червня 2019!

C Днем Росії, дорогі друзі! Вітаємо вас з головним державним святом нашої країни - Днем Росії!


C Днем Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, з 9 Травня 2019!

C Днем Перемоги, дорогі друзі! Нехай завжди буде чисте небо над головою. Ми ніколи не забудемо, тих хто воював за нашу Батьківщину.

тИЦ (тематичний індекс цитування) являє собою показник цитованості веб-ресурсу, який розраховується на підставі кількості тематичних трастових посилань, які посилаються на ресурс. Індекс застосовується пошуковою системою Яндекс як основний критерій для ранжирування в Яндекс.


Як потрапити в Яндекс.Каталог?

У Яндекс.Каталог можливо потрапити як на платній, так і на безкоштовній основі. Перше стоїть на поточний момент близько 15 000 рублів. Додати сайт в Яндекс.Каталог безкоштовно можливо тільки з урахуванням того, що Ваш ресурс є якісним, оригінальним і цікавим певної аудиторії користувачів сайту. При цьому заявка на додавання може розглядатися досить довго час - починаючи від 3-ох місяців. Додати в Яндекс.Каталог сайт навіть на платній основі часом буває дуже важко. Як вже було сказано, сайт повинен бути цікавим для відносної більшості користувачів.

Реєстрація в Яндекс неможлива якщо:

 • ресурс суперечить чинному законодавству Російської Федерації - матеріали містять пропаганду расової ненависті, насильства, порнографію і т.д .;
 • сторінка або весь ресурс не має чіткої тематичної зорієнтованості або є цікавим тільки вузькому колу осіб;
 • деякі сторінки знаходяться на стадії доопрацювання;
 • сайт є повним або частковим дублікатом вже опублікованих в Яндекс ресурсів;
 • ресурс містить спам;
 • сайт містить великий обсяг рекламної інформації;
 • відсутнє нормальне функціонування посилань;
 • на сайті є порожні розділи і категорії;
 • на ресурсі розміщено малу кількість контенту та ін.

Додати в Яндекс.Каталог безкоштовно - графік розгляду заявки

Крім того, наявність таких переваг може більш повно відповісти на питання, що дає Яндекс.Каталог:

 • можливість якісного просування по запитам з високою конкуренцією;
 • збільшення трафіку;
 • поліпшення показників тИЦ.

Що дає Яндекс.Каталог для просування по висококонкуретним запитам

Реєстрація в Яндекс дозволяє займатися пошуковим просуванням сайту за конкурентними запитами. Це пояснюється тим, що Яндекс вище ранжує ресурси за такими запитами, пов'язаними з рубрикою, в якій розташовується сайт. Важливо пам'ятати, що ключові запити повинні зустрічатися як на засланні на каталог, так і в описі. Так реєстрація в Яндекс може підняти Ваш сайт на хороші позиції.


Додати в Яндекс.Каталог ресурс для збільшення трафіку з каталогу

Реєстрація в Яндекс може стати досить непоганим джерелом цільового трафіку на Вам сайт. Однак це може бути можливим тільки за умови того, що ресурс займає перші місця в Яндекс і розташовується в розділі з високою популярністю. Найбільше число показника трафіку може прийти по розважальним тематиками. Реєстрація в Яндекс має на увазі ранжування за значенням тИЦ. Відповідно чим більший Яндекс.Каталог і тИЦ має сайт, тим релевантні він в списку сайтів, і тим більшу кількість трафіку він отримує в межах своєї рубрики.


Навіщо потрібен Яндекс.Каталог - збільшення показників тИЦ

Тематичний індекс цитування безпосередньо впливає на фактичну вартість посилання зі сторінки сайту. Присутність Вашого ресурсу в Яндекс може спричинити за собою збільшення показника тематичного індексу цитування сайту з порівняно меншими витратами, ніж в разі відсутності сайту в описі каталогу. Як показує практика, на сайтах, які пройшли реєстрацію в Яндекс, як правило, набагато активніше купують посилання в довідкових брокерів.

Відсотково-кількісний показник посилань по тИЦ

Ми може запропонувати наступні послуги:

Ви можете додати в Яндекс.Каталог сайт з компанією «Optima-Promo». Наші фахівці допоможуть Вам вирішити наступні питання: «як потрапити в Яндекс.Каталог?», «Що дає Яндекс.Каталог?», «Навіщо потрібен Яндекс.Каталог?» Та інші Ваші запитання.

Каталог?
Каталог?
Каталог?
Каталог?
Каталог?