Донецкий техникум промышленной автоматики

Дніпроавіа: авіаквитки авіакомпанії Дніпроавіа, відгуки

Авіакомпанія Дніпроавіа (Авіакомпанія Дніпроавіа) - створена в 1996 році на базі державної авіакомпанії Дніпроавіа

Авіакомпанія Дніпроавіа (Авіакомпанія Дніпроавіа) - створена в 1996 році на базі державної авіакомпанії Дніпроавіа. Основним маршрутом авіаперевізника є Дніпропетровськ - Київ.

Купити квитки Дніпроавіа

Авіакомпанія Дніпроавіа виконує кілька регулярних рейсів з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Львова та Івано-Франківська. Щоб купити квитки Дніпроавіа, введіть необхідний маршрут в форму бронювання.

Щоб купити квитки Дніпроавіа, введіть необхідний маршрут в форму бронювання

зміст:

Авіакомпанія Дніпроавіа - загальні дані

До 2009 року 100% акцій авіакомпанії Дніпроавіа належало Фонду державного майна України. У 2009 році 95% акцій ВАТ Авіакомпанія Дніпроавіа були придбані ТОВ "Галтера", яку пов'язують з Ігорем Коломойським.

Авіакомпанія Дніпроавіа була тісно інтегрована в неформальний авіаційний альянс, який очолював АероСвіт. У альянс також входили компанії Донбасаеро і Роза Вітрів.

Парк літаків Дніпроавіа активно використовувався на рейсах АероСвіту і інших авіакомпаній-партнерів. Наявність великої кількості невеликих регіональних літаків Embraer 145 в парку Дніпроавіа дозволяло їх ставити на регіональні лінії і міжнародні лінії з низьким завантаженням.

У 2009 році парк Дніпроавіа поповнив літак Boeing-767. Однак після тривалої стоянки в Дніпропетровську авіалайнер почав виконувати трансконтинентальні рейси під прапором АероСвіту. Згодом літак був переоформлений і перефарбований в ліврею Аеросвіту.

До приєднання до альянсу АероСвіту авіакомпанія Дніпроавіа мала власну мережу маршрутів з аеропорту Дніпропетровськ і Бориспіль. У 2010 році всі міжнародні лінії Дніпроавіа були передані АероСвіту. Також парк АероСвіту поповнили Boeing 737, передані з парку Дніпроавіа. З літнього розкладу 2012 року залишилось маршрутна мережа Дніпроавіа (внутрішньоукраїнські рейси) перейшла до АероСвіту.

Після припинення польотів АероСвіту авіакомпанія Дніпроавіа відновила виконання регулярних рейсів Київ - Дніпропетровськ, Дніпропетровськ - Москва, Київ - Севастополь, Київ - Івано-Франківськ, Дніпропетровськ - Єреван. Купити квитки Дніпроавіа Ви можете на tickets.avianews.com .

Парк літаків:

Відгуки пасажирів

Ви можете залишити відгук про авіакомпанію Дніпроавіа за допомогою форми коментарів нижче. Вас відгук дуже цінний для нас і інших пасажирів. Розповівши про свій досвід перельоту з Дніпроавіа, ви дозволяєте іншим пасажирам зробити правильний вибір при купівлі квитка. Ви також можете прочитати огляд перельоту Київ-Львів з авіакомпанією Дніпроавіа або обговорення Дніпроавіа на форумі .

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com