Донецкий техникум промышленной автоматики

До перемоги в конкурсі «Блог Рунета - 2011»!

написано 26.01.2011

Шановні друзі! Прямо зараз і цілодобово до 23 годин 59 хвилин 59 секунд 9 лютого 2011 року на проводиться онлайн-голосування за найактивніших, відомих і значущих лідерів вітчизняної блогосфери, в число яких, безумовно, входить і блог сервісу Blogun.ru.

Чому блог «Блогуна» - один з найбільш гідних кандидатів на премію?

По-перше, Blogun.ru - найбільший сервіс Рунета, що допомагає рекламодавцям проводити наймасштабніші рекламні кампанії в блогосфері, а блогерам - заробляти гроші.

По-друге, саме «Блогун» зробив блогосферу джерелом доступного і - головне! - легального заробітку для будь-якого користувача. За допомогою нашої системи Інтернет перетворився зі сховища інформації в постійне джерело доходу блогерів, в якій би частині країни вони не проживали.

По-третє, Blogun.ru - це соціально орієнтований сервіс, який допомагає просунутої молоді з невеликих міст, віддалених від великих мегаполісів, забезпечити себе заробітком, не залежних від стану місцевого ринку праці.

Поява сервісу - перший і надзвичайно важливий крок до збільшення доходу співвітчизників, ніколи не працювали за межами свого регіону чи обласного центру. «Блогун» - один з інструментів запобігання міграції жителів малих населених пунктів в «міста-мільйонери».

«Блогун» - це ваші гроші, які ви можете заробити в будь-якій кількості і коли захочете.

Щоб проголосувати, будь ласка, зайдіть на, знайдіть в списку учасників блог «Блогуна». Для того щоб проголосувати за вподобаний блог в будь-який з номінацій, ви повинні бути зареєстровані в одній із соціальних мереж - Facebook, Вконтакте, Моймир, rocID, Twitter - і натиснути на кнопку «Мені подобається!» Навпроти проекту. Спасибі, ваш голос зарахований!

Дякуємо вам за участь в голосуванні!

З повагою, адміністрація Blogun.ru

Автор: Надія Свєтлова