Донецкий техникум промышленной автоматики

Дмитро Медведєв заведе блог в «Живому журналі»

21 квітня 2009 12:57 21 квітня 2009 12:57   У середу, 22 квітня, у президента Дмитра Медведєва з'явиться блог в «Живому журналі» (ЖЖ)

У середу, 22 квітня, у президента Дмитра Медведєва з'явиться блог в «Живому журналі» (ЖЖ).

як повідомляє Lenta.ru , Платформа ЖЖ буде використана для розширення можливостей блогу президента на blog.kremlin.ru, підтвердила виданню прес-секретар президента Наталія Тімакова. За її словами, зокрема, там буде можливість коментувати чужі повідомлення і вести дискусії, про що просили відвідувачі президентського блогу на офіційному сайті.

Повідомляється, що блог буде відкритий в формі ком'юніті, куди будуть копіюватися пости Медведєва з сайту Кремля (назва ком'юніті поки не повідомляється). Про це розповів співробітник адміністрації президента. За його словами, ЖЖ був обраний як найпопулярніший сервіс блогів в Росії, реклами в президентському ком'юніті не буде, фінансове питання на переговорах з компанією SUP не піднімалося.

Інший чиновник повідомив, що модерувати співтовариство буде та ж команда, яка підтримує блог на офіційному сайті, відсіваючи нецензурні висловлювання, образи і виправляючи граматичні помилки.

Дмитро Медведєв завів власний відеоблог в жовтні 2008 року. У січні 2009 року відвідувачі президентського ресурсу отримали можливість залишати свої коментарі (з попередньою модерацією).Ключові слова: блог , Інтернет , медведєв